Deze 3 coaches maken kans op Trofee Raymond Goethals

213
Deze 3 coaches maken kans op Trofee Raymond Goethals

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dat betekent dat er weldra de nodige prijzen uitgedeeld zullen worden. Donderdag werden bijvoorbeeld de genomineerden bekend gemaakt voor de Trofee Raymond Goethals en de Prijs Dominique D'Onofrio.

LEES OOK: Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

Hayen, Kompany en Simons maken kans op Trofee Goethals

De Trofee Goethals wordt sinds 2011 uitgereikt aan de Belgische trainer die in het voorbije kalenderjaar het meest de erfenis van de legendarische ex-trainer van Anderlecht, Marseille en de Rode Duivels belichaamt. Vorig jaar won Hein Vanhaezebrouck de prijs een tweede keer.

De ex-coach van AA Gent zal zichzelf echter niet opvolgen. De organisatie maakte donderdag immers de drie genomineerden bekend en daar zit Vanhaezebrouck niet bij. Maken wel kans: Nicky Hayen, Vincent Kompany en Timmy Simons.

Al-Sahafi, Karetsas en Seys genomineerd voor Prijs D'Onofrio

Hayen loodste vorig seizoen Club Brugge vanuit een verloren positie nog naar de titel en de halve finales van de Conference League. Kompany gooide de voorbije maanden dan weer hoge ogen met attractief voetbal bij Bayern München, al kon hij vorig seizoen Burnley niet in de Premier League houden. Simons loodste dan weer totaal onverwacht Dender naar de Jupiler Pro League en parkeerde dit seizoen Westerlo net onder de top zes.

Daarnaast wordt sinds enkele jaren ook de Prijs D'Onofrio uitgereikt aan de beste debutant van maximum 20 jaar oud sinds de start van het vorige seizoen. Om Arthur Vermeeren op te volgen zijn er ook drie kanshebbers. Het gaat om Marwan Al-Sahafi (Beerschot), Kos Karetsas (KRC Genk) en Joaquin Seys (Club Brugge).

Wie moet de Trofee Raymond Goethals winnen?

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

0
0
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

5
5
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

28
28
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

25
25
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

10
10
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

19
19
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

85
85
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

29
29
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

61
61
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

259
259
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

401
401
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

115
115
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

280
280
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

143
143
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

121
121
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

513
513
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

584
584
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

791
791
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

675
675

Meer sportnieuws