TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrapt target, jackpot voor Club'

317 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrapt target, jackpot voor Club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht zijn ze nog dringend op zoek naar een extra verdediger. Eén doelwit lijkt daarvoor echter geschrapt te mogen worden. Paars-Wit werd gelinkt aan Vince Osuji, maar die interesse dateert wellicht uit de tijd van Fredberg, die zich zeer graag op de Scandinavische markt begaf. Bovendien lijkt de 18-jarige te jong om een onmiddellijke versterking te vormen.

Dat kan goed nieuws zijn voor Club Brugge, dat ook belangstelling zou tonen voor de jonge verdediger. Op termijn zullen ook zij versterking nodig hebben achterin, want een vertrek van Joel Ordoñez lijkt slechts een kwestie van tijd. Hij werd al gelinkt aan verschillendde Engelse grootmachten en ook Borussia Dortmund en PSG zouden hem volgen, net als verschillende andere Duitse en Italiaanse topclubs. Club zou rond de 30 miljoen euro kunnen vangen voor de Ecuadoraan.

Daarnaast willen ze in Brugge ook nog altijd af van Dedryck Boyata. De 33-jarige ex-Rode Duivel traint niet langer mee met de A-kern, maar weigerde een voorstel om zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Hij wil ook niet inleveren op zijn royale jaarloon van 3 miljoen euro bruto. In januari wordt opnieuw een oplossing gezocht, maar de kans lijkt klein dat die gevonden zal worden.

Bij Zulte Waregem viel er dinsdag nog een vertrekker te noteren. De tweedeklasser nam immers afscheid van Christian Brüls, wiens contract in onderling overleg ontbonden werd. De 36-jarige offensieve middenvelder zat al sinds de zomer op een zijspoor en mag nu als vrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Buitenland

Bij Inter Miami hebben ze de link met FC Barcelona nog wat versterkt. Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba krijgen immers een oude bekende als nieuwe coach, want Javier Mascherano werd dinsdag aangesteld. De Argentijn was tot dusver in zijn thuisland aan de slag als bondscoach van de U20.

Zal Club Ordoñez nog tot het einde van het seizoen kunnen houden?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

15
15
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

10
10
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

89
89
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

142
142
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

68
68
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

81
81
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

221
221
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

28
28
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

136
136
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

80
80
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

337
337
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

294
294
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

526
526
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

544
544
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

250
250
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

366
366
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

234
234
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

283
283
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

575
575
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

225
225
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

363
363
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

413
413
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

302
302
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

342
342

Meer sportnieuws