Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

door
Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

Tijdens de vorige interlandbreak haakten tal van Rode Duivels plots af. Die zogenaamde 'blessuregolf' kwam Domenico Tedesco op heel wat kritiek te staan. Te meer omdat veel van de internationals intussen alweer in actie kwamen bij hun werkgever.

Denk maar aan Romelu Lukaku, Arthur Theate en Maxim De Cuyper, die allen nog speelden tegen Italië maar vervolgens pasten voor de match in Hongarije tegen Israël. Youri Tielemans hoefde zich dan weer zelfs niet te melden in Tubeke. Hij had volgens de bondscoach omwille van lichte klachten dringend nood aan rust.

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Onana out

Zijn maatje op het middenveld Amadou Onana, met wie Tielemans ook bij Aston Villa een tandem vormt, moest dan weer op de valreep verstek geven. In zijn geval wist Tedesco te vertellen dat hij vermoedelijk een aantal weken aan de kant zal staan met een voetblessure. Dat lijken nu in ieder geval geen loze woorden te zijn.

Nadat hij afgelopen weekend reeds ontbrak tegen Crystal Palace moet Onana namelijk ook de Champions League-clash tegen Juventus aan zich voorbij laten gaan. Unai Emery bevestigde dinsdag tijdens zijn voorafgaand onderonsje met de pers dat de 20-voudig international opnieuw geen deel uitmaakt van de wedstrijdkern.

Doku fit

Pech dus voor Onana, op wiens revalidatie voorlopig geen datum wordt geplakt. Beter nieuws viel er dan weer te rapen omtrent Jérémy Doku, die de voorbije weken eveneens in de lappenmand lag. Eerder op de dag was al te zien hoe de spurtbom van Manchester City daar terug zijn kunstjes op het oefenveld mocht vertonen.

Net op tijd om het op te nemen tegen Feyenoord? Het Laatste Nieuws verwacht alvast dat Doku, die gewoon meetrainde met de groep, weer op het wedstrijdblad staat. "Dat de snelle winger een basisplek krijgt, lijkt onwaarschijnlijk. Maar het heeft er alle schijn van dat hij opnieuw op de bank zal plaatsnemen", aldus de krant.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

41
41
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

201
201
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

127
127
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

350
350
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

163
163
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

99
99
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

477
477
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

77
77
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

282
282
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

538
538
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

797
797
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

858
858
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

637
637
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

373
373
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

733
733
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

410
410

Meer sportnieuws