'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

door
'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

Liverpool staat voor een zeer belangrijke week, met krakers tegen Real Madrid in de Champions League op woensdagavond en tegen Manchester City in de Premier League op zondag. Net voor dat cruciale tweeluik zorgde Mohamed Salah echter voor de nodige onrust.

De Egyptische vedette was zondag matchwinnaar met twee goals tegen Southampton, maar zaaide na de wedstrijd opnieuw twijfel over zijn toekomst. De 32-jarige is einde contract en verklaarde dat hij van de club nog steeds niets gehoord heeft omtrent een mogelijke verlenging. "Op dit moment ben ik meer 'out' dan 'in'", vertelde hij.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer: Fofana moet wereldster opvolgen'

Liverpool zet Fofana op verlanglijstje

De uitspraken waren markant, temeer daar Salah niet vaak met de pers spreekt. Het lijkt een teken aan de wand dat hij wel degelijk in de zomer lijkt te gaan vertrekken en bij Liverpool denken ze ongetwijfeld al na over zijn opvolging. Daarbij valt nu ook de naam van een Rode Duivel.

Volgens Fichajes hebben ze op Anfield nu immers ook de naam van Malick Fofana op hun verlanglijstje gezet. De 19-jarige flankaanvaller ontwikkelde zich het voorbije jaar uitstekend bij Olympique Lyon, waar hij sinds zijn komst goed was voor negen goals en drie assists in 37 duels. Het leverde hem in oktober ook zijn debuut als Rode Duivel op.

Uitverkoop bij Lyon

Lyon zit op financieel vlak echter in zwaar weer en hangt zelfs een degradatie naar de Ligue 2 boven het hoofd. De Franse club zal in de komende mercato's dan ook spelers moeten verkopen om de rekeningen aan te zuiveren. Daar wil Liverpool graag van profiteren.

Zij denken Fofana voor een bedrag van 15 à 20 miljoen euro binnen te kunnen halen en dat zou een koopje zijn voor een speler met zijn talent en groeimarge. Al valt het toch af te wachten of Lyon bereid zal zijn om mee te werken. Zo klonk het onlangs nog bij L'Equipe dat Fofana één van de weinige spelers zou zijn die niét weg zou mogen.

Zou Liverpool een goede stap zijn voor Fofana?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

70
70
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

74
74
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

51
51
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

215
215
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

258
258
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

29
29
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

76
76
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

172
172
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

125
125
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

469
469
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

550
550
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

469
469
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

535
535
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

321
321
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1209
1209
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1363
1363
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

390
390
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

410
410
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

384
384
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

662
662
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

817
817
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws