Deze 3 coaches maken kans op Trofee Raymond Goethals

door
Deze 3 coaches maken kans op Trofee Raymond Goethals

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dat betekent dat er weldra de nodige prijzen uitgedeeld zullen worden. Donderdag werden bijvoorbeeld de genomineerden bekend gemaakt voor de Trofee Raymond Goethals en de Prijs Dominique D'Onofrio.

LEES OOK: Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

Hayen, Kompany en Simons maken kans op Trofee Goethals

De Trofee Goethals wordt sinds 2011 uitgereikt aan de Belgische trainer die in het voorbije kalenderjaar het meest de erfenis van de legendarische ex-trainer van Anderlecht, Marseille en de Rode Duivels belichaamt. Vorig jaar won Hein Vanhaezebrouck de prijs een tweede keer.

De ex-coach van AA Gent zal zichzelf echter niet opvolgen. De organisatie maakte donderdag immers de drie genomineerden bekend en daar zit Vanhaezebrouck niet bij. Maken wel kans: Nicky Hayen, Vincent Kompany en Timmy Simons.

Al-Sahafi, Karetsas en Seys genomineerd voor Prijs D'Onofrio

Hayen loodste vorig seizoen Club Brugge vanuit een verloren positie nog naar de titel en de halve finales van de Conference League. Kompany gooide de voorbije maanden dan weer hoge ogen met attractief voetbal bij Bayern München, al kon hij vorig seizoen Burnley niet in de Premier League houden. Simons loodste dan weer totaal onverwacht Dender naar de Jupiler Pro League en parkeerde dit seizoen Westerlo net onder de top zes.

Daarnaast wordt sinds enkele jaren ook de Prijs D'Onofrio uitgereikt aan de beste debutant van maximum 20 jaar oud sinds de start van het vorige seizoen. Om Arthur Vermeeren op te volgen zijn er ook drie kanshebbers. Het gaat om Marwan Al-Sahafi (Beerschot), Kos Karetsas (KRC Genk) en Joaquin Seys (Club Brugge).

Wie moet de Trofee Raymond Goethals winnen?

Meest recent

Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

26
26
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

151
151
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

198
198
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

344
344
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

225
225
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

180
180
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

212
212
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

52
52
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

193
193
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

100
100
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

250
250
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

461
461
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

294
294
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

257
257
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

227
227
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

335
335
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

314
314
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

380
380
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

90
90
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

321
321
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

126
126
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

84
84
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

214
214

Meer sportnieuws