Hayen: "Dat moet voldoende zijn om punten te rapen"

door
Hayen:

Club Brugge kan vanavond een zeer goede zaak doen als het weet te winnen op het veld van Celtic. Bij verlies dreigt Blauw-Zwart echter uit de top 24 te verdwijnen. Trainer Nicky Hayen beseft dat het een cruciaal duel kan zijn in Celtic Park.

Club Brugge gelooft in zijn eigen kunnen. "We hebben al gesproken over de sfeer en de ploeg Celtic, maar we moeten vooral in onze eigen kansen geloven. Wat ik de laatste weken zie, moet ook voldoende zijn om hier iets te rapen. Dat is de absolute overtuiging die we moeten hebben", aldus Hayen op de persbabbel.

LEES OOK: Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

Punt genoeg op Celtic?

De coach wil uiteraard voor de zege gaan. "Of een punt goed is? Dat kunnen we pas na de match zien. We gaan altijd voor de overwinning, maar veel hangt af van het verloop van de wedstrijd. Het tornooi is al zo onvoorspelbaar geweest. Elke match moet gespeeld worden. Wie dacht dat Sporting CP met 4-1 zou winnen van Manchester City?"

Club Brugge zal een helse sfeer mogen verwachten, maar daar houdt de trainer geen rekening mee. Blauw-Zwart zal zich vooral moeten focussen op zijn spel. Hayen vreest de sfeer op Celtic Park alvast niet.

Sfeer op Celtic Park

"Met de sfeer mogen we niet bezig zijn. Of er nu 60.000 of 70.000 mensen zitten: het gebeurt nog steeds tussen de lijnen. Maar door het lawaai is er weinig ruimte om te communiceren of in te grijpen tijdens de match, dat weten we. Dan moeten we misschien een papiertje gebruiken om informatie tot bij de spelers te krijgen. Dat is een probleem dat we morgen moeten oplossen."

Rekenen doet Hayen ook nog niet. "Of negen punten volstaan voor de play-offs? Dat zal kantje boordje worden. Het is al zo onvoorspelbaar geweest. Grote ploegen laten punten liggen die ze later moeten ophalen. Nu kunnen we nog niet rekenen, dat is pas voor de laatste twee wedstrijden."

Gaat Club winnen?

Meest recent

KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

18
18
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

15
15
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

89
89
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

19
19
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

152
152
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

125
125
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

21
21
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

268
268
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

103
103
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

50
50
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

84
84
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

54
54
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

253
253
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

351
351
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

73
73
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

492
492
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

140
140
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

637
637
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

245
245
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

182
182
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

664
664
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

89
89
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

154
154
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

395
395
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47

Meer sportnieuws