Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

door
Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

Na een stormachtig begin zijn de wittebroodsweken van Olivier Renard in Anderlecht al bij al vrij vlot verlopen. Toch kijkt een deel van de argwanende fans al met argusogen naar de aanstaande wintermercato. Dan moet de nieuwe sportieve baas tenslotte pas echt zijn strepen verdienen.

Wie een grootschalig transferoffensief verwacht dreigt echter bedrogen uit te komen, want volgens verschillende media zullen de Brusselaars in januari louter op zoek gaan naar een aantal gerichte versterkingen. Daarbij staat vooral een extra centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park.

LEES OOK: Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Budget voor Renard

Nochtans staat Renard ongetwijfeld te popelen om zichzelf te bewijzen en de sceptici te overtuigen van zijn kunnen. Alleen lijkt het niet opportuun om het geld nu door ramen en deuren te beginnen gooien. Hoewel de recordkampioen haar boekhouding terug op orde heeft blijft het toch nog waken over de centen.

Al zijn er zowel volgens eigenaar Marc Coucke als voorzitter Wouter Vandenhaute wel degelijk middelen voorhanden om mee aan de slag te gaan op de transfermarkt. Renard zijn voorganger Jesper Fredberg beweerde dan weer dat hij eerst enkele uitgaande transfers moest verrichten alvorens zelf toe te slaan.

Voorbeeld van Fredberg

Dat laatste lijkt nu nog steeds het geval wil Paars-Wit echt brokken maken tijdens de wintermercato, wat dus evenwel niet de bedoeling zou zijn. En dus gaat Renard volgens Het Nieuwsblad nog steeds met een enigszins beperkt budget op jacht naar potentiële targets om toe te voegen aan David Hubert zijn kern.

"Anderlecht zal geen gekke bedragen uitgeven, maar het zal Renard ook niet met lege handen de markt op sturen", klinkt het in de krant. Benieuwd hoe diep hij dan precies in de buidel mag tasten. Twee jaar geleden maakte Fredberg meteen indruk met Anders Dreyer en Islam Slimani. Lukt dat zijn opvolger ook?

Denkt u dat RSCA zich in januari gevoelig zal versterken?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

28
28
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

27
27
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

33
33
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

123
123
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

262
262
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

118
118
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

86
86
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

326
326
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

389
389
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

62
62
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

236
236
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

468
468
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

407
407
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

207
207
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

155
155
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

235
235
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

414
414
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

641
641
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

194
194
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

395
395

Meer sportnieuws