'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

door
'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

Roman Yaremchuk was ooit een zeer goede spits bij AA Gent, maar na zijn tijd bij de Belgische club gaat het van kwaad naar erger. Afgelopen zomer trok hij naar Olympiacos, maar ook daar lijkt het mis te gaan lopen. De situatie begint nu al precair te worden. Zijn makelaars gaan nog eens moeten leuren.

Roman Yaremchuk werd door Olympiacos uit zijn lijden verlost bij Club Brugge. De Grieken betaalden 2 miljoen euro, maar ook zij kennen voorlopig weinig plezier. Sinds zijn overgang speelde de aanvaller mee in acht wedstrijden, waarin hij amper 206 minuten speelde. Balans: 1 goal.

LEES OOK: Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

Yaremchuk mag Olympiacos verlaten

Volgens buitenlandse bronnen mag Yaremchuk de club al verlaten en wil Olympiacos 6 à 7 miljoen euro. Dat gebeurt enkel in het voetbal... Een speler halen voor 2 miljoen euro, die voorlopig geen indruk maakt, maar toch meer geld eisen. Yaremchuk zit al jaren in de greep van makelaars die hem naar 'logische' bestemmingen sturen.

Hij trok van AA Gent naar Benfica, wat zeker een mooie stap was. Maar Benfica is een club waar makelaars uit een bepaald netwerk héél graag gezien zijn. Vincent Mannaert had ook contact met enkele van die topmakelaars en in de voetbalwereld werden grote vragen gesteld met het feit dat Club Brugge 17 miljoen euro betaalde aan Benfica om een bankzitter van de Portugese club aan te trekken. Toevallig het bedrag dat Benfica betaalde aan AA Gent.

Bizarre transfers

Bij Club Brugge lukte het ook voor geen meter voor de Oekraïense aanvaller en toch kon hij op huurbasis naar Valencia. Die club wordt ook al jaren gekenmerkt door een vreemd beleid. Nadien trok Yaremchuk via zijn makelaars naar Olympiacos. Nog een club waar er op zijn zachtst gezegd al vele jaren 'opvallende transfers' worden afgerond. 

De speler mag zo héél wat mooie clubs op zijn cv schrijven met dank aan zijn makelaars. Alleen is het des te opmerkelijker dat een spits als Yaremchuk dergelijke mooie clubs blijft vinden, ook al is zijn laatste goede seizoen al vijf jaar geleden.

Zal Yaremchuk ooit terugkeren naar België?

Meest recent

'Nervositeit bij Anderlecht; vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

8
8
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

47
47
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

36
36
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

41
41
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

29
29
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

107
107
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

71
71
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

56
56
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

245
245
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

370
370
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

83
83
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

134
134
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

154
154
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

116
116
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

99
99
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

126
126
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

210
210
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

146
146
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

705
705
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

557
557
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

174
174
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

179
179
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

223
223
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

33
33
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

303
303

Meer sportnieuws