Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

door
Vuurwerk in januari? Anderlecht geeft Renard transferbudget

Na een stormachtig begin zijn de wittebroodsweken van Olivier Renard in Anderlecht al bij al vrij vlot verlopen. Toch kijkt een deel van de argwanende fans al met argusogen naar de aanstaande wintermercato. Dan moet de nieuwe sportieve baas tenslotte pas echt zijn strepen verdienen.

Wie een grootschalig transferoffensief verwacht dreigt echter bedrogen uit te komen, want volgens verschillende media zullen de Brusselaars in januari louter op zoek gaan naar een aantal gerichte versterkingen. Daarbij staat vooral een extra centrale verdediger met stip bovenaan de verlanglijst in het Lotto Park.

LEES OOK: Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

Budget voor Renard

Nochtans staat Renard ongetwijfeld te popelen om zichzelf te bewijzen en de sceptici te overtuigen van zijn kunnen. Alleen lijkt het niet opportuun om het geld nu door ramen en deuren te beginnen gooien. Hoewel de recordkampioen haar boekhouding terug op orde heeft blijft het toch nog waken over de centen.

Al zijn er zowel volgens eigenaar Marc Coucke als voorzitter Wouter Vandenhaute wel degelijk middelen voorhanden om mee aan de slag te gaan op de transfermarkt. Renard zijn voorganger Jesper Fredberg beweerde dan weer dat hij eerst enkele uitgaande transfers moest verrichten alvorens zelf toe te slaan.

Voorbeeld van Fredberg

Dat laatste lijkt nu nog steeds het geval wil Paars-Wit echt brokken maken tijdens de wintermercato, wat dus evenwel niet de bedoeling zou zijn. En dus gaat Renard volgens Het Nieuwsblad nog steeds met een enigszins beperkt budget op jacht naar potentiële targets om toe te voegen aan David Hubert zijn kern.

"Anderlecht zal geen gekke bedragen uitgeven, maar het zal Renard ook niet met lege handen de markt op sturen", klinkt het in de krant. Benieuwd hoe diep hij dan precies in de buidel mag tasten. Twee jaar geleden maakte Fredberg meteen indruk met Anders Dreyer en Islam Slimani. Lukt dat zijn opvolger ook?

Denkt u dat RSCA zich in januari gevoelig zal versterken?

Meest recent

Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

22
22
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

22
22
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

47
47
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

36
36
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

203
203
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

237
237
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

94
94
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

187
187
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

412
412
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

191
191
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

176
176
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

219
219
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1572
1572
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

266
266
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

451
451
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1013
1013
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

216
216
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

315
315
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

720
720
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

46
46
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

582
582
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

248
248
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

126
126
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

113
113

Meer sportnieuws