Smaakmaker Anderlecht: "Voel me klaar voor Rode Duivels"

161
Smaakmaker Anderlecht:

Bij RSC Anderlecht zijn er een aantal spelers die dit seizoen een zeer goede evolutie doormaken. Er lopen een aantal potentiële Rode Duivels rond in de kern. Eén van hen wil in de nabije toekomst dolgraag zijn debuut maken bij de Rode Duivels.

Domenico Tedesco had een bijzonder vreemd selectiebeleid de afgelopen maanden. Jongens die amper speelden werden opgeroepen, de beloften werden leeggeplukt en die spelers kwamen dan amper aan de bak... Uit de Jupiler Pro League liet Tedesco dan weer spelers als Hans Vanaken en ook Mario Stroeykens links liggen. Twee smaakmakers.

LEES OOK: 'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Hallo, Tedesco?

Stroeykens sprak vandaag over de Rode Duivels. "De Rode Duivels? Daar denk ik sowieso aan. Ik ben daar wel klaar voor denk ik, maar in het voetbal heb je niet altijd alles in de hand. Ik focus mij volop op Anderlecht en dan is het aan de bondscoach om te beslissen of ik een selectie verdien", vertelde hij.

David Hubert had veel lof voor 'Super Mario'. "Ik zie elke dag op training en in de matchen dat hij een hoog niveau haalt. Hij heeft een grote honger en drang om beter te worden. Mario is een leider, misschien niet vocaal, maar iemand die op het veld de leiding neemt. Hij komt steeds dichter bij een selectie voor de Rode Duivels. Hij moet nu vooral op dit niveau verder blijven spelen en tegen FC Porto krijgt hij een mooi platform om zich te tonen."

Belangrijke pion onder Hubert en Riemer

Stroeykens is al sinds de komst van Brian Riemer aan een zeer goede ontwikkeling bezig. Vorig jaar mocht hij onder Riemer al meespelen in 40 wedstrijden, waarin hij 6 keer scoorde en 7 assists uitdeelde. Dit seizoen zat hij al enkele keren op de bank. Dat komt omwille van het feit dat zowel Riemer als Hubert hem willen gebruiken voor de belangrijke momenten. Stroeykens is voor de grote matchen een van de eerste op de spelerslijst. Riemer zette hem dit seizoen in negen matchen drie keer op de bank, Hubert deed dit twee keer in dertien duels.

Zijn teller staat dit seizoen al op 21 duels, met daarin 4 goals en 6 assists. Hij wil nu vooral zijn statistieken opkrikken. Dat vertelde hij ook op zijn persbabbel.

"Ik speel onder de huidige trainer een beetje hoger op het veld en heb een iets andere rol op het veld. We denken offensiever en dat zie je ook aan mijn spel. Voor mij was dat een goede aanpassing, want ik kom nu hoger op het veld aan de bal. Dat zie je ook aan mijn cijfers. Al ben ik niet helemaal tevreden, maar ik ben wel op weg om mijn doelen te halen. Ik wil nog meer scoren de komende maanden."

Verdient Stroeykens een selectie voor de Rode Duivels?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

0
0
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

12
12
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

16
16
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

69
69
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

46
46
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

82
82
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

130
130
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

35
35
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

60
60
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

246
246
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

202
202
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

140
140
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

821
821
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

323
323
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

117
117
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

86
86
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

221
221
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

270
270
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

570
570
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

271
271
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

259
259
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

344
344
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

198
198

Meer sportnieuws