Hubert kiest verrassende vervanger Sardella in selectie

door
Hubert kiest verrassende vervanger Sardella in selectie

Het wordt weer een drukke Europese avond voor de Belgische clubs. Anderlecht probeert om 18u45 zijn tot dusver uitstekende parcours in de Europa League verder te zetten. Na een tien op twaalf in de eerste helft van de league phase komt nu met FC Porto een pittige tegenstander op bezoek.

Het loopt bij Porto dit seizoen wel niet helemaal lekker en dus liggen er misschien kansen voor Paars-Wit. Dat wist eerder in deze campagne ook al te stunten op het veld van Real Sociedad en bewees dus al tegenstanders van dit niveau aan te kunnen. Al wordt het voor David Hubert toch wat puzzelen.

LEES OOK: Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Engwanda als vervanger van Sardella

Vooral op de backs is de spoeling zeer dun geworden door de blessures van Ludwig Augustinsson en nu ook Killian Sardella. Die laatste viel vorig weekend uit tegen AA Gent en zal wellicht enkele weken aan de kant moeten blijven. Het maakt dat Hubert moet gaan vissen bij RSCA Futures om nog defensieve opties te vinden.

Daarbij kiest hij toch voor een verrassende naam om Sardella in de selectie te vervangen. Naast Amando Lapage wordt immers ook Nunzio Engwanda bij de groep gehaald voor de clash met Porto. De 16-jarige zat in het verleden al een paar keer bij de selectie.

Geen Maamar, verder geen verrassingen

Engwanda is echter een centrale verdediger die ook op het middenveld uit de voeten kan, terwijl er op die posities toch voldoende opties lijken te zijn. De keuze is des te meer opmerkelijk omdat enkele weken geleden Hubert wel nog Ali Maamar, de rechtsback van de Futures, bij de kern haalde.

Verder kiest Hubert in zijn selectie wel voor de usual suspects. In de basiself zullen er wellicht ook weinig verrassingen te noteren vallen. 

Had Hubert beter nog een back bij de selectie gehaald?

Meest recent

'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

39
39
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

35
35
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

123
123
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

92
92
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

219
219
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

158
158
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

100
100
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

133
133
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

215
215
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

168
168
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

307
307
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

242
242
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

442
442
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

145
145
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

925
925
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

187
187
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

749
749
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

78
78
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

219
219
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

245
245
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

95
95
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

624
624
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34

Meer sportnieuws