Club NXT uitgeschakeld in Youth League, ook Jong Genk baalt

181 stemmen
Club NXT uitgeschakeld in Youth League, ook Jong Genk baalt

Er staat voor de Belgische clubs een belangrijke Europese week voor de deur. Voor het de beurt is aan de grote jongens, kwamen woensdagnamiddag Club NXT en Jong Genk al in actie in de UEFA Youth League. Het werd voor beide teams echter een tegenvaller.

Club NXT kwam net als de A-ploeg later op de avond in actie op het veld van Celtic. Ze konden die wedstrijd echter amper slechter beginnen: na acht minuten bracht Cummings de thuisploeg al op voorsprong. Daarna ging Club wel op zoek naar de gelijkmaker, maar echt groot gevaar bleef uit.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

Club NXT na nederlaag uitgeschakeld

Dat was ook na rust het geval en daardoor bleef de 1-0 tot het einde op het scorebord achter. Dat betekent dat NXT na vijf matchen nog geen enkele keer gewonnen heeft en achterblijft met een magere drie op vijftien. Dat betekent dat ze ook al meteen uitgeschakeld zijn.

In het nieuwe format van de Youth League worden er in de league phase immers slechts zes wedstrijden gespeeld in plaats van acht en gaan slechts de eerste 22 door naar de zestiende finales. Club heeft met één wedstrijd te gaan echter al vier punten achterstand op de 22ste plaats.

Jong Genk moet nog vol aan de bak

Jong Genk treedt dan weer aan in het kampioenenspoor, waarin ze eerder al CSKA Sofia uitschakelden. In de laatste ronde voor de zestiende finales kregen ze het Hongaarse Puskas Akademia voorgeschoteld als tegenstander. De heenwedstrijd ging echter met 1-0 verloren.

Het enige doelpunt viel kort voor het halfuur. Mondovics zette een strafschop om na een overtreding van Mbavu. Genk heeft dus nog heel wat werk voor de boeg in de terugwedstrijd, die op 17 december in Limburg gespeeld wordt.

Zal Jong Genk nog verder raken in de Youth League?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Garcia maakt Vanaken warm voor WK: basisplaats op komst?

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

7
7
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

13
13
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

170
170
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

75
75
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

156
156
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

74
74
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

127
127
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

157
157
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

72
72
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

33
33
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

88
88
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

233
233
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

631
631
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

164
164
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

207
207
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

150
150
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

115
115
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

193
193
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1041
1041
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

150
150
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

314
314
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

107
107
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

868
868
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

169
169
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187

Meer sportnieuws