Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

149
Teleurgesteld of tevreden? Hayen spreekt zich uit na Celtic-duel

Club Brugge speelde 1-1 tegen Celtic Glasgow. De Bruggelingen hadden zoals verwacht kunnen winnen in Schotland, waar Celtic in eigen huis in Europa zeer vaak steken laat vallen. Blauw-Zwart vergeet het eerste uur echter de match af te maken. Dat zag ook trainer Nicky Hayen.

We kondigden op voorhand al aan dat Club Brugge Celtic niet echt moest vrezen. Op Celtic Park heerst dan wel een geweldige sfeer, veel ploegen komen er in Europees verband punten rapen. Club Brugge was voetbaltechnisch véél beter en had voor het uur eigenlijk altijd 0-2 voor moeten staan. Dat gebeurde niet en het werd zo 1-1 via een flits van Celtic. Nadien was de thuisploeg beter.

LEES OOK: Club Brugge mag nu al dromen van stevige CL-opsteker

Terechte uitslag

"Ik vind 1-1 absoluut een terechte uitslag. Op basis van de eerste helft vond ik zelfs dat we de 3 punten verdienden en op basis van de tweede helft niet meer. Dan is een gelijkspel de juiste weergave van de wedstrijd", opende Hayen.

Club Brugge was een uur lang stevig baas, maar dat laatste half uur was een stuk minder. Club Brugge pakte dus een punt en zal tegen Sporting CP of Juventus in het Jan Breydelstadion moeten winnen om door te gaan naar de volgende ronde.

Dubbel gevoel

"Het is een dubbel gevoel natuurlijk. Als je kijkt hoe we de eerste helft gespeeld hebben, dan is het zonde. Voor de wedstrijd hebben we echter gezegd dat Celtic ook niet zomaar een makkelijke ploeg is die je opzij zet. Dat hebben ze de tweede helft ook bewezen, hoewel wij dan misschien wel net iets hoger druk konden zetten", vertelde Hayen. 

"Zij werden echter niet echt gevaarlijk en dan wou ik ook geen risico's gaan nemen door hoger druk te zetten en dan ruimtes weg te geven waar zij wel in duiken. Dan blijf je misschien met nul punten achter. Uiteindelijk denk ik dus wel dat tevredenheid mag overheersen", klonk het.

Verdiende Club meer?

Meest recent

Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

9
9
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

40
40
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

26
26
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

18
18
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

46
46
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

176
176
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

42
42
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

101
101
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

192
192
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

64
64
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

179
179
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

936
936
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

168
168
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

932
932
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

155
155
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302

Meer sportnieuws