Kan Anderlecht gloriejaren herbeleven? Defour weet hoe

190 stemmen
Kan Anderlecht gloriejaren herbeleven? Defour weet hoe

Steven Defour is vanavond niet te gast bij RSC Anderlecht – FC Porto, maar hij zal de partij wel met argusogen volgen. Hij speelde in het verleden bij de twee ploegen, maar dat was geen geweldig succes. De ex-middenvelder sprak in de Portugese pers over het treffen tussen zijn twee ex-clubs.

LEES OOK: Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Opletten voor Dolberg

Defour verklaart in het artikel dat hij toch iets meer naar FC Porto leunt als voorkeursclub. Hij verwacht dat de Portugezen gaan winnen in het Lotto Park. Hij vertelde waar het grote gevaar ligt bij Anderlecht.

"Kasper Dolberg is een spits waarvoor FC Porto moet opletten. Hij is een uitstekende spits die zeer gemakkelijk scoort. Volgens mij is FC Porto echter beter en gaan ze met 0-2 winnen”, voorspelt Defour. 

Transfertip van Defour

De ex-Rode Duivel laat echter weten dat Anderlecht wel in een goed momentum zit en dat het zeker opletten is. Defour ziet ook dat Anderlecht stabieler is geworden. Mede dankzij de kern die Jesper Fredberg samenstelde, al geeft Defour Olivier Renard goede raad.

"Anderlecht heeft nood aan een stabiel beleid en een goede transferstrategie door bijvoorbeeld jonge spelers met potentieel aan te trekken. Op dit moment hebben ze naar mijn mening een goed team, maar ze moeten nog constanter worden in wedstrijd", aldus Defour. 

Hij ziet RSCA wel een goed seizoen doormaken. "Dit seizoen zijn ze op de goede weg, maar ze hebben enkele goede jaren nodig om terug te kunnen keren naar de jaren van weleer toen Anderlecht garant stond voor het winnen van prijzen."

Gaat RSCA dit jaar een prijs pakken?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

3
3
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

15
15
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

14
14
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

54
54
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

33
33
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

161
161
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

51
51
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

675
675
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

424
424
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

377
377
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

308
308
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

210
210
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

783
783
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

549
549
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

284
284
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

266
266
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69

Meer sportnieuws