'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

door
'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

Liverpool staat voor een zeer belangrijke week, met krakers tegen Real Madrid in de Champions League op woensdagavond en tegen Manchester City in de Premier League op zondag. Net voor dat cruciale tweeluik zorgde Mohamed Salah echter voor de nodige onrust.

De Egyptische vedette was zondag matchwinnaar met twee goals tegen Southampton, maar zaaide na de wedstrijd opnieuw twijfel over zijn toekomst. De 32-jarige is einde contract en verklaarde dat hij van de club nog steeds niets gehoord heeft omtrent een mogelijke verlenging. "Op dit moment ben ik meer 'out' dan 'in'", vertelde hij.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Liverpool zet Fofana op verlanglijstje

De uitspraken waren markant, temeer daar Salah niet vaak met de pers spreekt. Het lijkt een teken aan de wand dat hij wel degelijk in de zomer lijkt te gaan vertrekken en bij Liverpool denken ze ongetwijfeld al na over zijn opvolging. Daarbij valt nu ook de naam van een Rode Duivel.

Volgens Fichajes hebben ze op Anfield nu immers ook de naam van Malick Fofana op hun verlanglijstje gezet. De 19-jarige flankaanvaller ontwikkelde zich het voorbije jaar uitstekend bij Olympique Lyon, waar hij sinds zijn komst goed was voor negen goals en drie assists in 37 duels. Het leverde hem in oktober ook zijn debuut als Rode Duivel op.

Uitverkoop bij Lyon

Lyon zit op financieel vlak echter in zwaar weer en hangt zelfs een degradatie naar de Ligue 2 boven het hoofd. De Franse club zal in de komende mercato's dan ook spelers moeten verkopen om de rekeningen aan te zuiveren. Daar wil Liverpool graag van profiteren.

Zij denken Fofana voor een bedrag van 15 à 20 miljoen euro binnen te kunnen halen en dat zou een koopje zijn voor een speler met zijn talent en groeimarge. Al valt het toch af te wachten of Lyon bereid zal zijn om mee te werken. Zo klonk het onlangs nog bij L'Equipe dat Fofana één van de weinige spelers zou zijn die niét weg zou mogen.

Zou Liverpool een goede stap zijn voor Fofana?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

241
241
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

17
17
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

488
488
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

40
40
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

116
116
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

60
60
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

153
153
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

57
57
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

189
189
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

249
249
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

283
283
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

494
494
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

547
547
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

308
308
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

301
301
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

265
265
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

446
446
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

427
427
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws