Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

door
Vanhaezebrouck ziet één achilleshiel bij Club Brugge

Het motto van Club Brugge in deze Champions League-campagne zou weleens "Er zat meer in" kunnen worden. Met dat gevoel bleven ze al achter na de nederlagen tegen Dortmund en AC Milan, waarin ze lange tijd minstens de evenknie van hun tegenstander waren. En ook woensdagavond kon weer dezelfde conclusie getrokken worden.

Club Brugge keerde terug met een 1-1-gelijkspel uit Glasgow, maar had tegen Celtic eigenlijk gewoon verdiend om te winnen. Het miste de kansen op een tweede goal echter. Schmeichel pakte uit met een geweldige redding op een schot van De Cuyper, Skov Olsen trapte onbesuisd over en Jutgla zag een doelpunt afgekeurd worden wegens buitenspel.

LEES OOK: 'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Beste halfuur ooit van Club in Champions League

Daarmee kon Club zichzelf alweer niet belonen, want verder speelde het wel weer een uitstekende partij. "Het speelde misschien wel zijn beste halfuur ooit in de Champions League", oppert Hein Vanhaezebrouck zelfs in Het Nieuwsblad. "Club speelde op het niveau van de grote clubs. Veel beweging, een middenveld dat de tegenstander overklaste en veel meters aflegde."

Achterin en op het middenveld had Club de wedstrijd helemaal onder controle. De enige reden dat Celtic überhaupt nog langszij kwam, was door een klasseflits van Maeda. De Japanner kapte knap Seys achter het steunbeen uit en plaatste de bal vervolgens onhoudbaar in de verste hoek.

Vanhaezebrouck ziet te weinig kwaliteit voorin

Maar Vanhaezebrouck vond dat Club ook dan nog de match had kunnen beslissen. Hij ziet dan ook één achilleshiel bij de landskampioen: de voorhoede. Daar gaan met name Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla door een mindere periode en dat speelt Blauw-Zwart parten.

"Zet nu een Raoul Lambert of Daniel Amokachi in de spits en de kwalificatie is al binnen", oppert Vanhaezebrouck dan ook. "Hetzelfde op de flanken. Met Izquierdo of Diatta zou er ook daar veel meer verschil kunnen gemaakt worden."

Mist Club Brugge op Europees niveau offensieve kwaliteit?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

26
26
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

41
41
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

30
30
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

190
190
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

347
347
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

269
269
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

169
169
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

128
128
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

83
83
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

534
534
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

318
318
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

323
323
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

378
378
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

210
210
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

173
173
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

345
345
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

798
798
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

271
271
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

213
213
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

297
297
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1061
1061

Meer sportnieuws