'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

door
'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

Roman Yaremchuk was ooit een zeer goede spits bij AA Gent, maar na zijn tijd bij de Belgische club gaat het van kwaad naar erger. Afgelopen zomer trok hij naar Olympiacos, maar ook daar lijkt het mis te gaan lopen. De situatie begint nu al precair te worden. Zijn makelaars gaan nog eens moeten leuren.

Roman Yaremchuk werd door Olympiacos uit zijn lijden verlost bij Club Brugge. De Grieken betaalden 2 miljoen euro, maar ook zij kennen voorlopig weinig plezier. Sinds zijn overgang speelde de aanvaller mee in acht wedstrijden, waarin hij amper 206 minuten speelde. Balans: 1 goal.

LEES OOK: Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

Yaremchuk mag Olympiacos verlaten

Volgens buitenlandse bronnen mag Yaremchuk de club al verlaten en wil Olympiacos 6 à 7 miljoen euro. Dat gebeurt enkel in het voetbal... Een speler halen voor 2 miljoen euro, die voorlopig geen indruk maakt, maar toch meer geld eisen. Yaremchuk zit al jaren in de greep van makelaars die hem naar 'logische' bestemmingen sturen.

Hij trok van AA Gent naar Benfica, wat zeker een mooie stap was. Maar Benfica is een club waar makelaars uit een bepaald netwerk héél graag gezien zijn. Vincent Mannaert had ook contact met enkele van die topmakelaars en in de voetbalwereld werden grote vragen gesteld met het feit dat Club Brugge 17 miljoen euro betaalde aan Benfica om een bankzitter van de Portugese club aan te trekken. Toevallig het bedrag dat Benfica betaalde aan AA Gent.

Bizarre transfers

Bij Club Brugge lukte het ook voor geen meter voor de Oekraïense aanvaller en toch kon hij op huurbasis naar Valencia. Die club wordt ook al jaren gekenmerkt door een vreemd beleid. Nadien trok Yaremchuk via zijn makelaars naar Olympiacos. Nog een club waar er op zijn zachtst gezegd al vele jaren 'opvallende transfers' worden afgerond. 

De speler mag zo héél wat mooie clubs op zijn cv schrijven met dank aan zijn makelaars. Alleen is het des te opmerkelijker dat een spits als Yaremchuk dergelijke mooie clubs blijft vinden, ook al is zijn laatste goede seizoen al vijf jaar geleden.

Zal Yaremchuk ooit terugkeren naar België?

Meest recent

Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

2
2
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

59
59
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

43
43
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

58
58
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

64
64
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

47
47
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

15
15
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

38
38
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

343
343
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

150
150
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

94
94
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

428
428
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

188
188
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

75
75
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

402
402
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

367
367
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

302
302
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

365
365
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

510
510
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

393
393
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

131
131
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50

Meer sportnieuws