Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

door
Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

Na een stormachtig begin zijn de wittebroodsweken van Olivier Renard in Anderlecht al bij al vrij vlot verlopen. Toch kijkt een deel van de argwanende fans al met argusogen naar de aanstaande wintermercato. Dan moet de nieuwe sportieve baas tenslotte pas echt zijn strepen verdienen.

Wie een grootschalig transferoffensief verwacht dreigt echter bedrogen uit te komen, want volgens verschillende media zullen de Brusselaars in januari louter op zoek gaan naar een aantal gerichte versterkingen. Daarbij staat vooral een extra centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Budget voor Renard

Nochtans staat Renard ongetwijfeld te popelen om zichzelf te bewijzen en de sceptici te overtuigen van zijn kunnen. Alleen lijkt het niet opportuun om het geld nu door ramen en deuren te beginnen gooien. Hoewel de recordkampioen haar boekhouding terug op orde heeft blijft het toch nog waken over de centen.

Al zijn er zowel volgens eigenaar Marc Coucke als voorzitter Wouter Vandenhaute wel degelijk middelen voorhanden om mee aan de slag te gaan op de transfermarkt. Renard zijn voorganger Jesper Fredberg beweerde dan weer dat hij eerst enkele uitgaande transfers moest verrichten alvorens zelf toe te slaan.

Voorbeeld van Fredberg

Dat laatste lijkt nu nog steeds het geval wil Paars-Wit echt brokken maken tijdens de wintermercato, wat dus evenwel niet de bedoeling zou zijn. En dus gaat Renard volgens Het Nieuwsblad nog steeds met een enigszins beperkt budget op jacht naar potentiële targets om toe te voegen aan David Hubert zijn kern.

"Anderlecht zal geen gekke bedragen uitgeven, maar het zal Renard ook niet met lege handen de markt op sturen", klinkt het in de krant. Benieuwd hoe diep hij dan precies in de buidel mag tasten. Twee jaar geleden maakte Fredberg meteen indruk met Anders Dreyer en Islam Slimani. Lukt dat zijn opvolger ook?

Denkt u dat RSCA zich in januari gevoelig zal versterken?

Meest recent

Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

22
22
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

37
37
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

14
14
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

43
43
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

168
168
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

94
94
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

38
38
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

308
308
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

223
223
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

541
541
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

75
75
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

138
138
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

405
405
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

332
332
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

190
190
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

140
140
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

109
109
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

501
501
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

96
96
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

353
353
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

147
147
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

915
915
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

469
469

Meer sportnieuws