'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

door
'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

In 2026 loopt het contract van Frenkie de Jong bij FC Barcelona af en dat betekent dat de geruchtenmolen omtrent zijn toekomst de komende maanden nog volop zal draaien. In Catalonië zullen ze in de komende maanden immers de knoop moeten doorhakken of ze zijn overeenkomst verlengen of de Nederlandse middenvelder liever verkopen.

Voorlopig lijkt een contractverlenging echter nog niet in zicht, waardoor er volop gespeculeerd wordt over een mogelijk vertrek van de 27-jarige. Heel wat clubs lijken alvast op vinkentouw te zitten, vooral in Engeland dan. Daar werd De Jong bijvoorbeeld al uitgebreid gelinkt aan Manchester United toen Erik ten Hag er aan de slag was.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Chelsea wil ver gaan voor De Jong

Nu zou het echter een andere grootmacht zijn die bereid is om ver te gaan voor de komst van De Jong. Volgens Mick Brown, een voormalige scout van heel wat Engelse clubs, zou Chelsea namelijk hem willen binnenhalen. De koopzieke Londense club zou een opmerkelijk bod voorbereiden.

Ze zouden immers niet alleen 45 miljoen euro willen neertellen, maar ook nog in ruil Benoît Badiashile én Ben Chilwell naar Barcelona willen sturen. De twee verdedigers zijn bij Chelsea op overschot en dus is het wel maar de vraag of Barça oren zal hebben naar hun komst.

Slecht nieuws voor Lavia

Daarnaast zou Chelsea ook nog van plan zijn om Mykhaylo Mudryk te verkopen. De Oekraïnse winger kon tot dusver nog niet overtuigen en zou de club mogen verlaten om financiële ruimte te maken voor de komst van De Jong.

Die laatste zou op het middenveld een tandem moeten gaan vormen met Moises Caicedo. Dat zou slecht nieuws zijn voor Enzo Fernandez én voor Roméo Lavia. Onze landgenoot had de voorbije weken een basisplaats beet op het middenveld, maar zou bij de komst van De Jong dus op de bank belanden.

Heeft Chelsea Frenkie de Jong nog nodig?

Meest recent

Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

18
18
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

9
9
'Saudische megaplannen: twee Duivels op straffe lijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

17
17
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

11
11
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

38
38
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

84
84
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

244
244
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

142
142
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

195
195
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

292
292
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

47
47
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

432
432
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

295
295
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

602
602
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

429
429
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

336
336
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

127
127
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

773
773
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

600
600
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

292
292
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

352
352
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

890
890
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

412
412
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

339
339

Meer sportnieuws