TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

Jupiler Pro League

Opvallend nieuws bij Anderlecht, want daar traint Amadou Diawara plots terug mee met de A-kern. David Hubert geeft aan dat de middenvelder selecteerbaar is, maar desondanks lijkt er geen grote ommekeer in zijn situatie in de maak. Wellicht wil Paars-Wit de overbodige dure vogel klaarstomen zodat hij in januari alsnog kan vertrekken.

Bij SK Beveren zetten ze mogelijk een transferoffensief in. Ze plukten al Lennart Mertens weg bij KMSK Deinze en er verschenen woensdag nog twee oude bekenden op training bij de Waaslanders. Ook Christian Brüls, die zijn contract bij Zulte Waregem net liet ontbinden, en Kurt Abrahams (ex-Westerlo en -Deinze) onderhouden er hun conditie. Kunnen ze ook een contract versieren?

OH Leuven zette vorige week Oscar Garcia op straat, maar de Spaanse coach kan mogelijk snel weer aan de slag. Hij zou immers in beeld zijn bij de Mexicaanse topclub Chivas. Recent had hij ook nog een aanbieding op zak van Ludogorets, maar dat ging niet door.

Buitenland

Bij Liverpool denken ze al grondig na over de toekomst. Daarin lijken ze vooral hun voorhoede willen versterken. Daarvoor denken ze ook aan Omar Marmoush, die dit seizoen in bloedvorm verkeert bij Eintracht Frankfurt. De Egyptenaar zou zelf naar Anfield willen, maar moet wel 50 miljoen euro gaan kosten.

Daarnaast zou Liverpool ook nog denken aan een Rode Duivel. Ze zouden willen profiteren van de financiële malaise bij Olympique Lyon door Malick Fofana binnen te halen. De Reds hopen een koopje te doen door de 19-jarige voor slechts 15 à 20 miljoen euro te strikken.

Erik ten Hag zou na zijn ontslag bij Manchester United snel weer aan de slag kunnen. De Nederlander wordt immers genoemd bij RB Leipzig, dat de laatste weken in een crisis beland is. Daardoor zit trainer Marco Rose op de wip en Ten Hag zou hem dus kunnen gaan opvolgen.

Bij Manchester United moest Ten Hag plaats ruimen voor Ruben Amorim, die mogelijk enkele oude bekenden zal meenemen van zijn vorige club Sporting CP. Zo wordt United nu bijvoorbeeld gelinkt aan Geovany Quenda. De amper 17-jarige flankaanvaller geldt als een enorm talent en is nu al titularis bij de Portugese kampioen. United zou 60 miljoen euro willen neertellen.

Moet Diawara nog een kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

5
5
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

23
23
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

195
195
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

66
66
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

553
553
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

170
170
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

158
158
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

391
391
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

53
53
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

222
222
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

57
57
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

81
81
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

67
67
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

67
67
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

109
109
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

446
446
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

259
259
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

342
342
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

745
745
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

654
654
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

362
362
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

134
134
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

127
127

Meer sportnieuws