'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

door
'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

In 2026 loopt het contract van Frenkie de Jong bij FC Barcelona af en dat betekent dat de geruchtenmolen omtrent zijn toekomst de komende maanden nog volop zal draaien. In Catalonië zullen ze in de komende maanden immers de knoop moeten doorhakken of ze zijn overeenkomst verlengen of de Nederlandse middenvelder liever verkopen.

Voorlopig lijkt een contractverlenging echter nog niet in zicht, waardoor er volop gespeculeerd wordt over een mogelijk vertrek van de 27-jarige. Heel wat clubs lijken alvast op vinkentouw te zitten, vooral in Engeland dan. Daar werd De Jong bijvoorbeeld al uitgebreid gelinkt aan Manchester United toen Erik ten Hag er aan de slag was.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Chelsea wil ver gaan voor De Jong

Nu zou het echter een andere grootmacht zijn die bereid is om ver te gaan voor de komst van De Jong. Volgens Mick Brown, een voormalige scout van heel wat Engelse clubs, zou Chelsea namelijk hem willen binnenhalen. De koopzieke Londense club zou een opmerkelijk bod voorbereiden.

Ze zouden immers niet alleen 45 miljoen euro willen neertellen, maar ook nog in ruil Benoît Badiashile én Ben Chilwell naar Barcelona willen sturen. De twee verdedigers zijn bij Chelsea op overschot en dus is het wel maar de vraag of Barça oren zal hebben naar hun komst.

Slecht nieuws voor Lavia

Daarnaast zou Chelsea ook nog van plan zijn om Mykhaylo Mudryk te verkopen. De Oekraïnse winger kon tot dusver nog niet overtuigen en zou de club mogen verlaten om financiële ruimte te maken voor de komst van De Jong.

Die laatste zou op het middenveld een tandem moeten gaan vormen met Moises Caicedo. Dat zou slecht nieuws zijn voor Enzo Fernandez én voor Roméo Lavia. Onze landgenoot had de voorbije weken een basisplaats beet op het middenveld, maar zou bij de komst van De Jong dus op de bank belanden.

Heeft Chelsea Frenkie de Jong nog nodig?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

63
63
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

65
65
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

135
135
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

13
13
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

13
13
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

280
280
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

141
141
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

179
179
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

103
103
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

354
354
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

465
465
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

274
274
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

497
497

Meer sportnieuws