Kompany kan juichen: "Die kreet vond ik gepast"

door
Kompany kan juichen:

Eindelijk is Vincent Kompany er eens in geslaagd om een echte topmatch naar zich toe te trekken met Bayern München. Dinsdagavond ging Paris Saint-Germain immers met 1-0 over de knie en daarmee doet de Duitse grootmacht ook een uitstekende zaak in de Champions League. Ze pronken nu met negen op vijftien.

In de vorige toppers slaagden Kompany en Bayern er telkens niet in om te winnen. Ze bleven steken op 1-1 tegen Leverkusen in de Bundesliga en gingen met 4-1 onderuit in Barcelona. Nu was het dus eindelijk prijs en dat zorgde ook voor een vreugde-uitbarsting bij Kompany zelf.

LEES OOK: Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Kompany gaat uit zijn dak na zege

Hij ging opvallend uit zijn dak bij zowel de goal van Kim als het laatste fluitsignaal. "Ik probeerde rustig te blijven en de juiste emoties te tonen, maar die kreet vond ik wel gepast", reageerde hij bij VTM Nieuws. Al wou hij niet horen dat hij eindelijk een topper gewonnen had.

"Ik vind dat er met dat predikaat van topmatch vreemd omgesprongen wordt", oordeelde hij immers. "Die worden precies a la carte gekozen... Als we wonnen, was het plots geen topmatch meer."

Snel focus op volgende matchen

Door de zege ligt Bayern goed op koers om zich alsnog bij de eerste acht te scharen en dus rechtstreeks naar de achtste finales te mogen. Maar daar wil Kompany nog niet aan denken. Hij blijft rust en focus prediken.

"Hier ligt de lat zo hoog, dat je elke match gewoon moet winnen. Zaterdag wordt Dortmund een eigen verhaal, dan volgt Leverkusen met ongetwijfeld weer een eigen verhaal", waarschuwt hij. "Vanavond mogen we genieten, morgen moeten we alweer aan de bak."

Zal Bayern nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

23
23
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

132
132
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

51
51
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

180
180
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

231
231
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

94
94
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

180
180
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

156
156
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

210
210
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

114
114
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

377
377
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

160
160
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

142
142
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

66
66
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

70
70
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

158
158
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

257
257
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

68
68
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

410
410
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

251
251
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

183
183
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

297
297
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

183
183

Meer sportnieuws