TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrapt target, jackpot voor Club'

317
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrapt target, jackpot voor Club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht zijn ze nog dringend op zoek naar een extra verdediger. Eén doelwit lijkt daarvoor echter geschrapt te mogen worden. Paars-Wit werd gelinkt aan Vince Osuji, maar die interesse dateert wellicht uit de tijd van Fredberg, die zich zeer graag op de Scandinavische markt begaf. Bovendien lijkt de 18-jarige te jong om een onmiddellijke versterking te vormen.

Dat kan goed nieuws zijn voor Club Brugge, dat ook belangstelling zou tonen voor de jonge verdediger. Op termijn zullen ook zij versterking nodig hebben achterin, want een vertrek van Joel Ordoñez lijkt slechts een kwestie van tijd. Hij werd al gelinkt aan verschillendde Engelse grootmachten en ook Borussia Dortmund en PSG zouden hem volgen, net als verschillende andere Duitse en Italiaanse topclubs. Club zou rond de 30 miljoen euro kunnen vangen voor de Ecuadoraan.

Daarnaast willen ze in Brugge ook nog altijd af van Dedryck Boyata. De 33-jarige ex-Rode Duivel traint niet langer mee met de A-kern, maar weigerde een voorstel om zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Hij wil ook niet inleveren op zijn royale jaarloon van 3 miljoen euro bruto. In januari wordt opnieuw een oplossing gezocht, maar de kans lijkt klein dat die gevonden zal worden.

Bij Zulte Waregem viel er dinsdag nog een vertrekker te noteren. De tweedeklasser nam immers afscheid van Christian Brüls, wiens contract in onderling overleg ontbonden werd. De 36-jarige offensieve middenvelder zat al sinds de zomer op een zijspoor en mag nu als vrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Buitenland

Bij Inter Miami hebben ze de link met FC Barcelona nog wat versterkt. Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba krijgen immers een oude bekende als nieuwe coach, want Javier Mascherano werd dinsdag aangesteld. De Argentijn was tot dusver in zijn thuisland aan de slag als bondscoach van de U20.

Zal Club Ordoñez nog tot het einde van het seizoen kunnen houden?

Meest recent

Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

0
0
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

15
15
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

23
23
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

30
30
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

48
48
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

39
39
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

264
264
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

135
135
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

160
160
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

63
63
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

117
117
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

81
81
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

62
62
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

124
124
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

283
283
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

196
196
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

127
127
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

464
464
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

314
314
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

117
117

Meer sportnieuws