TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool dokt 50 miljoen, comeback Ten Hag'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Jupiler Pro League

Opvallend nieuws bij Anderlecht, want daar traint Amadou Diawara plots terug mee met de A-kern. David Hubert geeft aan dat de middenvelder selecteerbaar is, maar desondanks lijkt er geen grote ommekeer in zijn situatie in de maak. Wellicht wil Paars-Wit de overbodige dure vogel klaarstomen zodat hij in januari alsnog kan vertrekken.

Bij SK Beveren zetten ze mogelijk een transferoffensief in. Ze plukten al Lennart Mertens weg bij KMSK Deinze en er verschenen woensdag nog twee oude bekenden op training bij de Waaslanders. Ook Christian Brüls, die zijn contract bij Zulte Waregem net liet ontbinden, en Kurt Abrahams (ex-Westerlo en -Deinze) onderhouden er hun conditie. Kunnen ze ook een contract versieren?

OH Leuven zette vorige week Oscar Garcia op straat, maar de Spaanse coach kan mogelijk snel weer aan de slag. Hij zou immers in beeld zijn bij de Mexicaanse topclub Chivas. Recent had hij ook nog een aanbieding op zak van Ludogorets, maar dat ging niet door.

Buitenland

Bij Liverpool denken ze al grondig na over de toekomst. Daarin lijken ze vooral hun voorhoede willen versterken. Daarvoor denken ze ook aan Omar Marmoush, die dit seizoen in bloedvorm verkeert bij Eintracht Frankfurt. De Egyptenaar zou zelf naar Anfield willen, maar moet wel 50 miljoen euro gaan kosten.

Daarnaast zou Liverpool ook nog denken aan een Rode Duivel. Ze zouden willen profiteren van de financiële malaise bij Olympique Lyon door Malick Fofana binnen te halen. De Reds hopen een koopje te doen door de 19-jarige voor slechts 15 à 20 miljoen euro te strikken.

Erik ten Hag zou na zijn ontslag bij Manchester United snel weer aan de slag kunnen. De Nederlander wordt immers genoemd bij RB Leipzig, dat de laatste weken in een crisis beland is. Daardoor zit trainer Marco Rose op de wip en Ten Hag zou hem dus kunnen gaan opvolgen.

Bij Manchester United moest Ten Hag plaats ruimen voor Ruben Amorim, die mogelijk enkele oude bekenden zal meenemen van zijn vorige club Sporting CP. Zo wordt United nu bijvoorbeeld gelinkt aan Geovany Quenda. De amper 17-jarige flankaanvaller geldt als een enorm talent en is nu al titularis bij de Portugese kampioen. United zou 60 miljoen euro willen neertellen.

Moet Diawara nog een kans krijgen bij Anderlecht?

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

9
9
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

72
72
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

21
21
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

52
52
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

166
166
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

56
56
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

62
62
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

58
58
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

101
101
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

152
152
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

332
332
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

212
212
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

105
105
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

261
261
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

92
92
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

94
94
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

358
358
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

171
171
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

688
688
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

543
543
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws