Hayen: "Dat moet voldoende zijn om punten te rapen"

door
Hayen:

Club Brugge kan vanavond een zeer goede zaak doen als het weet te winnen op het veld van Celtic. Bij verlies dreigt Blauw-Zwart echter uit de top 24 te verdwijnen. Trainer Nicky Hayen beseft dat het een cruciaal duel kan zijn in Celtic Park.

Club Brugge gelooft in zijn eigen kunnen. "We hebben al gesproken over de sfeer en de ploeg Celtic, maar we moeten vooral in onze eigen kansen geloven. Wat ik de laatste weken zie, moet ook voldoende zijn om hier iets te rapen. Dat is de absolute overtuiging die we moeten hebben", aldus Hayen op de persbabbel.

LEES OOK: Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

Punt genoeg op Celtic?

De coach wil uiteraard voor de zege gaan. "Of een punt goed is? Dat kunnen we pas na de match zien. We gaan altijd voor de overwinning, maar veel hangt af van het verloop van de wedstrijd. Het tornooi is al zo onvoorspelbaar geweest. Elke match moet gespeeld worden. Wie dacht dat Sporting CP met 4-1 zou winnen van Manchester City?"

Club Brugge zal een helse sfeer mogen verwachten, maar daar houdt de trainer geen rekening mee. Blauw-Zwart zal zich vooral moeten focussen op zijn spel. Hayen vreest de sfeer op Celtic Park alvast niet.

Sfeer op Celtic Park

"Met de sfeer mogen we niet bezig zijn. Of er nu 60.000 of 70.000 mensen zitten: het gebeurt nog steeds tussen de lijnen. Maar door het lawaai is er weinig ruimte om te communiceren of in te grijpen tijdens de match, dat weten we. Dan moeten we misschien een papiertje gebruiken om informatie tot bij de spelers te krijgen. Dat is een probleem dat we morgen moeten oplossen."

Rekenen doet Hayen ook nog niet. "Of negen punten volstaan voor de play-offs? Dat zal kantje boordje worden. Het is al zo onvoorspelbaar geweest. Grote ploegen laten punten liggen die ze later moeten ophalen. Nu kunnen we nog niet rekenen, dat is pas voor de laatste twee wedstrijden."

Gaat Club winnen?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

156
156
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

119
119
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

63
63
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

187
187
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

664
664
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

435
435
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

247
247
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

889
889
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws