Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

door
Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

Club Brugge speelde 1-1 tegen Celtic Glasgow. De Bruggelingen hadden zoals verwacht kunnen winnen in Schotland, waar Celtic in eigen huis in Europa zeer vaak steken laat vallen. Blauw-Zwart vergeet het eerste uur echter de match af te maken. Dat zag ook trainer Nicky Hayen.

We kondigden op voorhand al aan dat Club Brugge Celtic niet echt moest vrezen. Op Celtic Park heerst dan wel een geweldige sfeer, veel ploegen komen er in Europees verband punten rapen. Club Brugge was voetbaltechnisch véél beter en had voor het uur eigenlijk altijd 0-2 voor moeten staan. Dat gebeurde niet en het werd zo 1-1 via een flits van Celtic. Nadien was de thuisploeg beter.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Terechte uitslag

"Ik vind 1-1 absoluut een terechte uitslag. Op basis van de eerste helft vond ik zelfs dat we de 3 punten verdienden en op basis van de tweede helft niet meer. Dan is een gelijkspel de juiste weergave van de wedstrijd", opende Hayen.

Club Brugge was een uur lang stevig baas, maar dat laatste half uur was een stuk minder. Club Brugge pakte dus een punt en zal tegen Sporting CP of Juventus in het Jan Breydelstadion moeten winnen om door te gaan naar de volgende ronde.

Dubbel gevoel

"Het is een dubbel gevoel natuurlijk. Als je kijkt hoe we de eerste helft gespeeld hebben, dan is het zonde. Voor de wedstrijd hebben we echter gezegd dat Celtic ook niet zomaar een makkelijke ploeg is die je opzij zet. Dat hebben ze de tweede helft ook bewezen, hoewel wij dan misschien wel net iets hoger druk konden zetten", vertelde Hayen. 

"Zij werden echter niet echt gevaarlijk en dan wou ik ook geen risico's gaan nemen door hoger druk te zetten en dan ruimtes weg te geven waar zij wel in duiken. Dan blijf je misschien met nul punten achter. Uiteindelijk denk ik dus wel dat tevredenheid mag overheersen", klonk het.

Verdiende Club meer?

Meest recent

'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

0
0
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

18
18
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

22
22
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

81
81
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

44
44
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

34
34
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

174
174
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

35
35
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

64
64
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

262
262
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

48
48
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

85
85
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

58
58
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

192
192
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

246
246
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

139
139
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

153
153
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

65
65
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

46
46
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

132
132
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

162
162
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

169
169
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

52
52

Meer sportnieuws