Mignolet zet Club Brugge stevig met de voeten op de grond

door
Mignolet zet Club Brugge stevig met de voeten op de grond

Club Brugge speelde 1-1 gelijk tegen Celtic in Schotland. Blauw-Zwart kwam op voorsprong in de Champions League-clash na een knullige own-goal, maar na rust was de thuisploeg duidelijk de betere ploeg.

Verschillende Club Brugge-spelers baalden flink van het gelijkspel omdat bij winst de Belgische landskampioen zo goed als zeker van de volgende ronde van de Champions League was. Doelman Simon Mignolet zette zijn ploegmakkers echter stevig met de voetjes op de grond.

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Overleven geblazen

Volgens Mignolet was het gelijkspel uiteindelijk terecht. “Achteraf gezien kan je zeggen dat dit een correcte uitslag was. Voor de rust hebben we controle, creëren we kansen. We scoren een lucky goal, maar die was wel verdiend. Jammer dat we die voorsprong niet hebben kunnen vasthouden.”

Vervolgens kwam Celtic ferm druk zetten in de tweede helft. “Als het publiek erachter gaat staan, weet je dat het nog moeilijk kan worden. Het was overleven op het einde. Maar we zijn eigenlijk rustig gebleven. Dat hebben we gewoon goed gedaan. We krijgen zelfs nog momenten waarin we goed kunnen omschakelen. Dan moet je eigenlijk nog een goaltje maken.”

Nog zeker kansen

Ferran Jutgla scoorde wel, maar stond nipt buitenspel. Club Brugge maakt na het gelijkspel zeker nog kans om zich te kwalificeren voor de Play-Offs, momenteel staat het drie punten voor op de nummer 25 met nog drie matchen te gaan. Ook Mignolet gelooft er nog vol in.

De doelman kijkt vooral naar de matchen in het Jan Breydelstadion. “We krijgen nog twee thuismatchen tegen Sporting Lissabon en Juventus. Tijdens deze campagne hebben we al getoond dat we altijd de evenknie zijn van onze tegenstander. We kunnen dus zeker nog puntjes sprokkelen.”

Vond jij een gelijkspel terecht?

Meest recent

Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

20
20
Done deal: Anderlecht legt "Zwitsers zakmes" vast

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

36
36
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

228
228
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

30
30
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

148
148
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

187
187
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

102
102
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

55
55
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

171
171
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

172
172
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

302
302
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

162
162
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

52
52
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

127
127
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

39
39
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

203
203
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

223
223
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

265
265
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

94
94
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

95
95
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

599
599
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

63
63
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

219
219
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

299
299
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

113
113

Meer sportnieuws