Kompany kan juichen: "Die kreet vond ik gepast"

178 stemmen
Kompany kan juichen:

Eindelijk is Vincent Kompany er eens in geslaagd om een echte topmatch naar zich toe te trekken met Bayern München. Dinsdagavond ging Paris Saint-Germain immers met 1-0 over de knie en daarmee doet de Duitse grootmacht ook een uitstekende zaak in de Champions League. Ze pronken nu met negen op vijftien.

In de vorige toppers slaagden Kompany en Bayern er telkens niet in om te winnen. Ze bleven steken op 1-1 tegen Leverkusen in de Bundesliga en gingen met 4-1 onderuit in Barcelona. Nu was het dus eindelijk prijs en dat zorgde ook voor een vreugde-uitbarsting bij Kompany zelf.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Kompany gaat uit zijn dak na zege

Hij ging opvallend uit zijn dak bij zowel de goal van Kim als het laatste fluitsignaal. "Ik probeerde rustig te blijven en de juiste emoties te tonen, maar die kreet vond ik wel gepast", reageerde hij bij VTM Nieuws. Al wou hij niet horen dat hij eindelijk een topper gewonnen had.

"Ik vind dat er met dat predikaat van topmatch vreemd omgesprongen wordt", oordeelde hij immers. "Die worden precies a la carte gekozen... Als we wonnen, was het plots geen topmatch meer."

Snel focus op volgende matchen

Door de zege ligt Bayern goed op koers om zich alsnog bij de eerste acht te scharen en dus rechtstreeks naar de achtste finales te mogen. Maar daar wil Kompany nog niet aan denken. Hij blijft rust en focus prediken.

"Hier ligt de lat zo hoog, dat je elke match gewoon moet winnen. Zaterdag wordt Dortmund een eigen verhaal, dan volgt Leverkusen met ongetwijfeld weer een eigen verhaal", waarschuwt hij. "Vanavond mogen we genieten, morgen moeten we alweer aan de bak."

🚀

Zal Bayern nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

44
44
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

162
162
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

340
340
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

105
105
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

215
215
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

80
80
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

67
67
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

362
362
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

199
199
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

241
241
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

122
122
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

157
157
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

416
416
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

287
287
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

252
252
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

213
213
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

303
303
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

237
237
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

572
572
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

250
250
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

416
416

Meer sportnieuws