TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrapt target, jackpot voor Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrapt target, jackpot voor Club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht zijn ze nog dringend op zoek naar een extra verdediger. Eén doelwit lijkt daarvoor echter geschrapt te mogen worden. Paars-Wit werd gelinkt aan Vince Osuji, maar die interesse dateert wellicht uit de tijd van Fredberg, die zich zeer graag op de Scandinavische markt begaf. Bovendien lijkt de 18-jarige te jong om een onmiddellijke versterking te vormen.

Dat kan goed nieuws zijn voor Club Brugge, dat ook belangstelling zou tonen voor de jonge verdediger. Op termijn zullen ook zij versterking nodig hebben achterin, want een vertrek van Joel Ordoñez lijkt slechts een kwestie van tijd. Hij werd al gelinkt aan verschillendde Engelse grootmachten en ook Borussia Dortmund en PSG zouden hem volgen, net als verschillende andere Duitse en Italiaanse topclubs. Club zou rond de 30 miljoen euro kunnen vangen voor de Ecuadoraan.

Daarnaast willen ze in Brugge ook nog altijd af van Dedryck Boyata. De 33-jarige ex-Rode Duivel traint niet langer mee met de A-kern, maar weigerde een voorstel om zijn contract in onderling overleg te ontbinden. Hij wil ook niet inleveren op zijn royale jaarloon van 3 miljoen euro bruto. In januari wordt opnieuw een oplossing gezocht, maar de kans lijkt klein dat die gevonden zal worden.

Bij Zulte Waregem viel er dinsdag nog een vertrekker te noteren. De tweedeklasser nam immers afscheid van Christian Brüls, wiens contract in onderling overleg ontbonden werd. De 36-jarige offensieve middenvelder zat al sinds de zomer op een zijspoor en mag nu als vrije speler op zoek naar een nieuwe club.

Buitenland

Bij Inter Miami hebben ze de link met FC Barcelona nog wat versterkt. Lionel Messi, Sergio Busquets en Jordi Alba krijgen immers een oude bekende als nieuwe coach, want Javier Mascherano werd dinsdag aangesteld. De Argentijn was tot dusver in zijn thuisland aan de slag als bondscoach van de U20.

Zal Club Ordoñez nog tot het einde van het seizoen kunnen houden?

Meest recent

Belgisch talent weg bij PSV? "Dan bekijken we de opties"

Met Johan Bakayoko liet PSV afgelopen zomer zijn Belgische goudhaantje vertrekken, maar er staan nog ...

16
16
Trainerswissel bij Antwerp? Janssen spreekt klare taal

De Bosuil slaakte zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting, want eindelijk slaagde Antwerp ...

72
72
Scorende Saelemaekers baalt, pijnlijke avond Pocognoli

Het is zaterdag geen fijne avond geworden voor de Belgen die aan de slag waren in de grote ...

33
33
Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

49
49
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

107
107
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

65
65
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

37
37
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

266
266
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

115
115
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

81
81
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

19
19
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

8
8
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

256
256
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

675
675
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

536
536
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

333
333
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1699
1699
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

62
62
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

216
216
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

69
69
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

402
402
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

207
207
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

333
333
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

350
350
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

191
191

Meer sportnieuws