Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

door
Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

Een vier op achttien is het magere eindrapport van de Rode Duivels in de groepsfase van de Nations League. Daarmee wisten ze zich uiteraard niet te plaatsen voor de kwartfinales, want Frankrijk en Italië bleken veel te sterk. Rechtstreekse degradatie werd ook maar net afgewend.

De Duivels eindigden uiteindelijk immers op gelijke hoogte met Israël, maar vermijden de laatste plaats in de groep op basis van een beter resultaat in de onderlinge duels. Ze sluiten de campagne dus af op de derde plaats, wat betekent dat ze in maart nog een barrage moeten spelen voor het behoud in Divisie A.

LEES OOK: Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

Rode Duivels kennen vrijdag tegenstander in barrages

Sudpresse weet dat ze ook snel hun tegenstander daarin zullen kennen. Volgende vrijdag om 12u wordt er immers al geloot voor de barrages. Daarin zullen de Rode Duivels één van de nummers twee uit Divisie B treffen. Enkele van hun mogelijke tegenstanders zijn ook al bekend.

Griekenland en Oostenrijk verzekerden zich zondagavond immers al van de tweede plaats in hun groep. De andere twee mogelijke tegenstanders moeten maandag- en dinsdagavond nog bepaald worden. In groep B1 ligt alles nog open en kunnen Tsjechië, Georgië, Albanië en Oekraïne nog allemaal op de tweede plaats eindigen.

In maart strijd om behoud

In groep B4 is ook nog veel mogelijk. Daar is Montenegro wel al zeker van degradatie, maar voor Turkije, Wales en IJsland is de tweede plaats nog een optie. Het wordt dus nog enkele dagen wachten op volledige duidelijkheid voor de Rode Duivels.

De barrages zelf worden afgewerkt op 20 en 25 maart in een heen- en terugwedstrijd. De winnaars mogen in de volgende Nations League dus aan de bak in Divisie A, de verliezers zullen vrede moeten nemen met Divisie B.

Zullen de Rode Duivels in maart het behoud afdwingen?

Meest recent

Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

3
3
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

37
37
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

33
33
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

46
46
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

30
30
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

130
130
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

63
63
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

564
564
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

70
70
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

363
363
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

135
135
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

203
203
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

232
232
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

188
188
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

174
174
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

436
436
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

323
323
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

94
94
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

171
171
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

343
343
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

311
311
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

278
278
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

218
218

Meer sportnieuws