‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

576 stemmen
‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

Cisse Sandra maakt indruk bij Willem II na een eerdere uitleenbeurt aan Excelsior Rotterdam. De 20-jarige aanvallende middenvelder scoorde dit seizoen al 4 goals en gaf 3 assists in 14 wedstrijden, waarmee hij om de wedstrijd beslissend is voor zijn ploeg.

Sandra's prestaties wekken interesse bij Willem II, maar een definitieve overname lijkt financieel onhaalbaar. Club Brugge volgt zijn ontwikkeling nauwgezet, vooral omdat Sandra’s contract verlengd werd vorige zomer. “Een comeback bij Club blijft mogelijk, maar nu wil ik presteren in Tilburg,” aldus Sandra.

LEES OOK: Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Sandra wil nog een basisplek afdwingen bij Club Brugge

Cisse Sandra wordt al jaren gezien als een groot talent bij Club Brugge maar de grote doorbraak kwam er maar niet. Het geloof is duidelijk ook niet meer echt groot, aangezien Club Brugge hem kwijt wilde in de zomer van 2023, en met Hugo Vetlesen en Philip Zinckernagel twee spelers aantrok die het voor hem haast onmogelijk maakten om nog minuten te vergaren.

Een vertrek was dan ook de enige oplossing, aangezien Sandra geen trek meer had in minuten met Club NXT. Sandra werd verhuurd aan Excelsior Rotterdam, waar hij meteen een basisplaats afdwong als aanvallende middenvelder.

Sandra hoopte wel dat hij ooit in de voetsporen van Brandon Mechele en Maxim De Cuyper kon treden door na zijn uitleenbeurt alsnog zijn plek af te dwingen in Brugge.

Clinton Mata geloofde er hard in dat Sandra zou slagen bij Excelsior. “Ik zeg je dat Sandra nog gaat ontploffen. Schrijf het maar op”, zei Mata.

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge”

Cisse Sandra speelde vorig seizoen mee in 31 wedstrijden voor Excelsior Rotterdam en hij kwam in totaal aan 1.875 minuten. Dat zijn mooie cijfers voor de jonge aanvallende middenvelder, maar de Nederlandse journalist Valentijn Driessen was snoeihard voor het seizoen van de uitgeleende speler van Club Brugge

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge. Hij heeft absoluut niet het niveau”, was hij overdreven hard in de podcast van De Telegraaf. Club Brugge liet de uitspraken van Driessen niet aan hun hart komen en verlengde Sandra’s contract na zijn uitleenbeurt aan Excelsior.

Na zijn contractverlenging werd Sandra meteen uitgeleend aan de Nederlandse promovendus Willem II, waar hij met Peter Maes een landgenoot als coach terugvond, maar ook Tom Caluwé (technisch directeur) en Kristof Aelbrecht (assistent-trainer).

Sandra kent Caluwé van bij Club Brugge en hij had Aelbrecht als talentcoach bij Club NXT.

Sandra schittert bij Willem II: “Terugkeer naar Club blijft mogelijk”

Al in de voorbereiding van het huidige seizoen gingen alle spotlights op Cisse Sandra bij Willem II en ook in de Eredivisie loopt het bijzonder goed. Ploegmaat Kyan Vaesen vertelde onlangs aan Gazet van Antwerpen dat Sandra erg sterk bezig is.

Sandra speelt hoger op het veld, in de rug van de spits. “Hij heeft grote stappen gezet, ik ben ervan overtuigd dat hij in de toekomst nog van waarde zal zijn voor Club Brugge”, aldus Vaesen.

De 20-jarige is dit seizoen al goed voor 4 goals en 3 assists in 14 matchen. Om de wedstrijd is hij dus beslissend voor zijn ploeg en daarom maakt Willem II de denkoefening om hem langer bij de club te houden.

Daarvoor moet het van alle kanten bevallen want een aankoopoptie is er niet. De beoogde marktwaarde van Sandra kan Willem II niet betalen. Bovendien volgt Club Brugge hem goed op en werd zijn contract niet voor niets verlengd vorige zomer.

“Een terugkeer naar Club blijft dus mogelijk, maar eerst wil en moet ik nu presteren in Tilburg”, zei Sandra zelf in Het Nieuwsblad.

Sandra moet een kans krijgen bij Club Brugge

Meest recent

Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

4
4
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

74
74
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

77
77
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

247
247
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

292
292
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

66
66
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

179
179
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

106
106
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

82
82
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

183
183
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

278
278
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

396
396
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

192
192
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

579
579
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

64
64
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

365
365
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

261
261
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

397
397
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

269
269
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

184
184
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

237
237
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

182
182
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

675
675
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

105
105

Meer sportnieuws