Celtic-legende Sutton velt oordeel over Engels

134
Celtic-legende Sutton velt oordeel over Engels

Club Brugge maakte toch wel een fout door Arne Engels niet eerder zijn kans te geven in de A-kern. Hij vertrok naar de Bundesliga na sterke prestaties bij Club NXT en op zo’n niveau presteerde hij meteen. Dit seizoen trok hij naar Celtic Glasgow, vanavond de tegenstander van Club Brugge.

Engels kent moeizame weken

Celtic betaalde 11 miljoen euro en daarmee werd hij de duurste zomeraanwinst. Engels begon goed, maar de laatste weken heeft hij het moeilijker. Sommige fans opperen dat het misschien wel tijd is om de Rode Duivel eens op de bank te zetten. 

Chris Sutton, ex-spits van Celtic Glasgow, is van mening dat de voormalige speler van Club Brugge nog wat krediet verdient. Hij zou hem daarom voorlopig laten staan. Wie weet kan hij tegen zijn ex-club wel scoren…?

Wél sterk in de Champions League

"Ik denk dat er Celtic-fans zijn, omdat Engels hun recordaankoop was, die waarschijnlijk meer van hem verwacht hadden dit seizoen. En er zijn Celtic-fans die zeggen dat Bernardo op het middenveld moet spelen met Hatate en McGregor. Maar ik denk dat Engels, net als elke nieuwe speler, tijd nodig heeft”, zei de analist.

Engels maakt vooral furore in de Champions League. Daar was hij in vier wedstrijden goed voor een goal en drie assists. Club Brugge is dus gewaarschuwd. De Belgische middenvelder kon dus al bekoren op het kampioenenbal. Club Brugge zal hopen dat Engels niet zijn beste niveau haalt tegen hen. Hij verliet de club voor 100.000 euro en anderhalf jaar later werd hij voor 11 miljoen euro al doorverkocht. Dat deed dus pijn in het Jan Breydelstadion.

Gaat Engels op termijn naar een nog grotere club?

Meest recent

Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

9
9
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

19
19
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

23
23
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

38
38
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

64
64
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

186
186
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

48
48
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

116
116
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

97
97
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

360
360
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

150
150
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

206
206
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

100
100
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

389
389
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

157
157
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

324
324
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

228
228
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

189
189
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

160
160
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

133
133
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

227
227
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

308
308
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

109
109
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

142
142
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

121
121

Meer sportnieuws