Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

148 stemmen
Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

Tijdens de vorige interlandbreak haakten tal van Rode Duivels plots af. Die zogenaamde 'blessuregolf' kwam Domenico Tedesco op heel wat kritiek te staan. Te meer omdat veel van de internationals intussen alweer in actie kwamen bij hun werkgever.

Denk maar aan Romelu Lukaku, Arthur Theate en Maxim De Cuyper, die allen nog speelden tegen Italië maar vervolgens pasten voor de match in Hongarije tegen Israël. Youri Tielemans hoefde zich dan weer zelfs niet te melden in Tubeke. Hij had volgens de bondscoach omwille van lichte klachten dringend nood aan rust.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Onana out

Zijn maatje op het middenveld Amadou Onana, met wie Tielemans ook bij Aston Villa een tandem vormt, moest dan weer op de valreep verstek geven. In zijn geval wist Tedesco te vertellen dat hij vermoedelijk een aantal weken aan de kant zal staan met een voetblessure. Dat lijken nu in ieder geval geen loze woorden te zijn.

Nadat hij afgelopen weekend reeds ontbrak tegen Crystal Palace moet Onana namelijk ook de Champions League-clash tegen Juventus aan zich voorbij laten gaan. Unai Emery bevestigde dinsdag tijdens zijn voorafgaand onderonsje met de pers dat de 20-voudig international opnieuw geen deel uitmaakt van de wedstrijdkern.

Doku fit

Pech dus voor Onana, op wiens revalidatie voorlopig geen datum wordt geplakt. Beter nieuws viel er dan weer te rapen omtrent Jérémy Doku, die de voorbije weken eveneens in de lappenmand lag. Eerder op de dag was al te zien hoe de spurtbom van Manchester City daar terug zijn kunstjes op het oefenveld mocht vertonen.

Net op tijd om het op te nemen tegen Feyenoord? Het Laatste Nieuws verwacht alvast dat Doku, die gewoon meetrainde met de groep, weer op het wedstrijdblad staat. "Dat de snelle winger een basisplek krijgt, lijkt onwaarschijnlijk. Maar het heeft er alle schijn van dat hij opnieuw op de bank zal plaatsnemen", aldus de krant.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

37
37
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

32
32
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

229
229
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

356
356
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

51
51
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

100
100
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

191
191
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

228
228
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

259
259
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

73
73
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

52
52
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

254
254
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

99
99
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

277
277
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

330
330
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

72
72
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

61
61
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

573
573
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

73
73
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

186
186
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

412
412
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

64
64
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

173
173
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

327
327
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

54
54

Meer sportnieuws