'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

door
'Sensationele transfer Frenkie de Jong'

In 2026 loopt het contract van Frenkie de Jong bij FC Barcelona af en dat betekent dat de geruchtenmolen omtrent zijn toekomst de komende maanden nog volop zal draaien. In Catalonië zullen ze in de komende maanden immers de knoop moeten doorhakken of ze zijn overeenkomst verlengen of de Nederlandse middenvelder liever verkopen.

Voorlopig lijkt een contractverlenging echter nog niet in zicht, waardoor er volop gespeculeerd wordt over een mogelijk vertrek van de 27-jarige. Heel wat clubs lijken alvast op vinkentouw te zitten, vooral in Engeland dan. Daar werd De Jong bijvoorbeeld al uitgebreid gelinkt aan Manchester United toen Erik ten Hag er aan de slag was.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Chelsea wil ver gaan voor De Jong

Nu zou het echter een andere grootmacht zijn die bereid is om ver te gaan voor de komst van De Jong. Volgens Mick Brown, een voormalige scout van heel wat Engelse clubs, zou Chelsea namelijk hem willen binnenhalen. De koopzieke Londense club zou een opmerkelijk bod voorbereiden.

Ze zouden immers niet alleen 45 miljoen euro willen neertellen, maar ook nog in ruil Benoît Badiashile én Ben Chilwell naar Barcelona willen sturen. De twee verdedigers zijn bij Chelsea op overschot en dus is het wel maar de vraag of Barça oren zal hebben naar hun komst.

Slecht nieuws voor Lavia

Daarnaast zou Chelsea ook nog van plan zijn om Mykhaylo Mudryk te verkopen. De Oekraïnse winger kon tot dusver nog niet overtuigen en zou de club mogen verlaten om financiële ruimte te maken voor de komst van De Jong.

Die laatste zou op het middenveld een tandem moeten gaan vormen met Moises Caicedo. Dat zou slecht nieuws zijn voor Enzo Fernandez én voor Roméo Lavia. Onze landgenoot had de voorbije weken een basisplaats beet op het middenveld, maar zou bij de komst van De Jong dus op de bank belanden.

Heeft Chelsea Frenkie de Jong nog nodig?

Meest recent

De Spor haalt uit: Erik Van Looy sleutel tot succes?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

2
2
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

3
3
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

40
40
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

79
79
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

155
155
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

130
130
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

28
28
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

78
78
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

99
99
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

71
71
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

255
255
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

184
184
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

496
496
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

125
125
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

41
41
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

54
54
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

402
402
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

84
84
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

48
48
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

133
133
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

143
143
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

156
156
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

506
506
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

101
101
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

116
116

Meer sportnieuws