Kan Anderlecht gloriejaren herbeleven? Defour weet hoe

door
Kan Anderlecht gloriejaren herbeleven? Defour weet hoe

Steven Defour is vanavond niet te gast bij RSC Anderlecht – FC Porto, maar hij zal de partij wel met argusogen volgen. Hij speelde in het verleden bij de twee ploegen, maar dat was geen geweldig succes. De ex-middenvelder sprak in de Portugese pers over het treffen tussen zijn twee ex-clubs.

LEES OOK: Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

Opletten voor Dolberg

Defour verklaart in het artikel dat hij toch iets meer naar FC Porto leunt als voorkeursclub. Hij verwacht dat de Portugezen gaan winnen in het Lotto Park. Hij vertelde waar het grote gevaar ligt bij Anderlecht.

"Kasper Dolberg is een spits waarvoor FC Porto moet opletten. Hij is een uitstekende spits die zeer gemakkelijk scoort. Volgens mij is FC Porto echter beter en gaan ze met 0-2 winnen”, voorspelt Defour. 

Transfertip van Defour

De ex-Rode Duivel laat echter weten dat Anderlecht wel in een goed momentum zit en dat het zeker opletten is. Defour ziet ook dat Anderlecht stabieler is geworden. Mede dankzij de kern die Jesper Fredberg samenstelde, al geeft Defour Olivier Renard goede raad.

"Anderlecht heeft nood aan een stabiel beleid en een goede transferstrategie door bijvoorbeeld jonge spelers met potentieel aan te trekken. Op dit moment hebben ze naar mijn mening een goed team, maar ze moeten nog constanter worden in wedstrijd", aldus Defour. 

Hij ziet RSCA wel een goed seizoen doormaken. "Dit seizoen zijn ze op de goede weg, maar ze hebben enkele goede jaren nodig om terug te kunnen keren naar de jaren van weleer toen Anderlecht garant stond voor het winnen van prijzen."

Gaat RSCA dit jaar een prijs pakken?

Meest recent

Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

8
8
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

51
51
Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

420
420
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

240
240
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

233
233
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

229
229
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

406
406
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

127
127
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

48
48
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

74
74
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

337
337
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

45
45
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

466
466
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

415
415
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

81
81
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

258
258
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

209
209
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

40
40
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

305
305
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

158
158
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

365
365
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

291
291

Meer sportnieuws