Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

door
Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

Tijdens de vorige interlandbreak haakten tal van Rode Duivels plots af. Die zogenaamde 'blessuregolf' kwam Domenico Tedesco op heel wat kritiek te staan. Te meer omdat veel van de internationals intussen alweer in actie kwamen bij hun werkgever.

Denk maar aan Romelu Lukaku, Arthur Theate en Maxim De Cuyper, die allen nog speelden tegen Italië maar vervolgens pasten voor de match in Hongarije tegen Israël. Youri Tielemans hoefde zich dan weer zelfs niet te melden in Tubeke. Hij had volgens de bondscoach omwille van lichte klachten dringend nood aan rust.

LEES OOK: 'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Onana out

Zijn maatje op het middenveld Amadou Onana, met wie Tielemans ook bij Aston Villa een tandem vormt, moest dan weer op de valreep verstek geven. In zijn geval wist Tedesco te vertellen dat hij vermoedelijk een aantal weken aan de kant zal staan met een voetblessure. Dat lijken nu in ieder geval geen loze woorden te zijn.

Nadat hij afgelopen weekend reeds ontbrak tegen Crystal Palace moet Onana namelijk ook de Champions League-clash tegen Juventus aan zich voorbij laten gaan. Unai Emery bevestigde dinsdag tijdens zijn voorafgaand onderonsje met de pers dat de 20-voudig international opnieuw geen deel uitmaakt van de wedstrijdkern.

Doku fit

Pech dus voor Onana, op wiens revalidatie voorlopig geen datum wordt geplakt. Beter nieuws viel er dan weer te rapen omtrent Jérémy Doku, die de voorbije weken eveneens in de lappenmand lag. Eerder op de dag was al te zien hoe de spurtbom van Manchester City daar terug zijn kunstjes op het oefenveld mocht vertonen.

Net op tijd om het op te nemen tegen Feyenoord? Het Laatste Nieuws verwacht alvast dat Doku, die gewoon meetrainde met de groep, weer op het wedstrijdblad staat. "Dat de snelle winger een basisplek krijgt, lijkt onwaarschijnlijk. Maar het heeft er alle schijn van dat hij opnieuw op de bank zal plaatsnemen", aldus de krant.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

10
10
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

227
227
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

185
185
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

75
75
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

219
219
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

173
173
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

265
265
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

290
290
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

115
115
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

427
427
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

225
225
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

90
90
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

359
359
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

349
349
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

139
139
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

270
270
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

207
207
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

268
268
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

155
155
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

468
468
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

182
182
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

157
157
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

73
73
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75

Meer sportnieuws