Mignolet zet Club Brugge stevig met de voeten op de grond

door
Mignolet zet Club Brugge stevig met de voeten op de grond

Club Brugge speelde 1-1 gelijk tegen Celtic in Schotland. Blauw-Zwart kwam op voorsprong in de Champions League-clash na een knullige own-goal, maar na rust was de thuisploeg duidelijk de betere ploeg.

Verschillende Club Brugge-spelers baalden flink van het gelijkspel omdat bij winst de Belgische landskampioen zo goed als zeker van de volgende ronde van de Champions League was. Doelman Simon Mignolet zette zijn ploegmakkers echter stevig met de voetjes op de grond.

LEES OOK: Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Overleven geblazen

Volgens Mignolet was het gelijkspel uiteindelijk terecht. “Achteraf gezien kan je zeggen dat dit een correcte uitslag was. Voor de rust hebben we controle, creëren we kansen. We scoren een lucky goal, maar die was wel verdiend. Jammer dat we die voorsprong niet hebben kunnen vasthouden.”

Vervolgens kwam Celtic ferm druk zetten in de tweede helft. “Als het publiek erachter gaat staan, weet je dat het nog moeilijk kan worden. Het was overleven op het einde. Maar we zijn eigenlijk rustig gebleven. Dat hebben we gewoon goed gedaan. We krijgen zelfs nog momenten waarin we goed kunnen omschakelen. Dan moet je eigenlijk nog een goaltje maken.”

Nog zeker kansen

Ferran Jutgla scoorde wel, maar stond nipt buitenspel. Club Brugge maakt na het gelijkspel zeker nog kans om zich te kwalificeren voor de Play-Offs, momenteel staat het drie punten voor op de nummer 25 met nog drie matchen te gaan. Ook Mignolet gelooft er nog vol in.

De doelman kijkt vooral naar de matchen in het Jan Breydelstadion. “We krijgen nog twee thuismatchen tegen Sporting Lissabon en Juventus. Tijdens deze campagne hebben we al getoond dat we altijd de evenknie zijn van onze tegenstander. We kunnen dus zeker nog puntjes sprokkelen.”

Vond jij een gelijkspel terecht?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

41
41
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

94
94
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

249
249
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

31
31
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

83
83
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

804
804
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

425
425
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

593
593
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

208
208
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

354
354
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

315
315
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

277
277
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

262
262
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

107
107
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

590
590
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

552
552
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

125
125
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

540
540
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

619
619
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

286
286
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

319
319
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

542
542

Meer sportnieuws