'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

133 stemmen
'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

Liverpool staat voor een zeer belangrijke week, met krakers tegen Real Madrid in de Champions League op woensdagavond en tegen Manchester City in de Premier League op zondag. Net voor dat cruciale tweeluik zorgde Mohamed Salah echter voor de nodige onrust.

De Egyptische vedette was zondag matchwinnaar met twee goals tegen Southampton, maar zaaide na de wedstrijd opnieuw twijfel over zijn toekomst. De 32-jarige is einde contract en verklaarde dat hij van de club nog steeds niets gehoord heeft omtrent een mogelijke verlenging. "Op dit moment ben ik meer 'out' dan 'in'", vertelde hij.

LEES OOK: 'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Liverpool zet Fofana op verlanglijstje

De uitspraken waren markant, temeer daar Salah niet vaak met de pers spreekt. Het lijkt een teken aan de wand dat hij wel degelijk in de zomer lijkt te gaan vertrekken en bij Liverpool denken ze ongetwijfeld al na over zijn opvolging. Daarbij valt nu ook de naam van een Rode Duivel.

Volgens Fichajes hebben ze op Anfield nu immers ook de naam van Malick Fofana op hun verlanglijstje gezet. De 19-jarige flankaanvaller ontwikkelde zich het voorbije jaar uitstekend bij Olympique Lyon, waar hij sinds zijn komst goed was voor negen goals en drie assists in 37 duels. Het leverde hem in oktober ook zijn debuut als Rode Duivel op.

Uitverkoop bij Lyon

Lyon zit op financieel vlak echter in zwaar weer en hangt zelfs een degradatie naar de Ligue 2 boven het hoofd. De Franse club zal in de komende mercato's dan ook spelers moeten verkopen om de rekeningen aan te zuiveren. Daar wil Liverpool graag van profiteren.

Zij denken Fofana voor een bedrag van 15 à 20 miljoen euro binnen te kunnen halen en dat zou een koopje zijn voor een speler met zijn talent en groeimarge. Al valt het toch af te wachten of Lyon bereid zal zijn om mee te werken. Zo klonk het onlangs nog bij L'Equipe dat Fofana één van de weinige spelers zou zijn die niét weg zou mogen.

Zou Liverpool een goede stap zijn voor Fofana?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

11
11
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

76
76
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

76
76
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

73
73
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

253
253
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

150
150
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

139
139
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

335
335
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

581
581
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3391
3391
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

62
62
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

73
73
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

218
218
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws