Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

door
Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

Club Brugge speelde 1-1 tegen Celtic Glasgow. De Bruggelingen hadden zoals verwacht kunnen winnen in Schotland, waar Celtic in eigen huis in Europa zeer vaak steken laat vallen. Blauw-Zwart vergeet het eerste uur echter de match af te maken. Dat zag ook trainer Nicky Hayen.

We kondigden op voorhand al aan dat Club Brugge Celtic niet echt moest vrezen. Op Celtic Park heerst dan wel een geweldige sfeer, veel ploegen komen er in Europees verband punten rapen. Club Brugge was voetbaltechnisch véél beter en had voor het uur eigenlijk altijd 0-2 voor moeten staan. Dat gebeurde niet en het werd zo 1-1 via een flits van Celtic. Nadien was de thuisploeg beter.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Terechte uitslag

"Ik vind 1-1 absoluut een terechte uitslag. Op basis van de eerste helft vond ik zelfs dat we de 3 punten verdienden en op basis van de tweede helft niet meer. Dan is een gelijkspel de juiste weergave van de wedstrijd", opende Hayen.

Club Brugge was een uur lang stevig baas, maar dat laatste half uur was een stuk minder. Club Brugge pakte dus een punt en zal tegen Sporting CP of Juventus in het Jan Breydelstadion moeten winnen om door te gaan naar de volgende ronde.

Dubbel gevoel

"Het is een dubbel gevoel natuurlijk. Als je kijkt hoe we de eerste helft gespeeld hebben, dan is het zonde. Voor de wedstrijd hebben we echter gezegd dat Celtic ook niet zomaar een makkelijke ploeg is die je opzij zet. Dat hebben ze de tweede helft ook bewezen, hoewel wij dan misschien wel net iets hoger druk konden zetten", vertelde Hayen. 

"Zij werden echter niet echt gevaarlijk en dan wou ik ook geen risico's gaan nemen door hoger druk te zetten en dan ruimtes weg te geven waar zij wel in duiken. Dan blijf je misschien met nul punten achter. Uiteindelijk denk ik dus wel dat tevredenheid mag overheersen", klonk het.

Verdiende Club meer?

Meest recent

Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

15
15
'Anderlecht zoekt coach: verrassende naam op shortlist'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

136
136
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

166
166
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

61
61
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

87
87
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

175
175
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

65
65
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

824
824
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

57
57
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

27
27
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

83
83
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

477
477
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

407
407
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

151
151
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

189
189
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

327
327
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

100
100
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

128
128
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

183
183
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

40
40
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

210
210
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

242
242
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88

Meer sportnieuws