'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

door
'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

Club Brugge gaat woensdag in de Champions League op jacht naar een cruciale zege tegen Celtic. Wie uiteraard niet van de partij is tegen zijn ex-club is Dedryck Boyata, die compleet op een zijspoor is beland in Jan Breydel. Daar is men dan ook liever vandaag dan morgen verlost van de overbodige grootverdiener.

Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Zo weet Het Nieuwsblad dat Blauw-Zwart afgelopen zomer nog een poging ondernam om een oplossing te vinden voor Boyata, die zelf ook bereid was om mee te werken. Helaas bleek er nauwelijks sprake van interesse in de 33-jarige verdediger en diens royaal salaris.

LEES OOK: Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Boyata onbetaalbaar

De landskampioen probeerde Boyata dan maar te overtuigen om zijn contract in onderling overleg te ontbinden, maar dat zag hij nog volgens de krant zelf dan weer niet zitten. Net zomin als inleveren op zijn jaarloon van naar verluidt een slordige drie miljoen, wat wellicht deels ook de geringe belangstelling verklaart.

Tenslotte is de 31-voudige Rode Duivel op die manier onbetaalbaar voor eventuele gegadigden uit de Belgische competitie. In het buitenland zit men ondanks zijn verleden bij onder meer Manchester City, Hertha Berlijn en Celtic dan weer niet bepaald te wachen op Boyata, die de voorbije jaren amper in actie kwam.

Club zoekt oplossing

Tot dusver bleef hij steken op 26 optredens voor Club, waar het wellicht ook bij zal blijven. Tenzij een of andere exotische bestemming alsnog een uitweg biedt ziet er nochtans niet naar uit dat er tijdens de wintermercato een oplossing uit de bus zal vallen voor Boyata, wiens verbintenis volgende zomer eindelijk afloopt.

Hoewel hij in januari dus al mag onderhandelen met potentiële nieuwe werkgevers dreigt Club nog tot dan opgezadeld te zitten met de peperdure miscast, die intussen zelfs uit de A-kern werd geweerd maar zich wel professioneel blijft gedragen. Al knaagt het nu wel dat hij een blij weerzien met Glasgow moet missen.

Denkt u dat Club erin zal slagen om Boyata in januari te dumpen?

Meest recent

Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

304
304
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

24
24
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

75
75
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

95
95
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

105
105
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

230
230
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

652
652
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

196
196
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

362
362
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

289
289
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

359
359
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

473
473
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

295
295
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

688
688
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

320
320
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

465
465
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

94
94
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

160
160
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

320
320
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

82
82
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

90
90
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

725
725
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

137
137
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

106
106
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

305
305

Meer sportnieuws