De Cuyper baalt: “Als we dat wél hadden gedaan…”

door
De Cuyper baalt: “Als we dat wél hadden gedaan…”

Club Brugge is tevreden, maar ook weer niet na de 1-1 bij Celtic. Deze Schotse ploeg was zeker te pakken in eigen huis. Maar Blauw-Zwart vergat de 0-2 te maken en incasseerde nadien de gelijkmaker. Maxim De Cuyper had dan ook het gevoel dat er meer in zat.

De Cuyper speelde defensief een zeer goede wedstrijd en had na de rust 0-2 aan de voet, maar een fantastische redding van Kasper Schmeichel voorkwam dat. De linksachter was niet helemaal tevreden met het resultaat. Dat verklaarde hij via de clubkanalen.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Er zat meer in voor Club

"Het is jammer. Ik voelde dat er nog meer in zat. Onze passing was ook iets beter. Maar als we die eerste pass nadat we de bal heroveren beter geven, dan kunnen we misschien winnen hier", zei de Rode Duivel.

"Ik denk dat we de eerste helft een stuk beter waren, maar dat zij de tweede helft meer controle over de match kunnen houden. We boeken hier een verdienstelijk resultaat, maar er zat meer in", gaf hij nog eens aan. 

Sporting CP cruciale match

De Cuyper genoot wel van het spelen in Celtic Park. "Het doet u wel iets als mens, om hier te staan. Ook het geroep bij de hymne was wel indrukwekkend. Met mij heeft het ook wel wat gedaan", zei hij nog.

Club Brugge moet nu vol aan de bak tegen Sporting CP. Daar moet het winnen, nadien wachten Juventus en Manchester City. Beide grootmachten spelen een matige Champions League en de kans is zeer groot dat zij de punten nog heel erg nodig hebben wanneer ze Club Brugge treffen.

Gaat Club Sporting CP verslaan?

Meest recent

'Anderlecht zoekt coach: verrassende naam op shortlist'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

13
13
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

68
68
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

35
35
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

61
61
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

135
135
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

48
48
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

723
723
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

50
50
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

21
21
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

76
76
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

450
450
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

111
111
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

393
393
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

141
141
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

180
180
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

320
320
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

97
97
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

126
126
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

173
173
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

39
39
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

206
206
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1256
1256

Meer sportnieuws