Deze 3 coaches maken kans op Trofee Raymond Goethals

213
Deze 3 coaches maken kans op Trofee Raymond Goethals

Het einde van het kalenderjaar nadert met rasse schreden en dat betekent dat er weldra de nodige prijzen uitgedeeld zullen worden. Donderdag werden bijvoorbeeld de genomineerden bekend gemaakt voor de Trofee Raymond Goethals en de Prijs Dominique D'Onofrio.

LEES OOK: Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

Hayen, Kompany en Simons maken kans op Trofee Goethals

De Trofee Goethals wordt sinds 2011 uitgereikt aan de Belgische trainer die in het voorbije kalenderjaar het meest de erfenis van de legendarische ex-trainer van Anderlecht, Marseille en de Rode Duivels belichaamt. Vorig jaar won Hein Vanhaezebrouck de prijs een tweede keer.

De ex-coach van AA Gent zal zichzelf echter niet opvolgen. De organisatie maakte donderdag immers de drie genomineerden bekend en daar zit Vanhaezebrouck niet bij. Maken wel kans: Nicky Hayen, Vincent Kompany en Timmy Simons.

Al-Sahafi, Karetsas en Seys genomineerd voor Prijs D'Onofrio

Hayen loodste vorig seizoen Club Brugge vanuit een verloren positie nog naar de titel en de halve finales van de Conference League. Kompany gooide de voorbije maanden dan weer hoge ogen met attractief voetbal bij Bayern München, al kon hij vorig seizoen Burnley niet in de Premier League houden. Simons loodste dan weer totaal onverwacht Dender naar de Jupiler Pro League en parkeerde dit seizoen Westerlo net onder de top zes.

Daarnaast wordt sinds enkele jaren ook de Prijs D'Onofrio uitgereikt aan de beste debutant van maximum 20 jaar oud sinds de start van het vorige seizoen. Om Arthur Vermeeren op te volgen zijn er ook drie kanshebbers. Het gaat om Marwan Al-Sahafi (Beerschot), Kos Karetsas (KRC Genk) en Joaquin Seys (Club Brugge).

Wie moet de Trofee Raymond Goethals winnen?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

11
11
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

6
6
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

67
67
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

18
18
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

237
237
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

48
48
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

129
129
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

251
251
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

291
291
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

37
37
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws