'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

door
'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

Club Brugge gaat woensdag in de Champions League op jacht naar een cruciale zege tegen Celtic. Wie uiteraard niet van de partij is tegen zijn ex-club is Dedryck Boyata, die compleet op een zijspoor is beland in Jan Breydel. Daar is men dan ook liever vandaag dan morgen verlost van de overbodige grootverdiener.

Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Zo weet Het Nieuwsblad dat Blauw-Zwart afgelopen zomer nog een poging ondernam om een oplossing te vinden voor Boyata, die zelf ook bereid was om mee te werken. Helaas bleek er nauwelijks sprake van interesse in de 33-jarige verdediger en diens royaal salaris.

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Boyata onbetaalbaar

De landskampioen probeerde Boyata dan maar te overtuigen om zijn contract in onderling overleg te ontbinden, maar dat zag hij nog volgens de krant zelf dan weer niet zitten. Net zomin als inleveren op zijn jaarloon van naar verluidt een slordige drie miljoen, wat wellicht deels ook de geringe belangstelling verklaart.

Tenslotte is de 31-voudige Rode Duivel op die manier onbetaalbaar voor eventuele gegadigden uit de Belgische competitie. In het buitenland zit men ondanks zijn verleden bij onder meer Manchester City, Hertha Berlijn en Celtic dan weer niet bepaald te wachen op Boyata, die de voorbije jaren amper in actie kwam.

Club zoekt oplossing

Tot dusver bleef hij steken op 26 optredens voor Club, waar het wellicht ook bij zal blijven. Tenzij een of andere exotische bestemming alsnog een uitweg biedt ziet er nochtans niet naar uit dat er tijdens de wintermercato een oplossing uit de bus zal vallen voor Boyata, wiens verbintenis volgende zomer eindelijk afloopt.

Hoewel hij in januari dus al mag onderhandelen met potentiële nieuwe werkgevers dreigt Club nog tot dan opgezadeld te zitten met de peperdure miscast, die intussen zelfs uit de A-kern werd geweerd maar zich wel professioneel blijft gedragen. Al knaagt het nu wel dat hij een blij weerzien met Glasgow moet missen.

Denkt u dat Club erin zal slagen om Boyata in januari te dumpen?

Meest recent

Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

15
15
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

14
14
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

33
33
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

35
35
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

22
22
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

39
39
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

129
129
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

134
134
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

106
106
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

164
164
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

41
41
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

41
41
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

149
149
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

272
272
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

80
80
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

44
44
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

256
256
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

203
203
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

355
355

Meer sportnieuws