Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

701
Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

Na een stormachtig begin zijn de wittebroodsweken van Olivier Renard in Anderlecht al bij al vrij vlot verlopen. Toch kijkt een deel van de argwanende fans al met argusogen naar de aanstaande wintermercato. Dan moet de nieuwe sportieve baas tenslotte pas echt zijn strepen verdienen.

Wie een grootschalig transferoffensief verwacht dreigt echter bedrogen uit te komen, want volgens verschillende media zullen de Brusselaars in januari louter op zoek gaan naar een aantal gerichte versterkingen. Daarbij staat vooral een extra centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Budget voor Renard

Nochtans staat Renard ongetwijfeld te popelen om zichzelf te bewijzen en de sceptici te overtuigen van zijn kunnen. Alleen lijkt het niet opportuun om het geld nu door ramen en deuren te beginnen gooien. Hoewel de recordkampioen haar boekhouding terug op orde heeft blijft het toch nog waken over de centen.

Al zijn er zowel volgens eigenaar Marc Coucke als voorzitter Wouter Vandenhaute wel degelijk middelen voorhanden om mee aan de slag te gaan op de transfermarkt. Renard zijn voorganger Jesper Fredberg beweerde dan weer dat hij eerst enkele uitgaande transfers moest verrichten alvorens zelf toe te slaan.

Voorbeeld van Fredberg

Dat laatste lijkt nu nog steeds het geval wil Paars-Wit echt brokken maken tijdens de wintermercato, wat dus evenwel niet de bedoeling zou zijn. En dus gaat Renard volgens Het Nieuwsblad nog steeds met een enigszins beperkt budget op jacht naar potentiële targets om toe te voegen aan David Hubert zijn kern.

"Anderlecht zal geen gekke bedragen uitgeven, maar het zal Renard ook niet met lege handen de markt op sturen", klinkt het in de krant. Benieuwd hoe diep hij dan precies in de buidel mag tasten. Twee jaar geleden maakte Fredberg meteen indruk met Anders Dreyer en Islam Slimani. Lukt dat zijn opvolger ook?

Denkt u dat RSCA zich in januari gevoelig zal versterken?

Meest recent

Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

30
30
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

46
46
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

20
20
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

161
161
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

224
224
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

75
75
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

77
77
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

166
166
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

68
68
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

231
231
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

319
319
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

44
44
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

427
427
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

334
334
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

114
114
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

192
192
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

27
27
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

49
49
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

34
34

Meer sportnieuws