'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

door
'Opvolging Salah: Liverpool zet zinnen op Rode Duivel'

Liverpool staat voor een zeer belangrijke week, met krakers tegen Real Madrid in de Champions League op woensdagavond en tegen Manchester City in de Premier League op zondag. Net voor dat cruciale tweeluik zorgde Mohamed Salah echter voor de nodige onrust.

De Egyptische vedette was zondag matchwinnaar met twee goals tegen Southampton, maar zaaide na de wedstrijd opnieuw twijfel over zijn toekomst. De 32-jarige is einde contract en verklaarde dat hij van de club nog steeds niets gehoord heeft omtrent een mogelijke verlenging. "Op dit moment ben ik meer 'out' dan 'in'", vertelde hij.

LEES OOK: Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Liverpool zet Fofana op verlanglijstje

De uitspraken waren markant, temeer daar Salah niet vaak met de pers spreekt. Het lijkt een teken aan de wand dat hij wel degelijk in de zomer lijkt te gaan vertrekken en bij Liverpool denken ze ongetwijfeld al na over zijn opvolging. Daarbij valt nu ook de naam van een Rode Duivel.

Volgens Fichajes hebben ze op Anfield nu immers ook de naam van Malick Fofana op hun verlanglijstje gezet. De 19-jarige flankaanvaller ontwikkelde zich het voorbije jaar uitstekend bij Olympique Lyon, waar hij sinds zijn komst goed was voor negen goals en drie assists in 37 duels. Het leverde hem in oktober ook zijn debuut als Rode Duivel op.

Uitverkoop bij Lyon

Lyon zit op financieel vlak echter in zwaar weer en hangt zelfs een degradatie naar de Ligue 2 boven het hoofd. De Franse club zal in de komende mercato's dan ook spelers moeten verkopen om de rekeningen aan te zuiveren. Daar wil Liverpool graag van profiteren.

Zij denken Fofana voor een bedrag van 15 à 20 miljoen euro binnen te kunnen halen en dat zou een koopje zijn voor een speler met zijn talent en groeimarge. Al valt het toch af te wachten of Lyon bereid zal zijn om mee te werken. Zo klonk het onlangs nog bij L'Equipe dat Fofana één van de weinige spelers zou zijn die niét weg zou mogen.

Trending:

Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Zou Liverpool een goede stap zijn voor Fofana?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

250
250
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

64
64
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

143
143
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

94
94
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

56
56
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

168
168
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

741
741
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

349
349
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

916
916
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

715
715
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

344
344
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

524
524
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

824
824
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

501
501
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

194
194
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

805
805
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

685
685
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

896
896
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1138
1138
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

449
449
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

353
353

Meer sportnieuws