Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

door
Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

Een vier op achttien is het magere eindrapport van de Rode Duivels in de groepsfase van de Nations League. Daarmee wisten ze zich uiteraard niet te plaatsen voor de kwartfinales, want Frankrijk en Italië bleken veel te sterk. Rechtstreekse degradatie werd ook maar net afgewend.

De Duivels eindigden uiteindelijk immers op gelijke hoogte met Israël, maar vermijden de laatste plaats in de groep op basis van een beter resultaat in de onderlinge duels. Ze sluiten de campagne dus af op de derde plaats, wat betekent dat ze in maart nog een barrage moeten spelen voor het behoud in Divisie A.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Rode Duivels kennen vrijdag tegenstander in barrages

Sudpresse weet dat ze ook snel hun tegenstander daarin zullen kennen. Volgende vrijdag om 12u wordt er immers al geloot voor de barrages. Daarin zullen de Rode Duivels één van de nummers twee uit Divisie B treffen. Enkele van hun mogelijke tegenstanders zijn ook al bekend.

Griekenland en Oostenrijk verzekerden zich zondagavond immers al van de tweede plaats in hun groep. De andere twee mogelijke tegenstanders moeten maandag- en dinsdagavond nog bepaald worden. In groep B1 ligt alles nog open en kunnen Tsjechië, Georgië, Albanië en Oekraïne nog allemaal op de tweede plaats eindigen.

In maart strijd om behoud

In groep B4 is ook nog veel mogelijk. Daar is Montenegro wel al zeker van degradatie, maar voor Turkije, Wales en IJsland is de tweede plaats nog een optie. Het wordt dus nog enkele dagen wachten op volledige duidelijkheid voor de Rode Duivels.

De barrages zelf worden afgewerkt op 20 en 25 maart in een heen- en terugwedstrijd. De winnaars mogen in de volgende Nations League dus aan de bak in Divisie A, de verliezers zullen vrede moeten nemen met Divisie B.

Zullen de Rode Duivels in maart het behoud afdwingen?

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

77
77
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

71
71
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

87
87
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

120
120
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

53
53
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

41
41
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

275
275
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

40
40
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

65
65
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

45
45
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

49
49
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

66
66
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

190
190
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

222
222
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

166
166
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

323
323
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

277
277
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

399
399

Meer sportnieuws