Mignolet zet Club Brugge stevig met de voeten op de grond

door
Mignolet zet Club Brugge stevig met de voeten op de grond

Club Brugge speelde 1-1 gelijk tegen Celtic in Schotland. Blauw-Zwart kwam op voorsprong in de Champions League-clash na een knullige own-goal, maar na rust was de thuisploeg duidelijk de betere ploeg.

Verschillende Club Brugge-spelers baalden flink van het gelijkspel omdat bij winst de Belgische landskampioen zo goed als zeker van de volgende ronde van de Champions League was. Doelman Simon Mignolet zette zijn ploegmakkers echter stevig met de voetjes op de grond.

LEES OOK: Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

Overleven geblazen

Volgens Mignolet was het gelijkspel uiteindelijk terecht. “Achteraf gezien kan je zeggen dat dit een correcte uitslag was. Voor de rust hebben we controle, creëren we kansen. We scoren een lucky goal, maar die was wel verdiend. Jammer dat we die voorsprong niet hebben kunnen vasthouden.”

Vervolgens kwam Celtic ferm druk zetten in de tweede helft. “Als het publiek erachter gaat staan, weet je dat het nog moeilijk kan worden. Het was overleven op het einde. Maar we zijn eigenlijk rustig gebleven. Dat hebben we gewoon goed gedaan. We krijgen zelfs nog momenten waarin we goed kunnen omschakelen. Dan moet je eigenlijk nog een goaltje maken.”

Nog zeker kansen

Ferran Jutgla scoorde wel, maar stond nipt buitenspel. Club Brugge maakt na het gelijkspel zeker nog kans om zich te kwalificeren voor de Play-Offs, momenteel staat het drie punten voor op de nummer 25 met nog drie matchen te gaan. Ook Mignolet gelooft er nog vol in.

De doelman kijkt vooral naar de matchen in het Jan Breydelstadion. “We krijgen nog twee thuismatchen tegen Sporting Lissabon en Juventus. Tijdens deze campagne hebben we al getoond dat we altijd de evenknie zijn van onze tegenstander. We kunnen dus zeker nog puntjes sprokkelen.”

Vond jij een gelijkspel terecht?

Meest recent

De Winter geeft oorzaak voor molenwiekende De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

8
8
Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

88
88
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

143
143
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

20
20
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

85
85
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

311
311
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

27
27
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

92
92
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

129
129
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

181
181
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

107
107
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

83
83
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

138
138
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

201
201
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

128
128
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

91
91
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

99
99
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

753
753
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

33
33
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

79
79
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

190
190
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

215
215
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

69
69
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

84
84
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

276
276

Meer sportnieuws