'Man Utd bedient Amorim op wenken: toptarget bepaald'

door
'Man Utd bedient Amorim op wenken: toptarget bepaald'

De komende dagen trekt het clubvoetbal zich weer op gang. In de Premier League is het komend weekend vooral uitkijken naar Manchester United, waar Ruben Amorim zijn blijde intrede maakte tijdens de interlandbreak. De Portugese coach viert zondag zijn debuut met een trip naar Ipswich.

LEES OOK: Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Eerste topdoelwit Amorim bepaald

De verwachtingen zijn hooggespannen voor Amorim na zijn indrukwekkende prestaties bij Sporting CP de voorbije jaren, met als kers op de taart de 4-1 tegen Manchester City in de Champions League enkele weken geleden. Het wordt echter afwachten in welke mate hij zijn 3-4-3 van bij Sporting kan overbrengen naar Old Trafford.

De selectie van United lijkt daar op het eerste zicht immers niet echt op afgesteld te zijn. Maar de club lijkt wel van plan om Amorim op zijn wenken te bedienen en hem de profielen te geven die hij nodig heeft. Volgens Fabrizio Romano werd een eerste topdoelwit al bepaald.

Linksachter op komst bij Man Utd

Man Utd zou immers al de zoektocht gestart zijn naar een nieuwe linksachter. Er zou alvast een shortlist met meer dan drie namen zijn voor een transfer in de nabije toekomst. De kans is het grootst dat die er volgende zomer zal komen, al is ook een wintertransfer niet uitgesloten.

De linksachter bleek dit seizoen een probleempositie bij United. Luke Shaw sukkelt van de ene blessure in de andere, terwijl de laatste officiële wedstrijd van Tyrell Malacia intussen al anderhalf jaar aan de kant staat met een knieblessure. De Nederlander kon vlak voor de interlandbreak wel zijn comeback maken bij de beloften. Door hun blessureleed moest Noussair Mazraoui doorgaans op links depanneren.

Moet een linksback de prioriteit zijn van Man Utd?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

49
49
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

14
14
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

115
115
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

189
189
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

558
558
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

108
108
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

334
334
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

90
90
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

547
547
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

526
526
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

405
405
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

55
55
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1037
1037
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

294
294
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

446
446
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

83
83
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1217
1217
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

356
356
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

482
482
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

370
370
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws