'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

door
'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

Club Brugge gaat woensdag in de Champions League op jacht naar een cruciale zege tegen Celtic. Wie uiteraard niet van de partij is tegen zijn ex-club is Dedryck Boyata, die compleet op een zijspoor is beland in Jan Breydel. Daar is men dan ook liever vandaag dan morgen verlost van de overbodige grootverdiener.

Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Zo weet Het Nieuwsblad dat Blauw-Zwart afgelopen zomer nog een poging ondernam om een oplossing te vinden voor Boyata, die zelf ook bereid was om mee te werken. Helaas bleek er nauwelijks sprake van interesse in de 33-jarige verdediger en diens royaal salaris.

LEES OOK: 'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Boyata onbetaalbaar

De landskampioen probeerde Boyata dan maar te overtuigen om zijn contract in onderling overleg te ontbinden, maar dat zag hij nog volgens de krant zelf dan weer niet zitten. Net zomin als inleveren op zijn jaarloon van naar verluidt een slordige drie miljoen, wat wellicht deels ook de geringe belangstelling verklaart.

Tenslotte is de 31-voudige Rode Duivel op die manier onbetaalbaar voor eventuele gegadigden uit de Belgische competitie. In het buitenland zit men ondanks zijn verleden bij onder meer Manchester City, Hertha Berlijn en Celtic dan weer niet bepaald te wachen op Boyata, die de voorbije jaren amper in actie kwam.

Club zoekt oplossing

Tot dusver bleef hij steken op 26 optredens voor Club, waar het wellicht ook bij zal blijven. Tenzij een of andere exotische bestemming alsnog een uitweg biedt ziet er nochtans niet naar uit dat er tijdens de wintermercato een oplossing uit de bus zal vallen voor Boyata, wiens verbintenis volgende zomer eindelijk afloopt.

Hoewel hij in januari dus al mag onderhandelen met potentiële nieuwe werkgevers dreigt Club nog tot dan opgezadeld te zitten met de peperdure miscast, die intussen zelfs uit de A-kern werd geweerd maar zich wel professioneel blijft gedragen. Al knaagt het nu wel dat hij een blij weerzien met Glasgow moet missen.

Denkt u dat Club erin zal slagen om Boyata in januari te dumpen?

Meest recent

Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

4
4
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

8
8
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

44
44
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

59
59
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

39
39
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

173
173
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

117
117
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

146
146
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

103
103
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

125
125
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

120
120
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

52
52
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

47
47
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

69
69
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

449
449
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

128
128
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

132
132
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

204
204
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

39
39
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

276
276
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

61
61
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

257
257
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

104
104

Meer sportnieuws