Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

door
Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

Club Brugge speelde 1-1 tegen Celtic Glasgow. De Bruggelingen hadden zoals verwacht kunnen winnen in Schotland, waar Celtic in eigen huis in Europa zeer vaak steken laat vallen. Blauw-Zwart vergeet het eerste uur echter de match af te maken. Dat zag ook trainer Nicky Hayen.

We kondigden op voorhand al aan dat Club Brugge Celtic niet echt moest vrezen. Op Celtic Park heerst dan wel een geweldige sfeer, veel ploegen komen er in Europees verband punten rapen. Club Brugge was voetbaltechnisch véél beter en had voor het uur eigenlijk altijd 0-2 voor moeten staan. Dat gebeurde niet en het werd zo 1-1 via een flits van Celtic. Nadien was de thuisploeg beter.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Terechte uitslag

"Ik vind 1-1 absoluut een terechte uitslag. Op basis van de eerste helft vond ik zelfs dat we de 3 punten verdienden en op basis van de tweede helft niet meer. Dan is een gelijkspel de juiste weergave van de wedstrijd", opende Hayen.

Club Brugge was een uur lang stevig baas, maar dat laatste half uur was een stuk minder. Club Brugge pakte dus een punt en zal tegen Sporting CP of Juventus in het Jan Breydelstadion moeten winnen om door te gaan naar de volgende ronde.

Dubbel gevoel

"Het is een dubbel gevoel natuurlijk. Als je kijkt hoe we de eerste helft gespeeld hebben, dan is het zonde. Voor de wedstrijd hebben we echter gezegd dat Celtic ook niet zomaar een makkelijke ploeg is die je opzij zet. Dat hebben ze de tweede helft ook bewezen, hoewel wij dan misschien wel net iets hoger druk konden zetten", vertelde Hayen. 

"Zij werden echter niet echt gevaarlijk en dan wou ik ook geen risico's gaan nemen door hoger druk te zetten en dan ruimtes weg te geven waar zij wel in duiken. Dan blijf je misschien met nul punten achter. Uiteindelijk denk ik dus wel dat tevredenheid mag overheersen", klonk het.

Verdiende Club meer?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

80
80
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

34
34
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

232
232
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

90
90
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

147
147
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

232
232
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

149
149
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws