'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

710 stemmen
'Yaremchuk op de dool: volgende transfer op til'

Roman Yaremchuk was ooit een zeer goede spits bij AA Gent, maar na zijn tijd bij de Belgische club gaat het van kwaad naar erger. Afgelopen zomer trok hij naar Olympiacos, maar ook daar lijkt het mis te gaan lopen. De situatie begint nu al precair te worden. Zijn makelaars gaan nog eens moeten leuren.

Roman Yaremchuk werd door Olympiacos uit zijn lijden verlost bij Club Brugge. De Grieken betaalden 2 miljoen euro, maar ook zij kennen voorlopig weinig plezier. Sinds zijn overgang speelde de aanvaller mee in acht wedstrijden, waarin hij amper 206 minuten speelde. Balans: 1 goal.

LEES OOK: Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Yaremchuk mag Olympiacos verlaten

Volgens buitenlandse bronnen mag Yaremchuk de club al verlaten en wil Olympiacos 6 à 7 miljoen euro. Dat gebeurt enkel in het voetbal... Een speler halen voor 2 miljoen euro, die voorlopig geen indruk maakt, maar toch meer geld eisen. Yaremchuk zit al jaren in de greep van makelaars die hem naar 'logische' bestemmingen sturen.

Hij trok van AA Gent naar Benfica, wat zeker een mooie stap was. Maar Benfica is een club waar makelaars uit een bepaald netwerk héél graag gezien zijn. Vincent Mannaert had ook contact met enkele van die topmakelaars en in de voetbalwereld werden grote vragen gesteld met het feit dat Club Brugge 17 miljoen euro betaalde aan Benfica om een bankzitter van de Portugese club aan te trekken. Toevallig het bedrag dat Benfica betaalde aan AA Gent.

Bizarre transfers

Bij Club Brugge lukte het ook voor geen meter voor de Oekraïense aanvaller en toch kon hij op huurbasis naar Valencia. Die club wordt ook al jaren gekenmerkt door een vreemd beleid. Nadien trok Yaremchuk via zijn makelaars naar Olympiacos. Nog een club waar er op zijn zachtst gezegd al vele jaren 'opvallende transfers' worden afgerond. 

De speler mag zo héél wat mooie clubs op zijn cv schrijven met dank aan zijn makelaars. Alleen is het des te opmerkelijker dat een spits als Yaremchuk dergelijke mooie clubs blijft vinden, ook al is zijn laatste goede seizoen al vijf jaar geleden.

Zal Yaremchuk ooit terugkeren naar België?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

4
4
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

27
27
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

37
37
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

31
31
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

414
414
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

473
473
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

113
113
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

330
330
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

167
167
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

260
260
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

203
203
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1108
1108
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

447
447
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

289
289
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

680
680
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

791
791
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

828
828
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

44
44

Meer sportnieuws