‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

576 stemmen
‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

Cisse Sandra maakt indruk bij Willem II na een eerdere uitleenbeurt aan Excelsior Rotterdam. De 20-jarige aanvallende middenvelder scoorde dit seizoen al 4 goals en gaf 3 assists in 14 wedstrijden, waarmee hij om de wedstrijd beslissend is voor zijn ploeg.

Sandra's prestaties wekken interesse bij Willem II, maar een definitieve overname lijkt financieel onhaalbaar. Club Brugge volgt zijn ontwikkeling nauwgezet, vooral omdat Sandra’s contract verlengd werd vorige zomer. “Een comeback bij Club blijft mogelijk, maar nu wil ik presteren in Tilburg,” aldus Sandra.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Sandra wil nog een basisplek afdwingen bij Club Brugge

Cisse Sandra wordt al jaren gezien als een groot talent bij Club Brugge maar de grote doorbraak kwam er maar niet. Het geloof is duidelijk ook niet meer echt groot, aangezien Club Brugge hem kwijt wilde in de zomer van 2023, en met Hugo Vetlesen en Philip Zinckernagel twee spelers aantrok die het voor hem haast onmogelijk maakten om nog minuten te vergaren.

Een vertrek was dan ook de enige oplossing, aangezien Sandra geen trek meer had in minuten met Club NXT. Sandra werd verhuurd aan Excelsior Rotterdam, waar hij meteen een basisplaats afdwong als aanvallende middenvelder.

Sandra hoopte wel dat hij ooit in de voetsporen van Brandon Mechele en Maxim De Cuyper kon treden door na zijn uitleenbeurt alsnog zijn plek af te dwingen in Brugge.

Clinton Mata geloofde er hard in dat Sandra zou slagen bij Excelsior. “Ik zeg je dat Sandra nog gaat ontploffen. Schrijf het maar op”, zei Mata.

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge”

Cisse Sandra speelde vorig seizoen mee in 31 wedstrijden voor Excelsior Rotterdam en hij kwam in totaal aan 1.875 minuten. Dat zijn mooie cijfers voor de jonge aanvallende middenvelder, maar de Nederlandse journalist Valentijn Driessen was snoeihard voor het seizoen van de uitgeleende speler van Club Brugge

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge. Hij heeft absoluut niet het niveau”, was hij overdreven hard in de podcast van De Telegraaf. Club Brugge liet de uitspraken van Driessen niet aan hun hart komen en verlengde Sandra’s contract na zijn uitleenbeurt aan Excelsior.

Na zijn contractverlenging werd Sandra meteen uitgeleend aan de Nederlandse promovendus Willem II, waar hij met Peter Maes een landgenoot als coach terugvond, maar ook Tom Caluwé (technisch directeur) en Kristof Aelbrecht (assistent-trainer).

Sandra kent Caluwé van bij Club Brugge en hij had Aelbrecht als talentcoach bij Club NXT.

Sandra schittert bij Willem II: “Terugkeer naar Club blijft mogelijk”

Al in de voorbereiding van het huidige seizoen gingen alle spotlights op Cisse Sandra bij Willem II en ook in de Eredivisie loopt het bijzonder goed. Ploegmaat Kyan Vaesen vertelde onlangs aan Gazet van Antwerpen dat Sandra erg sterk bezig is.

Sandra speelt hoger op het veld, in de rug van de spits. “Hij heeft grote stappen gezet, ik ben ervan overtuigd dat hij in de toekomst nog van waarde zal zijn voor Club Brugge”, aldus Vaesen.

De 20-jarige is dit seizoen al goed voor 4 goals en 3 assists in 14 matchen. Om de wedstrijd is hij dus beslissend voor zijn ploeg en daarom maakt Willem II de denkoefening om hem langer bij de club te houden.

Daarvoor moet het van alle kanten bevallen want een aankoopoptie is er niet. De beoogde marktwaarde van Sandra kan Willem II niet betalen. Bovendien volgt Club Brugge hem goed op en werd zijn contract niet voor niets verlengd vorige zomer.

“Een terugkeer naar Club blijft dus mogelijk, maar eerst wil en moet ik nu presteren in Tilburg”, zei Sandra zelf in Het Nieuwsblad.

Sandra moet een kans krijgen bij Club Brugge

Meest recent

Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

10
10
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

114
114
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

55
55
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

35
35
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

118
118
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

125
125
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

48
48
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

61
61
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

296
296
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

162
162
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

51
51
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

222
222
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

146
146
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

438
438
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

338
338
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

135
135
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

142
142
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

102
102
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

174
174
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

202
202

Meer sportnieuws