'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

door
'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

Club Brugge gaat woensdag in de Champions League op jacht naar een cruciale zege tegen Celtic. Wie uiteraard niet van de partij is tegen zijn ex-club is Dedryck Boyata, die compleet op een zijspoor is beland in Jan Breydel. Daar is men dan ook liever vandaag dan morgen verlost van de overbodige grootverdiener.

Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Zo weet Het Nieuwsblad dat Blauw-Zwart afgelopen zomer nog een poging ondernam om een oplossing te vinden voor Boyata, die zelf ook bereid was om mee te werken. Helaas bleek er nauwelijks sprake van interesse in de 33-jarige verdediger en diens royaal salaris.

LEES OOK: Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Boyata onbetaalbaar

De landskampioen probeerde Boyata dan maar te overtuigen om zijn contract in onderling overleg te ontbinden, maar dat zag hij nog volgens de krant zelf dan weer niet zitten. Net zomin als inleveren op zijn jaarloon van naar verluidt een slordige drie miljoen, wat wellicht deels ook de geringe belangstelling verklaart.

Tenslotte is de 31-voudige Rode Duivel op die manier onbetaalbaar voor eventuele gegadigden uit de Belgische competitie. In het buitenland zit men ondanks zijn verleden bij onder meer Manchester City, Hertha Berlijn en Celtic dan weer niet bepaald te wachen op Boyata, die de voorbije jaren amper in actie kwam.

Club zoekt oplossing

Tot dusver bleef hij steken op 26 optredens voor Club, waar het wellicht ook bij zal blijven. Tenzij een of andere exotische bestemming alsnog een uitweg biedt ziet er nochtans niet naar uit dat er tijdens de wintermercato een oplossing uit de bus zal vallen voor Boyata, wiens verbintenis volgende zomer eindelijk afloopt.

Hoewel hij in januari dus al mag onderhandelen met potentiële nieuwe werkgevers dreigt Club nog tot dan opgezadeld te zitten met de peperdure miscast, die intussen zelfs uit de A-kern werd geweerd maar zich wel professioneel blijft gedragen. Al knaagt het nu wel dat hij een blij weerzien met Glasgow moet missen.

Denkt u dat Club erin zal slagen om Boyata in januari te dumpen?

Meest recent

Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

13
13
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

369
369
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

52
52
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

30
30
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

92
92
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

86
86
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

18
18
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

38
38
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

79
79
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

183
183
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

42
42
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

96
96
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

18
18
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

53
53
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

113
113
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

25
25
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

236
236
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

114
114
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

94
94
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

180
180
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

40
40
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

147
147
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

82
82
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

34
34
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

101
101

Meer sportnieuws