TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

Jupiler Pro League

Opvallend nieuws bij Anderlecht, want daar traint Amadou Diawara plots terug mee met de A-kern. David Hubert geeft aan dat de middenvelder selecteerbaar is, maar desondanks lijkt er geen grote ommekeer in zijn situatie in de maak. Wellicht wil Paars-Wit de overbodige dure vogel klaarstomen zodat hij in januari alsnog kan vertrekken.

Bij SK Beveren zetten ze mogelijk een transferoffensief in. Ze plukten al Lennart Mertens weg bij KMSK Deinze en er verschenen woensdag nog twee oude bekenden op training bij de Waaslanders. Ook Christian Brüls, die zijn contract bij Zulte Waregem net liet ontbinden, en Kurt Abrahams (ex-Westerlo en -Deinze) onderhouden er hun conditie. Kunnen ze ook een contract versieren?

OH Leuven zette vorige week Oscar Garcia op straat, maar de Spaanse coach kan mogelijk snel weer aan de slag. Hij zou immers in beeld zijn bij de Mexicaanse topclub Chivas. Recent had hij ook nog een aanbieding op zak van Ludogorets, maar dat ging niet door.

Buitenland

Bij Liverpool denken ze al grondig na over de toekomst. Daarin lijken ze vooral hun voorhoede willen versterken. Daarvoor denken ze ook aan Omar Marmoush, die dit seizoen in bloedvorm verkeert bij Eintracht Frankfurt. De Egyptenaar zou zelf naar Anfield willen, maar moet wel 50 miljoen euro gaan kosten.

Daarnaast zou Liverpool ook nog denken aan een Rode Duivel. Ze zouden willen profiteren van de financiële malaise bij Olympique Lyon door Malick Fofana binnen te halen. De Reds hopen een koopje te doen door de 19-jarige voor slechts 15 à 20 miljoen euro te strikken.

Erik ten Hag zou na zijn ontslag bij Manchester United snel weer aan de slag kunnen. De Nederlander wordt immers genoemd bij RB Leipzig, dat de laatste weken in een crisis beland is. Daardoor zit trainer Marco Rose op de wip en Ten Hag zou hem dus kunnen gaan opvolgen.

Bij Manchester United moest Ten Hag plaats ruimen voor Ruben Amorim, die mogelijk enkele oude bekenden zal meenemen van zijn vorige club Sporting CP. Zo wordt United nu bijvoorbeeld gelinkt aan Geovany Quenda. De amper 17-jarige flankaanvaller geldt als een enorm talent en is nu al titularis bij de Portugese kampioen. United zou 60 miljoen euro willen neertellen.

Moet Diawara nog een kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

3
3
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

363
363
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

16
16
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

31
31
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

210
210
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

137
137
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

86
86
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

95
95
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

97
97
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

25
25
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

839
839
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

94
94
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

50
50
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

314
314
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

708
708
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

115
115
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

79
79
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

390
390
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

582
582
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

256
256
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

546
546
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

94
94
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

157
157
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

170
170
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

56
56

Meer sportnieuws