‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

door
‘Club Brugge richt vizier op Eredivisie-sensatie’

Cisse Sandra maakt indruk bij Willem II na een eerdere uitleenbeurt aan Excelsior Rotterdam. De 20-jarige aanvallende middenvelder scoorde dit seizoen al 4 goals en gaf 3 assists in 14 wedstrijden, waarmee hij om de wedstrijd beslissend is voor zijn ploeg.

Sandra's prestaties wekken interesse bij Willem II, maar een definitieve overname lijkt financieel onhaalbaar. Club Brugge volgt zijn ontwikkeling nauwgezet, vooral omdat Sandra’s contract verlengd werd vorige zomer. “Een comeback bij Club blijft mogelijk, maar nu wil ik presteren in Tilburg,” aldus Sandra.

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Sandra wil nog een basisplek afdwingen bij Club Brugge

Cisse Sandra wordt al jaren gezien als een groot talent bij Club Brugge maar de grote doorbraak kwam er maar niet. Het geloof is duidelijk ook niet meer echt groot, aangezien Club Brugge hem kwijt wilde in de zomer van 2023, en met Hugo Vetlesen en Philip Zinckernagel twee spelers aantrok die het voor hem haast onmogelijk maakten om nog minuten te vergaren.

Een vertrek was dan ook de enige oplossing, aangezien Sandra geen trek meer had in minuten met Club NXT. Sandra werd verhuurd aan Excelsior Rotterdam, waar hij meteen een basisplaats afdwong als aanvallende middenvelder.

Sandra hoopte wel dat hij ooit in de voetsporen van Brandon Mechele en Maxim De Cuyper kon treden door na zijn uitleenbeurt alsnog zijn plek af te dwingen in Brugge.

Clinton Mata geloofde er hard in dat Sandra zou slagen bij Excelsior. “Ik zeg je dat Sandra nog gaat ontploffen. Schrijf het maar op”, zei Mata.

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge”

Cisse Sandra speelde vorig seizoen mee in 31 wedstrijden voor Excelsior Rotterdam en hij kwam in totaal aan 1.875 minuten. Dat zijn mooie cijfers voor de jonge aanvallende middenvelder, maar de Nederlandse journalist Valentijn Driessen was snoeihard voor het seizoen van de uitgeleende speler van Club Brugge

“Zet hem maar meteen op de trein naar Brugge. Hij heeft absoluut niet het niveau”, was hij overdreven hard in de podcast van De Telegraaf. Club Brugge liet de uitspraken van Driessen niet aan hun hart komen en verlengde Sandra’s contract na zijn uitleenbeurt aan Excelsior.

Na zijn contractverlenging werd Sandra meteen uitgeleend aan de Nederlandse promovendus Willem II, waar hij met Peter Maes een landgenoot als coach terugvond, maar ook Tom Caluwé (technisch directeur) en Kristof Aelbrecht (assistent-trainer).

Sandra kent Caluwé van bij Club Brugge en hij had Aelbrecht als talentcoach bij Club NXT.

Sandra schittert bij Willem II: “Terugkeer naar Club blijft mogelijk”

Al in de voorbereiding van het huidige seizoen gingen alle spotlights op Cisse Sandra bij Willem II en ook in de Eredivisie loopt het bijzonder goed. Ploegmaat Kyan Vaesen vertelde onlangs aan Gazet van Antwerpen dat Sandra erg sterk bezig is.

Sandra speelt hoger op het veld, in de rug van de spits. “Hij heeft grote stappen gezet, ik ben ervan overtuigd dat hij in de toekomst nog van waarde zal zijn voor Club Brugge”, aldus Vaesen.

De 20-jarige is dit seizoen al goed voor 4 goals en 3 assists in 14 matchen. Om de wedstrijd is hij dus beslissend voor zijn ploeg en daarom maakt Willem II de denkoefening om hem langer bij de club te houden.

Daarvoor moet het van alle kanten bevallen want een aankoopoptie is er niet. De beoogde marktwaarde van Sandra kan Willem II niet betalen. Bovendien volgt Club Brugge hem goed op en werd zijn contract niet voor niets verlengd vorige zomer.

“Een terugkeer naar Club blijft dus mogelijk, maar eerst wil en moet ik nu presteren in Tilburg”, zei Sandra zelf in Het Nieuwsblad.

Sandra moet een kans krijgen bij Club Brugge

Meest recent

Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

0
0
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

130
130
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

50
50
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

73
73
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

312
312
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

69
69
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

373
373
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

120
120
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

380
380
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

333
333
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

193
193
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

188
188
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

173
173
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

577
577
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

311
311
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

91
91
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

74
74
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

986
986
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

139
139
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

363
363
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

384
384
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

61
61
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

250
250
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

77
77
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

147
147

Meer sportnieuws