Kan Anderlecht gloriejaren herbeleven? Defour weet hoe

door
Kan Anderlecht gloriejaren herbeleven? Defour weet hoe

Steven Defour is vanavond niet te gast bij RSC Anderlecht – FC Porto, maar hij zal de partij wel met argusogen volgen. Hij speelde in het verleden bij de twee ploegen, maar dat was geen geweldig succes. De ex-middenvelder sprak in de Portugese pers over het treffen tussen zijn twee ex-clubs.

LEES OOK: 'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Opletten voor Dolberg

Defour verklaart in het artikel dat hij toch iets meer naar FC Porto leunt als voorkeursclub. Hij verwacht dat de Portugezen gaan winnen in het Lotto Park. Hij vertelde waar het grote gevaar ligt bij Anderlecht.

"Kasper Dolberg is een spits waarvoor FC Porto moet opletten. Hij is een uitstekende spits die zeer gemakkelijk scoort. Volgens mij is FC Porto echter beter en gaan ze met 0-2 winnen”, voorspelt Defour. 

Transfertip van Defour

De ex-Rode Duivel laat echter weten dat Anderlecht wel in een goed momentum zit en dat het zeker opletten is. Defour ziet ook dat Anderlecht stabieler is geworden. Mede dankzij de kern die Jesper Fredberg samenstelde, al geeft Defour Olivier Renard goede raad.

"Anderlecht heeft nood aan een stabiel beleid en een goede transferstrategie door bijvoorbeeld jonge spelers met potentieel aan te trekken. Op dit moment hebben ze naar mijn mening een goed team, maar ze moeten nog constanter worden in wedstrijd", aldus Defour. 

Hij ziet RSCA wel een goed seizoen doormaken. "Dit seizoen zijn ze op de goede weg, maar ze hebben enkele goede jaren nodig om terug te kunnen keren naar de jaren van weleer toen Anderlecht garant stond voor het winnen van prijzen."

Gaat RSCA dit jaar een prijs pakken?

Meest recent

'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

125
125
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

44
44
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

59
59
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

35
35
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

62
62
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

67
67
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

88
88
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

180
180
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

404
404
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

91
91
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

404
404
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

85
85
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

59
59
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

132
132
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

116
116
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

130
130
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

124
124
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

130
130
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

303
303
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

520
520
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

152
152
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

80
80
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

109
109
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

368
368
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

138
138

Meer sportnieuws