'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

door
'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

In 2026 loopt het contract van Frenkie de Jong bij FC Barcelona af en dat betekent dat de geruchtenmolen omtrent zijn toekomst de komende maanden nog volop zal draaien. In Catalonië zullen ze in de komende maanden immers de knoop moeten doorhakken of ze zijn overeenkomst verlengen of de Nederlandse middenvelder liever verkopen.

Voorlopig lijkt een contractverlenging echter nog niet in zicht, waardoor er volop gespeculeerd wordt over een mogelijk vertrek van de 27-jarige. Heel wat clubs lijken alvast op vinkentouw te zitten, vooral in Engeland dan. Daar werd De Jong bijvoorbeeld al uitgebreid gelinkt aan Manchester United toen Erik ten Hag er aan de slag was.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

Chelsea wil ver gaan voor De Jong

Nu zou het echter een andere grootmacht zijn die bereid is om ver te gaan voor de komst van De Jong. Volgens Mick Brown, een voormalige scout van heel wat Engelse clubs, zou Chelsea namelijk hem willen binnenhalen. De koopzieke Londense club zou een opmerkelijk bod voorbereiden.

Ze zouden immers niet alleen 45 miljoen euro willen neertellen, maar ook nog in ruil Benoît Badiashile én Ben Chilwell naar Barcelona willen sturen. De twee verdedigers zijn bij Chelsea op overschot en dus is het wel maar de vraag of Barça oren zal hebben naar hun komst.

Slecht nieuws voor Lavia

Daarnaast zou Chelsea ook nog van plan zijn om Mykhaylo Mudryk te verkopen. De Oekraïnse winger kon tot dusver nog niet overtuigen en zou de club mogen verlaten om financiële ruimte te maken voor de komst van De Jong.

Die laatste zou op het middenveld een tandem moeten gaan vormen met Moises Caicedo. Dat zou slecht nieuws zijn voor Enzo Fernandez én voor Roméo Lavia. Onze landgenoot had de voorbije weken een basisplaats beet op het middenveld, maar zou bij de komst van De Jong dus op de bank belanden.

Heeft Chelsea Frenkie de Jong nog nodig?

Meest recent

Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

1
1
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

129
129
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

54
54
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

145
145
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

97
97
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

309
309
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

176
176
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

111
111
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

148
148
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

229
229
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

180
180
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

328
328
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

245
245
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

447
447
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

149
149
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

934
934
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

189
189
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

762
762
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

79
79
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

223
223
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

246
246
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

96
96
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

629
629
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72

Meer sportnieuws