Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

door
Medische update Rode Duivels: Tedesco haalt gram, Doku fit

Tijdens de vorige interlandbreak haakten tal van Rode Duivels plots af. Die zogenaamde 'blessuregolf' kwam Domenico Tedesco op heel wat kritiek te staan. Te meer omdat veel van de internationals intussen alweer in actie kwamen bij hun werkgever.

Denk maar aan Romelu Lukaku, Arthur Theate en Maxim De Cuyper, die allen nog speelden tegen Italië maar vervolgens pasten voor de match in Hongarije tegen Israël. Youri Tielemans hoefde zich dan weer zelfs niet te melden in Tubeke. Hij had volgens de bondscoach omwille van lichte klachten dringend nood aan rust.

LEES OOK: Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Onana out

Zijn maatje op het middenveld Amadou Onana, met wie Tielemans ook bij Aston Villa een tandem vormt, moest dan weer op de valreep verstek geven. In zijn geval wist Tedesco te vertellen dat hij vermoedelijk een aantal weken aan de kant zal staan met een voetblessure. Dat lijken nu in ieder geval geen loze woorden te zijn.

Nadat hij afgelopen weekend reeds ontbrak tegen Crystal Palace moet Onana namelijk ook de Champions League-clash tegen Juventus aan zich voorbij laten gaan. Unai Emery bevestigde dinsdag tijdens zijn voorafgaand onderonsje met de pers dat de 20-voudig international opnieuw geen deel uitmaakt van de wedstrijdkern.

Doku fit

Pech dus voor Onana, op wiens revalidatie voorlopig geen datum wordt geplakt. Beter nieuws viel er dan weer te rapen omtrent Jérémy Doku, die de voorbije weken eveneens in de lappenmand lag. Eerder op de dag was al te zien hoe de spurtbom van Manchester City daar terug zijn kunstjes op het oefenveld mocht vertonen.

Net op tijd om het op te nemen tegen Feyenoord? Het Laatste Nieuws verwacht alvast dat Doku, die gewoon meetrainde met de groep, weer op het wedstrijdblad staat. "Dat de snelle winger een basisplek krijgt, lijkt onwaarschijnlijk. Maar het heeft er alle schijn van dat hij opnieuw op de bank zal plaatsnemen", aldus de krant.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

11
11
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

107
107
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

142
142
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

96
96
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

297
297
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

242
242
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

446
446
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

575
575
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

776
776
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

58
58
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

974
974
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

170
170
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

658
658
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

385
385
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

429
429
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

665
665
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

371
371
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

567
567
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

431
431
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

935
935
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

440
440
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

442
442
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

465
465
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1298
1298

Meer sportnieuws