Defour weldra aan de bak? "Er waren al gesprekken"

door
Defour weldra aan de bak?

Steven Defour is op dit moment analist. De voormalige Rode Duivel was echter ook al assistent-trainer en als hoofdcoach werkzaam bij KV Mechelen. Heeft Defour nog de zin en ambitie om het weer te proberen als T1?

LEES OOK: 'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

Defour weldra terug trainer?

Defour werd vorig seizoen ontslagen bij KV Mechelen, maar voorlopig deed zijn naam nergens echt de ronde nadien. De ex-middenvelder van KRC Genk, Standard, FC Porto, RSC Anderlecht, Burnley, Royal Antwerp FC en KV Mechelen staat altijd open voor een nieuwe uitdaging. Niets moet, alles mag.

"Er zijn gesprekken geweest met clubs; maar ik zit in een luxepositie waarin ik niet alles hoef te accepteren wat mij wordt aangeboden. Ik wil meedoen aan een project dat 100% bij mij past", vertelde Defour daarover in La Dernière Heure.

Voorlopig geen haast bij Defour

Hij wil heus nog ergens aan de bak als trainer. "Ja, maar enkel als ik onder de juiste omstandigheden te werken. Ik ben niet actief op zoek, ook al word ik regelmatig benaderd door clubs, maar ik heb tijd. Ik onderhoud mezelf fysiek en ik blijf als analist actief in het voetbal."

Defour is vaak aanwezig bij Play Sports, 90 Minutes en ook in Extra Time. Voorlopig lijkt hij dus nergens aan de slag te gaan als trainer. OH Leuven zoekt een trainer, maar daar is Defour geen piste.

Defour lijkt op dit moment dus niet echt concreet bezig te zijn met een nieuwe job als hoofdcoach. Hij mag echter ook niet te lang uit beeld zijn als hoofdtrainer, want in het voetbal gaat het soms zeer snel met een lichting trainers. Wordt dus nog vervolgd.

Zal Defour in 2025 een nieuwe club vinden?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

7
7
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

28
28
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

27
27
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

10
10
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

176
176
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

108
108
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

290
290
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

33
33
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

276
276
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

205
205
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

304
304
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

123
123
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

193
193
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

124
124
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

156
156
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

169
169
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

642
642
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

657
657
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

303
303
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

108
108
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

195
195
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

161
161
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

52
52
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

281
281

Meer sportnieuws