Energiek Westerlo duwt Kerels nog dieper in degradatiemoeras

46
Energiek Westerlo duwt Kerels nog dieper in degradatiemoeras

Heeft KV Kortrijk ook dit seizoen een voetbalmirakel nodig? De Kerels gingen vanavond zwaar onderuit bij Westerlo en lijken weer een heel seizoen tegen de degradatie te moeten vechten. Timmy Simons en zijn manschappen lonken weer richting de top-6.

In het Westelse Kuipje nam de thuisploeg het vanavond op tegen KV Kortrijk. De Kerels waren weer gezakt tot de voorlaatste plaats en verkeerden andermaal in acuut degradatiegevaar. Ook bij de Kemphanen loopt het al een tijdje stroef na een prima competitiestart. Een overwinning vanavond zou Westerlo weer naast Standard op plek zeven brengen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Peper en zout zoek in de Kempen

De eerste helft in de Kempen bleek geen hoogvlieger. In het eerste halfuur kwamen zowel KV Kortrijk als Westerlo amper tot kansen. Ook in het slotkwartier was er amper beterschap te bespeuren, al zorgde De Neve toch eens voor een moment van opwinding. Zijn poging werd relatief eenvoudig gepakt door thuisdoelman Van langendonck. Na een zoutloze eerste helft stond het nog 0-0.

Energiek Westerlo trekt fles ketchup open

Een donderpreek van Timmy Simons? Westerlo kwam alvast met een heel andere gedaante uit de kleedkamer. Deze keer was er wel vuur en grinta te bespeuren en dat leverde meteen succes op. Rommens pakte uit met een prima voorzet, Devine schatte die naar waarde en knalde de 1-0 in het dak van het doel. De Kerels stonden meteen met de rug tegen de muur.

De bezoekers zwalpten nu en ontsnapten nog voor het uur aan een dubbele achterstand. Sayyadmanesh kopte van dichtbij op doel, waar Vandenberghe een weergaloze reflex in huis had. Halfweg de tweede periode had ook Rommens pech dat zijn fraai schot op de paal uiteen spatte.

Uiteindelijk beslisten de Kemphanen de partij in het slot helemaal: eerst pikte Devine zijn tweede doelpunt van de avond mee, even later vloerde Yow doelman Vandenberghe in de korte hoek: 3-0. Westerlo zette zijn sterke tweede helft nog wat meer in de verf toen Bos in het absolute slot van dichtbij de 4-0 in doel werkte. KVK speelde andermaal een belabberde partij vanavond, de druk op coach Alexandersson zal alleen maar toenemen.

Scoreverloop:

1-0 (50') Devine, 2-0 (71') Devine, 3-0 (74') Yow, 4-0 (90') Bos

Komt het nog goed met KV Kortrijk?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

105
105
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

248
248
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

163
163
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

185
185
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

96
96
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

33
33
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

105
105
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws