Bom bij PSG? 'Straffe opvolger Luis Enrique al bepaald'

door
Bom bij PSG? 'Straffe opvolger Luis Enrique al bepaald'

Paris Saint-Germain ging dinsdagavond op pijnlijke wijze onderuit op het veld van Bayern München, waar het meer dan een halfuur met tien moest spelen na een tweede geel voor Dembélé en uiteindelijk met 1-0 verloor. Daardoor oogt de situatie van de Franse kampioen in de Champions League stilaan dramatisch.

Na vijf speeldagen heeft PSG amper vier punten op de teller en daarmee staan ze pas op de 25ste plaats in de league phase. Daardoor lonkt stilaan de uitschakeling in het kampioenenbal. Ze wonnen wel nog hun openingmatch tegen Girona, maar pakten daarna enkel nog een punt tegen PSV. Arsenal, Atletico Madrid en Bayern bleken te sterk.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Luis Enrique op de wip na CL-blamage

Hoewel PSG in de Ligue 1 wel nog gewoon aan de leiding staat, groeit de druk daardoor op Luis Enrique. Het voorbije anderhalf jaar spendeerde enkel Chelsea meer op de transfermarkt dan PSG, dat nog altijd tevergeefs op zijn eerste Champions League jaagt.

Vorig seizoen sneuvelden ze nog in de halve finale tegen Borussia Dortmund en een uitschakeling in de league phase zou een heuse blamage betekenen. Als Luis Enrique in de laatste matchen tegen Salzburg, Manchester City en Stuttgart het tij niet meer kan keren, moet hij een ontslag vrezen.

PSG waagt nieuwe poging voor Zidane

Zijn opvolger zou zelfs al klaarstaan, want volgens Fichajes wil PSG dan nog eens een poging ondernemen om Zinedine Zidane naar Parijs te lokken. De 52-jarige is al langer de natte droom van PSG, want hij is een icoon van het Franse voetbal en won als coach met Real Madrid maar liefst drie keer de beker met de grote oren.

Alleen stuurde Zidane de voorbije jaren PSG telkens wandelen en het is maar de vraag of ze hem deze keer wel zouden kunnen overtuigen. Het is intussen al een hele tijd geleden dat we Zidane nog in een dugout gezien hebben, want sinds zijn vertrek bij Real in 2021 was hij nergens meer aan de slag.

Denk je dat PSG Zidane deze keer wel kan overtuigen?

Meest recent

'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

67
67
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

12
12
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

56
56
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

375
375
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

116
116
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

88
88
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

155
155
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

25
25
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

342
342
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

74
74
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

198
198
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

264
264
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

393
393
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

383
383
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

112
112
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

289
289
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

55
55
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

114
114
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

98
98
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

248
248
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

335
335
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1268
1268

Meer sportnieuws