Club NXT uitgeschakeld in Youth League, ook Jong Genk baalt

door
Club NXT uitgeschakeld in Youth League, ook Jong Genk baalt

Er staat voor de Belgische clubs een belangrijke Europese week voor de deur. Voor het de beurt is aan de grote jongens, kwamen woensdagnamiddag Club NXT en Jong Genk al in actie in de UEFA Youth League. Het werd voor beide teams echter een tegenvaller.

Club NXT kwam net als de A-ploeg later op de avond in actie op het veld van Celtic. Ze konden die wedstrijd echter amper slechter beginnen: na acht minuten bracht Cummings de thuisploeg al op voorsprong. Daarna ging Club wel op zoek naar de gelijkmaker, maar echt groot gevaar bleef uit.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Club NXT na nederlaag uitgeschakeld

Dat was ook na rust het geval en daardoor bleef de 1-0 tot het einde op het scorebord achter. Dat betekent dat NXT na vijf matchen nog geen enkele keer gewonnen heeft en achterblijft met een magere drie op vijftien. Dat betekent dat ze ook al meteen uitgeschakeld zijn.

In het nieuwe format van de Youth League worden er in de league phase immers slechts zes wedstrijden gespeeld in plaats van acht en gaan slechts de eerste 22 door naar de zestiende finales. Club heeft met één wedstrijd te gaan echter al vier punten achterstand op de 22ste plaats.

Jong Genk moet nog vol aan de bak

Jong Genk treedt dan weer aan in het kampioenenspoor, waarin ze eerder al CSKA Sofia uitschakelden. In de laatste ronde voor de zestiende finales kregen ze het Hongaarse Puskas Akademia voorgeschoteld als tegenstander. De heenwedstrijd ging echter met 1-0 verloren.

Het enige doelpunt viel kort voor het halfuur. Mondovics zette een strafschop om na een overtreding van Mbavu. Genk heeft dus nog heel wat werk voor de boeg in de terugwedstrijd, die op 17 december in Limburg gespeeld wordt.

Zal Jong Genk nog verder raken in de Youth League?

Meest recent

Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

99
99
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

94
94
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

38
38
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

219
219
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

70
70
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

357
357
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

99
99
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

180
180
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

148
148
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

356
356
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

292
292
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

153
153
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

388
388
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

168
168
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1306
1306
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

211
211
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

145
145
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

37
37
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

684
684
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

945
945
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

445
445
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

467
467
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

165
165
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

259
259

Meer sportnieuws