Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

door
Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

Club Brugge speelde 1-1 tegen Celtic Glasgow. De Bruggelingen hadden zoals verwacht kunnen winnen in Schotland, waar Celtic in eigen huis in Europa zeer vaak steken laat vallen. Blauw-Zwart vergeet het eerste uur echter de match af te maken. Dat zag ook trainer Nicky Hayen.

We kondigden op voorhand al aan dat Club Brugge Celtic niet echt moest vrezen. Op Celtic Park heerst dan wel een geweldige sfeer, veel ploegen komen er in Europees verband punten rapen. Club Brugge was voetbaltechnisch véél beter en had voor het uur eigenlijk altijd 0-2 voor moeten staan. Dat gebeurde niet en het werd zo 1-1 via een flits van Celtic. Nadien was de thuisploeg beter.

LEES OOK: De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

Terechte uitslag

"Ik vind 1-1 absoluut een terechte uitslag. Op basis van de eerste helft vond ik zelfs dat we de 3 punten verdienden en op basis van de tweede helft niet meer. Dan is een gelijkspel de juiste weergave van de wedstrijd", opende Hayen.

Club Brugge was een uur lang stevig baas, maar dat laatste half uur was een stuk minder. Club Brugge pakte dus een punt en zal tegen Sporting CP of Juventus in het Jan Breydelstadion moeten winnen om door te gaan naar de volgende ronde.

Dubbel gevoel

"Het is een dubbel gevoel natuurlijk. Als je kijkt hoe we de eerste helft gespeeld hebben, dan is het zonde. Voor de wedstrijd hebben we echter gezegd dat Celtic ook niet zomaar een makkelijke ploeg is die je opzij zet. Dat hebben ze de tweede helft ook bewezen, hoewel wij dan misschien wel net iets hoger druk konden zetten", vertelde Hayen. 

"Zij werden echter niet echt gevaarlijk en dan wou ik ook geen risico's gaan nemen door hoger druk te zetten en dan ruimtes weg te geven waar zij wel in duiken. Dan blijf je misschien met nul punten achter. Uiteindelijk denk ik dus wel dat tevredenheid mag overheersen", klonk het.

Verdiende Club meer?

Meest recent

De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

28
28
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

55
55
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

119
119
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

127
127
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

97
97
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

207
207
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

77
77
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

320
320
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

257
257
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

242
242
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

50
50
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

143
143
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

83
83
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

382
382
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

332
332
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

170
170
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

75
75
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

257
257
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

196
196
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

511
511
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

94
94
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

71
71
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

79
79
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

341
341

Meer sportnieuws