TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Jupiler Pro League

Opvallend nieuws bij Anderlecht, want daar traint Amadou Diawara plots terug mee met de A-kern. David Hubert geeft aan dat de middenvelder selecteerbaar is, maar desondanks lijkt er geen grote ommekeer in zijn situatie in de maak. Wellicht wil Paars-Wit de overbodige dure vogel klaarstomen zodat hij in januari alsnog kan vertrekken.

Bij SK Beveren zetten ze mogelijk een transferoffensief in. Ze plukten al Lennart Mertens weg bij KMSK Deinze en er verschenen woensdag nog twee oude bekenden op training bij de Waaslanders. Ook Christian Brüls, die zijn contract bij Zulte Waregem net liet ontbinden, en Kurt Abrahams (ex-Westerlo en -Deinze) onderhouden er hun conditie. Kunnen ze ook een contract versieren?

OH Leuven zette vorige week Oscar Garcia op straat, maar de Spaanse coach kan mogelijk snel weer aan de slag. Hij zou immers in beeld zijn bij de Mexicaanse topclub Chivas. Recent had hij ook nog een aanbieding op zak van Ludogorets, maar dat ging niet door.

Buitenland

Bij Liverpool denken ze al grondig na over de toekomst. Daarin lijken ze vooral hun voorhoede willen versterken. Daarvoor denken ze ook aan Omar Marmoush, die dit seizoen in bloedvorm verkeert bij Eintracht Frankfurt. De Egyptenaar zou zelf naar Anfield willen, maar moet wel 50 miljoen euro gaan kosten.

Daarnaast zou Liverpool ook nog denken aan een Rode Duivel. Ze zouden willen profiteren van de financiële malaise bij Olympique Lyon door Malick Fofana binnen te halen. De Reds hopen een koopje te doen door de 19-jarige voor slechts 15 à 20 miljoen euro te strikken.

Erik ten Hag zou na zijn ontslag bij Manchester United snel weer aan de slag kunnen. De Nederlander wordt immers genoemd bij RB Leipzig, dat de laatste weken in een crisis beland is. Daardoor zit trainer Marco Rose op de wip en Ten Hag zou hem dus kunnen gaan opvolgen.

Bij Manchester United moest Ten Hag plaats ruimen voor Ruben Amorim, die mogelijk enkele oude bekenden zal meenemen van zijn vorige club Sporting CP. Zo wordt United nu bijvoorbeeld gelinkt aan Geovany Quenda. De amper 17-jarige flankaanvaller geldt als een enorm talent en is nu al titularis bij de Portugese kampioen. United zou 60 miljoen euro willen neertellen.

Moet Diawara nog een kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

7
7
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

11
11
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

153
153
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

121
121
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

121
121
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

15
15
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

59
59
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

160
160
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

71
71
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

51
51
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

190
190
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

307
307
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

78
78
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

230
230
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

242
242
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

279
279
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

268
268
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

50
50
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

343
343
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

234
234
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

591
591
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

231
231
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

435
435

Meer sportnieuws