'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

907 stemmen
'Geen oplossing: Boyata weigert voorstel Club Brugge'

Club Brugge gaat woensdag in de Champions League op jacht naar een cruciale zege tegen Celtic. Wie uiteraard niet van de partij is tegen zijn ex-club is Dedryck Boyata, die compleet op een zijspoor is beland in Jan Breydel. Daar is men dan ook liever vandaag dan morgen verlost van de overbodige grootverdiener.

Alleen blijkt dat eenvoudiger gezegd dan gedaan. Zo weet Het Nieuwsblad dat Blauw-Zwart afgelopen zomer nog een poging ondernam om een oplossing te vinden voor Boyata, die zelf ook bereid was om mee te werken. Helaas bleek er nauwelijks sprake van interesse in de 33-jarige verdediger en diens royaal salaris.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Boyata onbetaalbaar

De landskampioen probeerde Boyata dan maar te overtuigen om zijn contract in onderling overleg te ontbinden, maar dat zag hij nog volgens de krant zelf dan weer niet zitten. Net zomin als inleveren op zijn jaarloon van naar verluidt een slordige drie miljoen, wat wellicht deels ook de geringe belangstelling verklaart.

Tenslotte is de 31-voudige Rode Duivel op die manier onbetaalbaar voor eventuele gegadigden uit de Belgische competitie. In het buitenland zit men ondanks zijn verleden bij onder meer Manchester City, Hertha Berlijn en Celtic dan weer niet bepaald te wachen op Boyata, die de voorbije jaren amper in actie kwam.

Club zoekt oplossing

Tot dusver bleef hij steken op 26 optredens voor Club, waar het wellicht ook bij zal blijven. Tenzij een of andere exotische bestemming alsnog een uitweg biedt ziet er nochtans niet naar uit dat er tijdens de wintermercato een oplossing uit de bus zal vallen voor Boyata, wiens verbintenis volgende zomer eindelijk afloopt.

Hoewel hij in januari dus al mag onderhandelen met potentiële nieuwe werkgevers dreigt Club nog tot dan opgezadeld te zitten met de peperdure miscast, die intussen zelfs uit de A-kern werd geweerd maar zich wel professioneel blijft gedragen. Al knaagt het nu wel dat hij een blij weerzien met Glasgow moet missen.

Denkt u dat Club erin zal slagen om Boyata in januari te dumpen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

15
15
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

68
68
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

205
205
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

128
128
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

64
64
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

217
217
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

80
80
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

263
263
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

95
95
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

66
66
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

44
44
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

100
100
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

496
496
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

101
101
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

84
84
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

230
230
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

94
94
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

83
83
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

142
142
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

417
417
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws