Club NXT uitgeschakeld in Youth League, ook Jong Genk baalt

door
Club NXT uitgeschakeld in Youth League, ook Jong Genk baalt

Er staat voor de Belgische clubs een belangrijke Europese week voor de deur. Voor het de beurt is aan de grote jongens, kwamen woensdagnamiddag Club NXT en Jong Genk al in actie in de UEFA Youth League. Het werd voor beide teams echter een tegenvaller.

Club NXT kwam net als de A-ploeg later op de avond in actie op het veld van Celtic. Ze konden die wedstrijd echter amper slechter beginnen: na acht minuten bracht Cummings de thuisploeg al op voorsprong. Daarna ging Club wel op zoek naar de gelijkmaker, maar echt groot gevaar bleef uit.

LEES OOK: Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

Club NXT na nederlaag uitgeschakeld

Dat was ook na rust het geval en daardoor bleef de 1-0 tot het einde op het scorebord achter. Dat betekent dat NXT na vijf matchen nog geen enkele keer gewonnen heeft en achterblijft met een magere drie op vijftien. Dat betekent dat ze ook al meteen uitgeschakeld zijn.

In het nieuwe format van de Youth League worden er in de league phase immers slechts zes wedstrijden gespeeld in plaats van acht en gaan slechts de eerste 22 door naar de zestiende finales. Club heeft met één wedstrijd te gaan echter al vier punten achterstand op de 22ste plaats.

Jong Genk moet nog vol aan de bak

Jong Genk treedt dan weer aan in het kampioenenspoor, waarin ze eerder al CSKA Sofia uitschakelden. In de laatste ronde voor de zestiende finales kregen ze het Hongaarse Puskas Akademia voorgeschoteld als tegenstander. De heenwedstrijd ging echter met 1-0 verloren.

Het enige doelpunt viel kort voor het halfuur. Mondovics zette een strafschop om na een overtreding van Mbavu. Genk heeft dus nog heel wat werk voor de boeg in de terugwedstrijd, die op 17 december in Limburg gespeeld wordt.

Zal Jong Genk nog verder raken in de Youth League?

Meest recent

Code rood voor Pro League: ultieme deadline bekend

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

5
5
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

49
49
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

501
501
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

98
98
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

48
48
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

47
47
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

36
36
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

609
609
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

263
263
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

423
423
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

140
140
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

190
190
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

153
153
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

102
102
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

110
110
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

320
320
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

544
544
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

382
382

Meer sportnieuws