Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

door
Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

Tijdens de vorige interlandbreak haakten tal van Rode Duivels plots af. Die zogenaamde 'blessuregolf' kwam Domenico Tedesco op heel wat kritiek te staan. Te meer omdat veel van de internationals intussen alweer in actie kwamen bij hun werkgever.

Denk maar aan Romelu Lukaku, Arthur Theate en Maxim De Cuyper, die allen nog speelden tegen Italië maar vervolgens pasten voor de match in Hongarije tegen Israël. Youri Tielemans hoefde zich dan weer zelfs niet te melden in Tubeke. Hij had volgens de bondscoach omwille van lichte klachten dringend nood aan rust.

LEES OOK: Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

Onana out

Zijn maatje op het middenveld Amadou Onana, met wie Tielemans ook bij Aston Villa een tandem vormt, moest dan weer op de valreep verstek geven. In zijn geval wist Tedesco te vertellen dat hij vermoedelijk een aantal weken aan de kant zal staan met een voetblessure. Dat lijken nu in ieder geval geen loze woorden te zijn.

Nadat hij afgelopen weekend reeds ontbrak tegen Crystal Palace moet Onana namelijk ook de Champions League-clash tegen Juventus aan zich voorbij laten gaan. Unai Emery bevestigde dinsdag tijdens zijn voorafgaand onderonsje met de pers dat de 20-voudig international opnieuw geen deel uitmaakt van de wedstrijdkern.

Doku fit

Pech dus voor Onana, op wiens revalidatie voorlopig geen datum wordt geplakt. Beter nieuws viel er dan weer te rapen omtrent Jérémy Doku, die de voorbije weken eveneens in de lappenmand lag. Eerder op de dag was al te zien hoe de spurtbom van Manchester City daar terug zijn kunstjes op het oefenveld mocht vertonen.

Net op tijd om het op te nemen tegen Feyenoord? Het Laatste Nieuws verwacht alvast dat Doku, die gewoon meetrainde met de groep, weer op het wedstrijdblad staat. "Dat de snelle winger een basisplek krijgt, lijkt onwaarschijnlijk. Maar het heeft er alle schijn van dat hij opnieuw op de bank zal plaatsnemen", aldus de krant.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

4
4
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

23
23
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

87
87
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

224
224
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

58
58
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

165
165
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

182
182
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

74
74
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1540
1540
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

454
454
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

192
192
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

141
141
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

637
637
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

59
59
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

120
120
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

379
379
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

231
231
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

652
652
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

89
89
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

84
84
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

108
108
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

496
496

Meer sportnieuws