Celtic-Club Brugge: Hayen heeft één verrassing in petto

263 stemmen
Celtic-Club Brugge: Hayen heeft één verrassing in petto

Om 21u kan Club Brugge een nieuwe grote stap richting kwalificatie in de Champions League zetten. Blauw-Zwart deed het tot dusver al goed met een zes op twaalf en moet nu op bezoek bij Celtic. De Schotse kampioen won tot dusver wel al zijn beide thuismatchen.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Hayen kiest toch voor één verrassing

Celtic Park staat bekend als een heksenketel en dus zal het voor Club niet evident worden om er punten te sprokkelen. Nicky Hayen kan in Glasgow bovendien nog altijd niet rekenen op Gustaf Nilsson. De Zweed blijft in de lappenmand liggen, net als Bjorn Meijer.

In de spits kiest Hayen uiteindelijk toch ietwat verrassend voor Ferran Jutgla. De meer ervaren Spanjaard krijgt toch de voorkeur op Romeo Vermant, die nochtans in de basis verwacht werd. Het jeugdproduct verdwijnt echter net als Spileers en Talbi naar de bank. Daardoor keren ook Ordoñez en Skov Olsen terug in de basiself. In vergelijking met de laatste Champions League-wedstrijd is Onyedika er weer bij op het middenveld, zijn schorsing is afgelopen.

Celtic met Engels aan de aftrap

Bij Celtic is het dan weer vooral uitkijken naar Arne Engels. Voor de Rode Duivel wordt het een extra speciale wedstrijd, want hij genoot zijn jeugdopleiding bij Club. Hij heeft ook gewoon een basisplaats gekregen op het middenveld.

Brendan Rodgers kiest dan ook voor krek dezelfde elf die drie weken geleden RB Leipzig over de knie legden. Voorin wordt het opletten voor de jonge Duitser Nikolas Kühn, die toen twee keer scoorde, en de Japanners Daizen Maeda en Kyogo Furuhashi.

Wie zal winnen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

15
15
Oranje met grote zorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

52
52
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

135
135
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

62
62
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

144
144
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

387
387
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

96
96
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

487
487
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

295
295
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

627
627
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

149
149
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

388
388
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

176
176
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

72
72
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

116
116
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

108
108
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

289
289
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

314
314
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

438
438
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

473
473
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

496
496
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

174
174
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

212
212
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

87
87
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

470
470

Meer sportnieuws