Groot nieuws bij Inter Miami, weldra ook over Messi?

door
Groot nieuws bij Inter Miami, weldra ook over Messi?

Inter Miami pakte de voorbije jaren stevig uit met de komst van Lionel Messi en verschillende andere vedetten met een verleden bij FC Barcelona. Dat leverde hen echter nog niet de titel in de MLS op, want in deze jaargang werd Miami in de eerste ronde van de play-offs al gewipt door Atlanta United.

Dat betekent echter niet dat eigenaar David Beckham en zijn bestuur het over een andere boeg gaan gooien. Trainer Gerardo Martino vertrok wel, maar met Javier Mascherano kwam gewoon een andere Argentijn met Barça-verleden in zijn plaats. En ook de vedetten blijven aan boord.

LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Suarez doet er nog jaartje bij

Zo kwam Inter Miami woensdag met het nieuws dat Luis Suarez er toch nog een jaartje bijlapt. De 37-jarige Uruguayaan was einde contract, maar tekende alsnog bij tot eind 2025. Suarez was begin dit jaar overgekomen van het Braziliaanse Gremio en bleek nog van grote waarde in de MLS.

Daar was hij in 27 wedstrijden immers goed voor maar liefst 20 goals en negen assists. Fraaie cijfers voor de spits in de herfst van zijn carrière, nadat hij in het verleden ook furore maakte bij onder meer Ajax, Liverpool, FC Barcelona en Atletico Madrid.

Ook contractverlenging Messi in de maak

En mogelijk komt Miami weldra ook met groot nieuws over Messi zelf. Het contract van de Argentijnse vedette loopt nog tot eind 2025 en de teneur was de laatste maanden alsmaar meer dat hij dan weleens zou kunnen gaan stoppen. Het voorbije jaar sukkelde hij toch regelmatig met blessures.

Maar nu meldt de Argentijnse journalist Gaston Edul dat er toch een akkoord in de maak is om het contract van Messi nog te verlengen tot na het WK 2026. Dat WK wordt georganiseerd in de Verenigde Staten en mogelijk zal de 37-jarige er met Argentinië nog een laatste kunststukje opvoeren.

Denk je dat Messi er nog bij zal zijn op het WK?

Meest recent

‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

21
21
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

86
86
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

61
61
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

44
44
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

91
91
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

131
131
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

108
108
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

194
194
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

59
59
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

200
200
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

761
761
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

93
93
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

204
204
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

82
82
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

130
130
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

764
764
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

173
173
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

285
285
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

127
127
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

771
771
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

281
281
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

182
182
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

212
212

Meer sportnieuws