Hayen: "Dat moet voldoende zijn om punten te rapen"

131 stemmen
Hayen:

Club Brugge kan vanavond een zeer goede zaak doen als het weet te winnen op het veld van Celtic. Bij verlies dreigt Blauw-Zwart echter uit de top 24 te verdwijnen. Trainer Nicky Hayen beseft dat het een cruciaal duel kan zijn in Celtic Park.

Club Brugge gelooft in zijn eigen kunnen. "We hebben al gesproken over de sfeer en de ploeg Celtic, maar we moeten vooral in onze eigen kansen geloven. Wat ik de laatste weken zie, moet ook voldoende zijn om hier iets te rapen. Dat is de absolute overtuiging die we moeten hebben", aldus Hayen op de persbabbel.

LEES OOK: Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

Punt genoeg op Celtic?

De coach wil uiteraard voor de zege gaan. "Of een punt goed is? Dat kunnen we pas na de match zien. We gaan altijd voor de overwinning, maar veel hangt af van het verloop van de wedstrijd. Het tornooi is al zo onvoorspelbaar geweest. Elke match moet gespeeld worden. Wie dacht dat Sporting CP met 4-1 zou winnen van Manchester City?"

Club Brugge zal een helse sfeer mogen verwachten, maar daar houdt de trainer geen rekening mee. Blauw-Zwart zal zich vooral moeten focussen op zijn spel. Hayen vreest de sfeer op Celtic Park alvast niet.

Sfeer op Celtic Park

"Met de sfeer mogen we niet bezig zijn. Of er nu 60.000 of 70.000 mensen zitten: het gebeurt nog steeds tussen de lijnen. Maar door het lawaai is er weinig ruimte om te communiceren of in te grijpen tijdens de match, dat weten we. Dan moeten we misschien een papiertje gebruiken om informatie tot bij de spelers te krijgen. Dat is een probleem dat we morgen moeten oplossen."

Rekenen doet Hayen ook nog niet. "Of negen punten volstaan voor de play-offs? Dat zal kantje boordje worden. Het is al zo onvoorspelbaar geweest. Grote ploegen laten punten liggen die ze later moeten ophalen. Nu kunnen we nog niet rekenen, dat is pas voor de laatste twee wedstrijden."

Gaat Club winnen?

Meest recent

Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

2
2
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

31
31
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

26
26
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

119
119
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

169
169
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

84
84
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

90
90
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

243
243
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

29
29
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

142
142
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

85
85
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

352
352
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

317
317
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

537
537
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

567
567
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

259
259
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

377
377
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

234
234
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

288
288
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

169
169
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

588
588
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

226
226
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

367
367
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

416
416
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

304
304

Meer sportnieuws