Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

door
Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

Na een stormachtig begin zijn de wittebroodsweken van Olivier Renard in Anderlecht al bij al vrij vlot verlopen. Toch kijkt een deel van de argwanende fans al met argusogen naar de aanstaande wintermercato. Dan moet de nieuwe sportieve baas tenslotte pas echt zijn strepen verdienen.

Wie een grootschalig transferoffensief verwacht dreigt echter bedrogen uit te komen, want volgens verschillende media zullen de Brusselaars in januari louter op zoek gaan naar een aantal gerichte versterkingen. Daarbij staat vooral een extra centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park.

LEES OOK: 'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Budget voor Renard

Nochtans staat Renard ongetwijfeld te popelen om zichzelf te bewijzen en de sceptici te overtuigen van zijn kunnen. Alleen lijkt het niet opportuun om het geld nu door ramen en deuren te beginnen gooien. Hoewel de recordkampioen haar boekhouding terug op orde heeft blijft het toch nog waken over de centen.

Al zijn er zowel volgens eigenaar Marc Coucke als voorzitter Wouter Vandenhaute wel degelijk middelen voorhanden om mee aan de slag te gaan op de transfermarkt. Renard zijn voorganger Jesper Fredberg beweerde dan weer dat hij eerst enkele uitgaande transfers moest verrichten alvorens zelf toe te slaan.

Voorbeeld van Fredberg

Dat laatste lijkt nu nog steeds het geval wil Paars-Wit echt brokken maken tijdens de wintermercato, wat dus evenwel niet de bedoeling zou zijn. En dus gaat Renard volgens Het Nieuwsblad nog steeds met een enigszins beperkt budget op jacht naar potentiële targets om toe te voegen aan David Hubert zijn kern.

"Anderlecht zal geen gekke bedragen uitgeven, maar het zal Renard ook niet met lege handen de markt op sturen", klinkt het in de krant. Benieuwd hoe diep hij dan precies in de buidel mag tasten. Twee jaar geleden maakte Fredberg meteen indruk met Anders Dreyer en Islam Slimani. Lukt dat zijn opvolger ook?

Denkt u dat RSCA zich in januari gevoelig zal versterken?

Meest recent

'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

69
69
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

68
68
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

54
54
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

86
86
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

136
136
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

363
363
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

211
211
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

74
74
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

79
79
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

240
240
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

244
244
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

110
110
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

398
398
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

314
314
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

207
207
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

361
361
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1026
1026
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

117
117
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

319
319
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

98
98
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

237
237
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

235
235
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

385
385
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

206
206

Meer sportnieuws