Hayen: "Dat moet voldoende zijn om punten te rapen"

131 stemmen
Hayen:

Club Brugge kan vanavond een zeer goede zaak doen als het weet te winnen op het veld van Celtic. Bij verlies dreigt Blauw-Zwart echter uit de top 24 te verdwijnen. Trainer Nicky Hayen beseft dat het een cruciaal duel kan zijn in Celtic Park.

Club Brugge gelooft in zijn eigen kunnen. "We hebben al gesproken over de sfeer en de ploeg Celtic, maar we moeten vooral in onze eigen kansen geloven. Wat ik de laatste weken zie, moet ook voldoende zijn om hier iets te rapen. Dat is de absolute overtuiging die we moeten hebben", aldus Hayen op de persbabbel.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Punt genoeg op Celtic?

De coach wil uiteraard voor de zege gaan. "Of een punt goed is? Dat kunnen we pas na de match zien. We gaan altijd voor de overwinning, maar veel hangt af van het verloop van de wedstrijd. Het tornooi is al zo onvoorspelbaar geweest. Elke match moet gespeeld worden. Wie dacht dat Sporting CP met 4-1 zou winnen van Manchester City?"

Club Brugge zal een helse sfeer mogen verwachten, maar daar houdt de trainer geen rekening mee. Blauw-Zwart zal zich vooral moeten focussen op zijn spel. Hayen vreest de sfeer op Celtic Park alvast niet.

Sfeer op Celtic Park

"Met de sfeer mogen we niet bezig zijn. Of er nu 60.000 of 70.000 mensen zitten: het gebeurt nog steeds tussen de lijnen. Maar door het lawaai is er weinig ruimte om te communiceren of in te grijpen tijdens de match, dat weten we. Dan moeten we misschien een papiertje gebruiken om informatie tot bij de spelers te krijgen. Dat is een probleem dat we morgen moeten oplossen."

Rekenen doet Hayen ook nog niet. "Of negen punten volstaan voor de play-offs? Dat zal kantje boordje worden. Het is al zo onvoorspelbaar geweest. Grote ploegen laten punten liggen die ze later moeten ophalen. Nu kunnen we nog niet rekenen, dat is pas voor de laatste twee wedstrijden."

Gaat Club winnen?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

18
18
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

154
154
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

45
45
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

23
23
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

111
111
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

197
197
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

346
346
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

22
22
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

106
106
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

80
80
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

541
541
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

607
607
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

82
82
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

651
651
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

301
301
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

116
116
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1004
1004
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

919
919
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

162
162
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

339
339
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

652
652
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

957
957

Meer sportnieuws