'Drama in Deinze: nieuwe eigenaar spoorloos verdwenen'

door
'Drama in Deinze: nieuwe eigenaar spoorloos verdwenen'

De verhoopte redding van KMSK Deinze lijkt alsmaar meer uit te draaien op een fiasco. Een tweetal weken nadat AAD Invest Group haar blijde intrede maakte als nieuwe eigenaar, lijkt de tweedeklasser stilaan helemaal op de rand van de afgrond te staan.

Al snel nadat de overname aangekondigd werd, doken al de eerste twijfels op bij de nieuwe eigenaars. Al snel bleek dat het startkapitaal van de Luxemburgse onderneming een schamele 12.000 euro bedroeg en de beloftes om de openstaande schulden in te lossen werden ook niet ingelost.

Cissé laat niets meer van zich horen bij Deinze

Sindsdien kreeg Deinze van de Licentiecomissie al drie punten afgetrokken en nog meer onheil dreigt. Nu lijkt bijvoorbeeld ook een leegloop in de maak. Omdat ze al meer dan twee maanden lang niet betaald werden, zouden heel wat spelers de procedure ingezet hebben om hun contract te laten ontbinden.

Zij lijken alle vertrouwen in een goede afloop verloren hebben. Dat komt volgens Het Laatste Nieuws ook omdat eigenaar Doudou Cissé intussen al enkele dagen spoorloos is. Hij zou intussen niet meer op de club geweest zijn en de spelers zagen ook hun telefoontjes naar hem onbeantwoord blijven.

Nieuwe puntenaftrek én leegloop dreigt

Enkel CEO Céline Mawet zou nog met hem in contact staan en de werknemers voorhouden dat het geld alsnog op komst is. "Hij wil zijn bedrijf (en dat is niet alleen Deinze) en zijn partners niet in gevaar brengen door vertrouwelijke informatie prijs te geven. (...) Helaas waren er veel meer problemen dan wat door de vorige eigenaren was genoemd. Hij is nu bezig met het oplossen van al deze problemen omdat hij nog steeds vastbesloten is om de club te redden", zouden zij onder meer in een interne mail gehoord hebben.

Intussen trainen de spelers echter niet meer en dreigt alsmaar meer een forfait voor de wedstrijd van komend weekend tegen Francs Borains. Daarnaast dreigt er ook een nieuwe puntenaftrek bij de volgende controle van de Licentiecommissie, die op het einde van de week al plaatsvindt.

JOUW MENING TELT:
Zal het nog goed komen met Deinze?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

61
61
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

17
17
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

32
32
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

82
82
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

150
150
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

600
600
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

87
87
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

377
377
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

85
85
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1144
1144
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

669
669
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

476
476
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1669
1669
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

714
714
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

633
633
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

510
510
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

215
215
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

568
568
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

420
420
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws