Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

door
Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

Het motto van Club Brugge in deze Champions League-campagne zou weleens "Er zat meer in" kunnen worden. Met dat gevoel bleven ze al achter na de nederlagen tegen Dortmund en AC Milan, waarin ze lange tijd minstens de evenknie van hun tegenstander waren. En ook woensdagavond kon weer dezelfde conclusie getrokken worden.

Club Brugge keerde terug met een 1-1-gelijkspel uit Glasgow, maar had tegen Celtic eigenlijk gewoon verdiend om te winnen. Het miste de kansen op een tweede goal echter. Schmeichel pakte uit met een geweldige redding op een schot van De Cuyper, Skov Olsen trapte onbesuisd over en Jutgla zag een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Beste halfuur ooit van Club in Champions League

Daarmee kon Club zichzelf alweer niet belonen, want verder speelde het wel weer een uitstekende partij. "Het speelde misschien wel zijn beste halfuur ooit in de Champions League", oppert Hein Vanhaezebrouck zelfs in Het Nieuwsblad. "Club speelde op het niveau van de grote clubs. Veel beweging, een middenveld dat de tegenstander overklaste en veel meters aflegde."

Achterin en op het middenveld had Club de wedstrijd helemaal onder controle. De enige reden dat Celtic überhaupt nog langszij kwam, was door een klasseflits van Maeda. De Japanner kapte knap Seys achter het steunbeen uit en plaatste de bal vervolgens onhoudbaar in de verste hoek.

Vanhaezebrouck ziet te weinig kwaliteit voorin

Maar Vanhaezebrouck vond dat Club ook dan nog de match had kunnen beslissen. Hij ziet dan ook één achilleshiel bij de landskampioen: de voorhoede. Daar gaan met name Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla door een mindere periode en dat speelt Blauw-Zwart parten.

"Zet nu een Raoul Lambert of Daniel Amokachi in de spits en de kwalificatie is al binnen", oppert Vanhaezebrouck dan ook. "Hetzelfde op de flanken. Met Izquierdo of Diatta zou er ook daar veel meer verschil kunnen gemaakt worden."

Mist Club Brugge op Europees niveau offensieve kwaliteit?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

82
82
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

166
166
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

99
99
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

60
60
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

26
26
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1079
1079
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

180
180
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

210
210
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

297
297
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

153
153
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

712
712
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

36
36
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

40
40
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

183
183
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

101
101
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

127
127
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

118
118
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

128
128
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

322
322
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

328
328
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

186
186

Meer sportnieuws