TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Jupiler Pro League

Opvallend nieuws bij Anderlecht, want daar traint Amadou Diawara plots terug mee met de A-kern. David Hubert geeft aan dat de middenvelder selecteerbaar is, maar desondanks lijkt er geen grote ommekeer in zijn situatie in de maak. Wellicht wil Paars-Wit de overbodige dure vogel klaarstomen zodat hij in januari alsnog kan vertrekken.

Bij SK Beveren zetten ze mogelijk een transferoffensief in. Ze plukten al Lennart Mertens weg bij KMSK Deinze en er verschenen woensdag nog twee oude bekenden op training bij de Waaslanders. Ook Christian Brüls, die zijn contract bij Zulte Waregem net liet ontbinden, en Kurt Abrahams (ex-Westerlo en -Deinze) onderhouden er hun conditie. Kunnen ze ook een contract versieren?

OH Leuven zette vorige week Oscar Garcia op straat, maar de Spaanse coach kan mogelijk snel weer aan de slag. Hij zou immers in beeld zijn bij de Mexicaanse topclub Chivas. Recent had hij ook nog een aanbieding op zak van Ludogorets, maar dat ging niet door.

Buitenland

Bij Liverpool denken ze al grondig na over de toekomst. Daarin lijken ze vooral hun voorhoede willen versterken. Daarvoor denken ze ook aan Omar Marmoush, die dit seizoen in bloedvorm verkeert bij Eintracht Frankfurt. De Egyptenaar zou zelf naar Anfield willen, maar moet wel 50 miljoen euro gaan kosten.

Daarnaast zou Liverpool ook nog denken aan een Rode Duivel. Ze zouden willen profiteren van de financiële malaise bij Olympique Lyon door Malick Fofana binnen te halen. De Reds hopen een koopje te doen door de 19-jarige voor slechts 15 à 20 miljoen euro te strikken.

Erik ten Hag zou na zijn ontslag bij Manchester United snel weer aan de slag kunnen. De Nederlander wordt immers genoemd bij RB Leipzig, dat de laatste weken in een crisis beland is. Daardoor zit trainer Marco Rose op de wip en Ten Hag zou hem dus kunnen gaan opvolgen.

Bij Manchester United moest Ten Hag plaats ruimen voor Ruben Amorim, die mogelijk enkele oude bekenden zal meenemen van zijn vorige club Sporting CP. Zo wordt United nu bijvoorbeeld gelinkt aan Geovany Quenda. De amper 17-jarige flankaanvaller geldt als een enorm talent en is nu al titularis bij de Portugese kampioen. United zou 60 miljoen euro willen neertellen.

Moet Diawara nog een kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

52
52
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

8
8
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

17
17
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

505
505
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

169
169
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

102
102
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

103
103
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

141
141
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

48
48
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

276
276
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

182
182
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

157
157
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

46
46
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

729
729
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

187
187
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

298
298
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

64
64
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

222
222
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

407
407
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

148
148
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

392
392
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

297
297
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

682
682

Meer sportnieuws