'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

door
'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

Roman Yaremchuk was ooit een zeer goede spits bij AA Gent, maar na zijn tijd bij de Belgische club gaat het van kwaad naar erger. Afgelopen zomer trok hij naar Olympiacos, maar ook daar lijkt het mis te gaan lopen. De situatie begint nu al precair te worden. Zijn makelaars gaan nog eens moeten leuren.

Roman Yaremchuk werd door Olympiacos uit zijn lijden verlost bij Club Brugge. De Grieken betaalden 2 miljoen euro, maar ook zij kennen voorlopig weinig plezier. Sinds zijn overgang speelde de aanvaller mee in acht wedstrijden, waarin hij amper 206 minuten speelde. Balans: 1 goal.

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Yaremchuk mag Olympiacos verlaten

Volgens buitenlandse bronnen mag Yaremchuk de club al verlaten en wil Olympiacos 6 à 7 miljoen euro. Dat gebeurt enkel in het voetbal... Een speler halen voor 2 miljoen euro, die voorlopig geen indruk maakt, maar toch meer geld eisen. Yaremchuk zit al jaren in de greep van makelaars die hem naar 'logische' bestemmingen sturen.

Hij trok van AA Gent naar Benfica, wat zeker een mooie stap was. Maar Benfica is een club waar makelaars uit een bepaald netwerk héél graag gezien zijn. Vincent Mannaert had ook contact met enkele van die topmakelaars en in de voetbalwereld werden grote vragen gesteld met het feit dat Club Brugge 17 miljoen euro betaalde aan Benfica om een bankzitter van de Portugese club aan te trekken. Toevallig het bedrag dat Benfica betaalde aan AA Gent.

Bizarre transfers

Bij Club Brugge lukte het ook voor geen meter voor de Oekraïense aanvaller en toch kon hij op huurbasis naar Valencia. Die club wordt ook al jaren gekenmerkt door een vreemd beleid. Nadien trok Yaremchuk via zijn makelaars naar Olympiacos. Nog een club waar er op zijn zachtst gezegd al vele jaren 'opvallende transfers' worden afgerond. 

De speler mag zo héél wat mooie clubs op zijn cv schrijven met dank aan zijn makelaars. Alleen is het des te opmerkelijker dat een spits als Yaremchuk dergelijke mooie clubs blijft vinden, ook al is zijn laatste goede seizoen al vijf jaar geleden.

Zal Yaremchuk ooit terugkeren naar België?

Meest recent

Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

11
11
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

65
65
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

34
34
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

256
256
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

43
43
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

171
171
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

472
472
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

161
161
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

758
758
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

439
439
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

374
374
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

536
536
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

511
511
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

387
387
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

275
275
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

319
319
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

102
102
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

729
729
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

272
272
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

537
537
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

772
772
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

220
220
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

454
454

Meer sportnieuws