‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

door
‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

Cisse Sandra maakt indruk bij Willem II na een eerdere uitleenbeurt aan Excelsior Rotterdam. De 20-jarige aanvallende middenvelder scoorde dit seizoen al 4 goals en gaf 3 assists in 14 wedstrijden, waarmee hij om de wedstrijd beslissend is voor zijn ploeg.

Sandra's prestaties wekken interesse bij Willem II, maar een definitieve overname lijkt financieel onhaalbaar. Club Brugge volgt zijn ontwikkeling nauwgezet, vooral omdat Sandra’s contract verlengd werd vorige zomer. “Een comeback bij Club blijft mogelijk, maar nu wil ik presteren in Tilburg,” aldus Sandra.

LEES OOK: Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Sandra wil nog een basisplek afdwingen bij Club Brugge

Cisse Sandra wordt al jaren gezien als een groot talent bij Club Brugge maar de grote doorbraak kwam er maar niet. Het geloof is duidelijk ook niet meer echt groot, aangezien Club Brugge hem kwijt wilde in de zomer van 2023, en met Hugo Vetlesen en Philip Zinckernagel twee spelers aantrok die het voor hem haast onmogelijk maakten om nog minuten te vergaren.

Een vertrek was dan ook de enige oplossing, aangezien Sandra geen trek meer had in minuten met Club NXT. Sandra werd verhuurd aan Excelsior Rotterdam, waar hij meteen een basisplaats afdwong als aanvallende middenvelder.

Sandra hoopte wel dat hij ooit in de voetsporen van Brandon Mechele en Maxim De Cuyper kon treden door na zijn uitleenbeurt alsnog zijn plek af te dwingen in Brugge.

Clinton Mata geloofde er hard in dat Sandra zou slagen bij Excelsior. “Ik zeg je dat Sandra nog gaat ontploffen. Schrijf het maar op”, zei Mata.

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge”

Cisse Sandra speelde vorig seizoen mee in 31 wedstrijden voor Excelsior Rotterdam en hij kwam in totaal aan 1.875 minuten. Dat zijn mooie cijfers voor de jonge aanvallende middenvelder, maar de Nederlandse journalist Valentijn Driessen was snoeihard voor het seizoen van de uitgeleende speler van Club Brugge

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge. Hij heeft absoluut niet het niveau”, was hij overdreven hard in de podcast van De Telegraaf. Club Brugge liet de uitspraken van Driessen niet aan hun hart komen en verlengde Sandra’s contract na zijn uitleenbeurt aan Excelsior.

Na zijn contractverlenging werd Sandra meteen uitgeleend aan de Nederlandse promovendus Willem II, waar hij met Peter Maes een landgenoot als coach terugvond, maar ook Tom Caluwé (technisch directeur) en Kristof Aelbrecht (assistent-trainer).

Sandra kent Caluwé van bij Club Brugge en hij had Aelbrecht als talentcoach bij Club NXT.

Sandra schittert bij Willem II: “Terugkeer naar Club blijft mogelijk”

Al in de voorbereiding van het huidige seizoen gingen alle spotlights op Cisse Sandra bij Willem II en ook in de Eredivisie loopt het bijzonder goed. Ploegmaat Kyan Vaesen vertelde onlangs aan Gazet van Antwerpen dat Sandra erg sterk bezig is.

Sandra speelt hoger op het veld, in de rug van de spits. “Hij heeft grote stappen gezet, ik ben ervan overtuigd dat hij in de toekomst nog van waarde zal zijn voor Club Brugge”, aldus Vaesen.

De 20-jarige is dit seizoen al goed voor 4 goals en 3 assists in 14 matchen. Om de wedstrijd is hij dus beslissend voor zijn ploeg en daarom maakt Willem II de denkoefening om hem langer bij de club te houden.

Daarvoor moet het van alle kanten bevallen want een aankoopoptie is er niet. De beoogde marktwaarde van Sandra kan Willem II niet betalen. Bovendien volgt Club Brugge hem goed op en werd zijn contract niet voor niets verlengd vorige zomer.

“Een terugkeer naar Club blijft dus mogelijk, maar eerst wil en moet ik nu presteren in Tilburg”, zei Sandra zelf in Het Nieuwsblad.

Sandra moet een kans krijgen bij Club Brugge

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

40
40
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

37
37
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

82
82
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

99
99
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

413
413
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

56
56
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

225
225
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

64
64
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

120
120
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

739
739
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

86
86
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

197
197
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

490
490
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

127
127
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

343
343
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

75
75
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

419
419
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

774
774
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

225
225
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

741
741
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

179
179
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

404
404
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

251
251

Meer sportnieuws