Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

door
Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

Het motto van Club Brugge in deze Champions League-campagne zou weleens "Er zat meer in" kunnen worden. Met dat gevoel bleven ze al achter na de nederlagen tegen Dortmund en AC Milan, waarin ze lange tijd minstens de evenknie van hun tegenstander waren. En ook woensdagavond kon weer dezelfde conclusie getrokken worden.

Club Brugge keerde terug met een 1-1-gelijkspel uit Glasgow, maar had tegen Celtic eigenlijk gewoon verdiend om te winnen. Het miste de kansen op een tweede goal echter. Schmeichel pakte uit met een geweldige redding op een schot van De Cuyper, Skov Olsen trapte onbesuisd over en Jutgla zag een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Beste halfuur ooit van Club in Champions League

Daarmee kon Club zichzelf alweer niet belonen, want verder speelde het wel weer een uitstekende partij. "Het speelde misschien wel zijn beste halfuur ooit in de Champions League", oppert Hein Vanhaezebrouck zelfs in Het Nieuwsblad. "Club speelde op het niveau van de grote clubs. Veel beweging, een middenveld dat de tegenstander overklaste en veel meters aflegde."

Achterin en op het middenveld had Club de wedstrijd helemaal onder controle. De enige reden dat Celtic überhaupt nog langszij kwam, was door een klasseflits van Maeda. De Japanner kapte knap Seys achter het steunbeen uit en plaatste de bal vervolgens onhoudbaar in de verste hoek.

Vanhaezebrouck ziet te weinig kwaliteit voorin

Maar Vanhaezebrouck vond dat Club ook dan nog de match had kunnen beslissen. Hij ziet dan ook één achilleshiel bij de landskampioen: de voorhoede. Daar gaan met name Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla door een mindere periode en dat speelt Blauw-Zwart parten.

"Zet nu een Raoul Lambert of Daniel Amokachi in de spits en de kwalificatie is al binnen", oppert Vanhaezebrouck dan ook. "Hetzelfde op de flanken. Met Izquierdo of Diatta zou er ook daar veel meer verschil kunnen gemaakt worden."

Mist Club Brugge op Europees niveau offensieve kwaliteit?

Meest recent

'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

14
14
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

34
34
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

135
135
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

90
90
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

373
373
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

281
281
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

103
103
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

26
26
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

160
160
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

27
27
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

590
590
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

169
169
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

121
121
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

52
52
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

256
256
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

335
335
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

202
202
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

576
576
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

130
130
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

264
264
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

432
432
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

227
227
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

74
74

Meer sportnieuws