‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

door
‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

Cisse Sandra maakt indruk bij Willem II na een eerdere uitleenbeurt aan Excelsior Rotterdam. De 20-jarige aanvallende middenvelder scoorde dit seizoen al 4 goals en gaf 3 assists in 14 wedstrijden, waarmee hij om de wedstrijd beslissend is voor zijn ploeg.

Sandra's prestaties wekken interesse bij Willem II, maar een definitieve overname lijkt financieel onhaalbaar. Club Brugge volgt zijn ontwikkeling nauwgezet, vooral omdat Sandra’s contract verlengd werd vorige zomer. “Een comeback bij Club blijft mogelijk, maar nu wil ik presteren in Tilburg,” aldus Sandra.

LEES OOK: Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Sandra wil nog een basisplek afdwingen bij Club Brugge

Cisse Sandra wordt al jaren gezien als een groot talent bij Club Brugge maar de grote doorbraak kwam er maar niet. Het geloof is duidelijk ook niet meer echt groot, aangezien Club Brugge hem kwijt wilde in de zomer van 2023, en met Hugo Vetlesen en Philip Zinckernagel twee spelers aantrok die het voor hem haast onmogelijk maakten om nog minuten te vergaren.

Een vertrek was dan ook de enige oplossing, aangezien Sandra geen trek meer had in minuten met Club NXT. Sandra werd verhuurd aan Excelsior Rotterdam, waar hij meteen een basisplaats afdwong als aanvallende middenvelder.

Sandra hoopte wel dat hij ooit in de voetsporen van Brandon Mechele en Maxim De Cuyper kon treden door na zijn uitleenbeurt alsnog zijn plek af te dwingen in Brugge.

Clinton Mata geloofde er hard in dat Sandra zou slagen bij Excelsior. “Ik zeg je dat Sandra nog gaat ontploffen. Schrijf het maar op”, zei Mata.

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge”

Cisse Sandra speelde vorig seizoen mee in 31 wedstrijden voor Excelsior Rotterdam en hij kwam in totaal aan 1.875 minuten. Dat zijn mooie cijfers voor de jonge aanvallende middenvelder, maar de Nederlandse journalist Valentijn Driessen was snoeihard voor het seizoen van de uitgeleende speler van Club Brugge

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge. Hij heeft absoluut niet het niveau”, was hij overdreven hard in de podcast van De Telegraaf. Club Brugge liet de uitspraken van Driessen niet aan hun hart komen en verlengde Sandra’s contract na zijn uitleenbeurt aan Excelsior.

Na zijn contractverlenging werd Sandra meteen uitgeleend aan de Nederlandse promovendus Willem II, waar hij met Peter Maes een landgenoot als coach terugvond, maar ook Tom Caluwé (technisch directeur) en Kristof Aelbrecht (assistent-trainer).

Sandra kent Caluwé van bij Club Brugge en hij had Aelbrecht als talentcoach bij Club NXT.

Sandra schittert bij Willem II: “Terugkeer naar Club blijft mogelijk”

Al in de voorbereiding van het huidige seizoen gingen alle spotlights op Cisse Sandra bij Willem II en ook in de Eredivisie loopt het bijzonder goed. Ploegmaat Kyan Vaesen vertelde onlangs aan Gazet van Antwerpen dat Sandra erg sterk bezig is.

Sandra speelt hoger op het veld, in de rug van de spits. “Hij heeft grote stappen gezet, ik ben ervan overtuigd dat hij in de toekomst nog van waarde zal zijn voor Club Brugge”, aldus Vaesen.

De 20-jarige is dit seizoen al goed voor 4 goals en 3 assists in 14 matchen. Om de wedstrijd is hij dus beslissend voor zijn ploeg en daarom maakt Willem II de denkoefening om hem langer bij de club te houden.

Daarvoor moet het van alle kanten bevallen want een aankoopoptie is er niet. De beoogde marktwaarde van Sandra kan Willem II niet betalen. Bovendien volgt Club Brugge hem goed op en werd zijn contract niet voor niets verlengd vorige zomer.

“Een terugkeer naar Club blijft dus mogelijk, maar eerst wil en moet ik nu presteren in Tilburg”, zei Sandra zelf in Het Nieuwsblad.

Sandra moet een kans krijgen bij Club Brugge

Meest recent

'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

2
2
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

12
12
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

13
13
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

236
236
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

97
97
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

167
167
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

278
278
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

133
133
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

157
157
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

244
244
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

31
31
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

17
17
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

498
498
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

502
502
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

355
355
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

118
118
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

88
88
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

361
361
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

80
80
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

269
269
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

292
292
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

462
462
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

146
146
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

25
25
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

168
168

Meer sportnieuws