Guardiola benoemt hét probleem bij Man City na vijfde nederlaag

539 stemmen
Guardiola benoemt hét probleem bij Man City na vijfde nederlaag

De interlandbreak heeft voor Manchester City geen soelaas gebracht. De reeks van vier nederlagen op een rij werd immers niet gestuit, integendeel zelfs. Zaterdagavond werd de Engelse kampioen in eigen stadion ronduit vernederd door Tottenham, dat met 0-4 kwam winnen in het Etihad.

Pep Guardiola kon zijn contractverlenging van deze week dus niet vieren met een deugddoende overwinnning. De trainer zit daarentegen nog wat meer met de handen in de al zo schaarse haren. Hij stelde na de wedstrijd één groot probleem vast bij zijn elftal.

LEES OOK: Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Guardiola stelt aanpak niet in vraag

"We zijn fragiel op dit moment. We konden niet verdedigen zoals we zouden moeten", zag hij bij de BBC. "We begonnen goed, hadden het moeilijk om te scoren en slikten dan een goal. Vanaf dan wordt alles moeilijker. Ik heb dit als speler al meegmaakt, als trainer misschien nog nooit. In Barcelona verloor ik mijn eerste drie matchen wel ook."

Eén ding stelt Guardiola echter niet in vraag: zijn aanpak. "Onze enige kans is om te blijven gaan. De laatste acht jaar waren de resultaten er wel. Het zou dus fout zijn om onze aanpak te veranderen. In het leven en in sport zijn er geen sprookjes. Soms moet je door dit soort periodes."

Blessures tarten City

Het wordt echter wel hopen voor City en Guardiola dat de situatie snel keert. Om te beginnen hoopt de Spanjaard vurig dat hij snel weer over een fittere kern kan beschikken.

"De spelers kwamen pas laat terug na hun interlands", zei hij daarover aan Sky Sports, om daarna ook te wijzen op de vele geblesseerden. "Rodri is natuurlijk belangrijk, maar dat weten we al maanden. Maar Stones kan ook maar 45 minuten spelen. Jack (Grealish) is vaak geblesseerd geweest. Kevin (De Bruyne) stond ook twee maanden en vijf maanden aan de kant."

🚀

Moet Guardiola zijn aanpak wijzigen?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

5
5
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

9
9
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

91
91
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

52
52
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

450
450
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

32
32
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

188
188
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

174
174
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

406
406
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

392
392
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

377
377
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

70
70
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

99
99
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

162
162
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

200
200
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

133
133
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

258
258
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

523
523
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

33
33

Meer sportnieuws