'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

133
'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

Liverpool staat voor een zeer belangrijke week, met krakers tegen Real Madrid in de Champions League op woensdagavond en tegen Manchester City in de Premier League op zondag. Net voor dat cruciale tweeluik zorgde Mohamed Salah echter voor de nodige onrust.

De Egyptische vedette was zondag matchwinnaar met twee goals tegen Southampton, maar zaaide na de wedstrijd opnieuw twijfel over zijn toekomst. De 32-jarige is einde contract en verklaarde dat hij van de club nog steeds niets gehoord heeft omtrent een mogelijke verlenging. "Op dit moment ben ik meer 'out' dan 'in'", vertelde hij.

LEES OOK: Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

Liverpool zet Fofana op verlanglijstje

De uitspraken waren markant, temeer daar Salah niet vaak met de pers spreekt. Het lijkt een teken aan de wand dat hij wel degelijk in de zomer lijkt te gaan vertrekken en bij Liverpool denken ze ongetwijfeld al na over zijn opvolging. Daarbij valt nu ook de naam van een Rode Duivel.

Volgens Fichajes hebben ze op Anfield nu immers ook de naam van Malick Fofana op hun verlanglijstje gezet. De 19-jarige flankaanvaller ontwikkelde zich het voorbije jaar uitstekend bij Olympique Lyon, waar hij sinds zijn komst goed was voor negen goals en drie assists in 37 duels. Het leverde hem in oktober ook zijn debuut als Rode Duivel op.

Uitverkoop bij Lyon

Lyon zit op financieel vlak echter in zwaar weer en hangt zelfs een degradatie naar de Ligue 2 boven het hoofd. De Franse club zal in de komende mercato's dan ook spelers moeten verkopen om de rekeningen aan te zuiveren. Daar wil Liverpool graag van profiteren.

Zij denken Fofana voor een bedrag van 15 à 20 miljoen euro binnen te kunnen halen en dat zou een koopje zijn voor een speler met zijn talent en groeimarge. Al valt het toch af te wachten of Lyon bereid zal zijn om mee te werken. Zo klonk het onlangs nog bij L'Equipe dat Fofana één van de weinige spelers zou zijn die niét weg zou mogen.

Zou Liverpool een goede stap zijn voor Fofana?

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

10
10
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

46
46
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

116
116
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

41
41
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

69
69
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

44
44
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

98
98
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

12
12
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

182
182
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

99
99
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

89
89
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

774
774
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

142
142
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

95
95
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

376
376
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

410
410
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

394
394
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

391
391
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

88
88
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

354
354

Meer sportnieuws