Guardiola benoemt hét probleem bij Man City na vijfde nederlaag

door
Guardiola benoemt hét probleem bij Man City na vijfde nederlaag

De interlandbreak heeft voor Manchester City geen soelaas gebracht. De reeks van vier nederlagen op een rij werd immers niet gestuit, integendeel zelfs. Zaterdagavond werd de Engelse kampioen in eigen stadion ronduit vernederd door Tottenham, dat met 0-4 kwam winnen in het Etihad.

Pep Guardiola kon zijn contractverlenging van deze week dus niet vieren met een deugddoende overwinnning. De trainer zit daarentegen nog wat meer met de handen in de al zo schaarse haren. Hij stelde na de wedstrijd één groot probleem vast bij zijn elftal.

LEES OOK: Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

Guardiola stelt aanpak niet in vraag

"We zijn fragiel op dit moment. We konden niet verdedigen zoals we zouden moeten", zag hij bij de BBC. "We begonnen goed, hadden het moeilijk om te scoren en slikten dan een goal. Vanaf dan wordt alles moeilijker. Ik heb dit als speler al meegmaakt, als trainer misschien nog nooit. In Barcelona verloor ik mijn eerste drie matchen wel ook."

Eén ding stelt Guardiola echter niet in vraag: zijn aanpak. "Onze enige kans is om te blijven gaan. De laatste acht jaar waren de resultaten er wel. Het zou dus fout zijn om onze aanpak te veranderen. In het leven en in sport zijn er geen sprookjes. Soms moet je door dit soort periodes."

Blessures tarten City

Het wordt echter wel hopen voor City en Guardiola dat de situatie snel keert. Om te beginnen hoopt de Spanjaard vurig dat hij snel weer over een fittere kern kan beschikken.

"De spelers kwamen pas laat terug na hun interlands", zei hij daarover aan Sky Sports, om daarna ook te wijzen op de vele geblesseerden. "Rodri is natuurlijk belangrijk, maar dat weten we al maanden. Maar Stones kan ook maar 45 minuten spelen. Jack (Grealish) is vaak geblesseerd geweest. Kevin (De Bruyne) stond ook twee maanden en vijf maanden aan de kant."

Moet Guardiola zijn aanpak wijzigen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

55
55
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

18
18
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

24
24
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

50
50
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

107
107
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

35
35
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

134
134
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

247
247
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

223
223
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

125
125
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

73
73
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

615
615
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

102
102
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

97
97
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

175
175
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

258
258
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

139
139
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

134
134
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

458
458
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

291
291
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

495
495
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

393
393
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

235
235
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

396
396

Meer sportnieuws