Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

797 stemmen
Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

Het motto van Club Brugge in deze Champions League-campagne zou weleens "Er zat meer in" kunnen worden. Met dat gevoel bleven ze al achter na de nederlagen tegen Dortmund en AC Milan, waarin ze lange tijd minstens de evenknie van hun tegenstander waren. En ook woensdagavond kon weer dezelfde conclusie getrokken worden.

Club Brugge keerde terug met een 1-1-gelijkspel uit Glasgow, maar had tegen Celtic eigenlijk gewoon verdiend om te winnen. Het miste de kansen op een tweede goal echter. Schmeichel pakte uit met een geweldige redding op een schot van De Cuyper, Skov Olsen trapte onbesuisd over en Jutgla zag een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

LEES OOK: Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Beste halfuur ooit van Club in Champions League

Daarmee kon Club zichzelf alweer niet belonen, want verder speelde het wel weer een uitstekende partij. "Het speelde misschien wel zijn beste halfuur ooit in de Champions League", oppert Hein Vanhaezebrouck zelfs in Het Nieuwsblad. "Club speelde op het niveau van de grote clubs. Veel beweging, een middenveld dat de tegenstander overklaste en veel meters aflegde."

Achterin en op het middenveld had Club de wedstrijd helemaal onder controle. De enige reden dat Celtic überhaupt nog langszij kwam, was door een klasseflits van Maeda. De Japanner kapte knap Seys achter het steunbeen uit en plaatste de bal vervolgens onhoudbaar in de verste hoek.

Vanhaezebrouck ziet te weinig kwaliteit voorin

Maar Vanhaezebrouck vond dat Club ook dan nog de match had kunnen beslissen. Hij ziet dan ook één achilleshiel bij de landskampioen: de voorhoede. Daar gaan met name Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla door een mindere periode en dat speelt Blauw-Zwart parten.

"Zet nu een Raoul Lambert of Daniel Amokachi in de spits en de kwalificatie is al binnen", oppert Vanhaezebrouck dan ook. "Hetzelfde op de flanken. Met Izquierdo of Diatta zou er ook daar veel meer verschil kunnen gemaakt worden."

Mist Club Brugge op Europees niveau offensieve kwaliteit?

Meest recent

Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

0
0
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

6
6
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

45
45
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

55
55
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

11
11
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

283
283
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

119
119
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

29
29
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

29
29
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

85
85
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

190
190
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

479
479
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

61
61
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

307
307
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

71
71
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

232
232
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

691
691
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

370
370
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

444
444
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

629
629
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

403
403
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25

Meer sportnieuws