'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

door
'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

In 2026 loopt het contract van Frenkie de Jong bij FC Barcelona af en dat betekent dat de geruchtenmolen omtrent zijn toekomst de komende maanden nog volop zal draaien. In Catalonië zullen ze in de komende maanden immers de knoop moeten doorhakken of ze zijn overeenkomst verlengen of de Nederlandse middenvelder liever verkopen.

Voorlopig lijkt een contractverlenging echter nog niet in zicht, waardoor er volop gespeculeerd wordt over een mogelijk vertrek van de 27-jarige. Heel wat clubs lijken alvast op vinkentouw te zitten, vooral in Engeland dan. Daar werd De Jong bijvoorbeeld al uitgebreid gelinkt aan Manchester United toen Erik ten Hag er aan de slag was.

LEES OOK: Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

Chelsea wil ver gaan voor De Jong

Nu zou het echter een andere grootmacht zijn die bereid is om ver te gaan voor de komst van De Jong. Volgens Mick Brown, een voormalige scout van heel wat Engelse clubs, zou Chelsea namelijk hem willen binnenhalen. De koopzieke Londense club zou een opmerkelijk bod voorbereiden.

Ze zouden immers niet alleen 45 miljoen euro willen neertellen, maar ook nog in ruil Benoît Badiashile én Ben Chilwell naar Barcelona willen sturen. De twee verdedigers zijn bij Chelsea op overschot en dus is het wel maar de vraag of Barça oren zal hebben naar hun komst.

Slecht nieuws voor Lavia

Daarnaast zou Chelsea ook nog van plan zijn om Mykhaylo Mudryk te verkopen. De Oekraïnse winger kon tot dusver nog niet overtuigen en zou de club mogen verlaten om financiële ruimte te maken voor de komst van De Jong.

Die laatste zou op het middenveld een tandem moeten gaan vormen met Moises Caicedo. Dat zou slecht nieuws zijn voor Enzo Fernandez én voor Roméo Lavia. Onze landgenoot had de voorbije weken een basisplaats beet op het middenveld, maar zou bij de komst van De Jong dus op de bank belanden.

Heeft Chelsea Frenkie de Jong nog nodig?

Meest recent

Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

20
20
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

252
252
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

11
11
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

53
53
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

51
51
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

367
367
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

311
311
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

114
114
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

35
35
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

85
85
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

92
92
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

328
328
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

226
226
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

328
328
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

440
440
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

48
48
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

56
56
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

248
248
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

323
323
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

133
133
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

72
72
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

138
138
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

82
82
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

388
388

Meer sportnieuws