Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

door
Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

Een vier op achttien is het magere eindrapport van de Rode Duivels in de groepsfase van de Nations League. Daarmee wisten ze zich uiteraard niet te plaatsen voor de kwartfinales, want Frankrijk en Italië bleken veel te sterk. Rechtstreekse degradatie werd ook maar net afgewend.

De Duivels eindigden uiteindelijk immers op gelijke hoogte met Israël, maar vermijden de laatste plaats in de groep op basis van een beter resultaat in de onderlinge duels. Ze sluiten de campagne dus af op de derde plaats, wat betekent dat ze in maart nog een barrage moeten spelen voor het behoud in Divisie A.

LEES OOK: 'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Rode Duivels kennen vrijdag tegenstander in barrages

Sudpresse weet dat ze ook snel hun tegenstander daarin zullen kennen. Volgende vrijdag om 12u wordt er immers al geloot voor de barrages. Daarin zullen de Rode Duivels één van de nummers twee uit Divisie B treffen. Enkele van hun mogelijke tegenstanders zijn ook al bekend.

Griekenland en Oostenrijk verzekerden zich zondagavond immers al van de tweede plaats in hun groep. De andere twee mogelijke tegenstanders moeten maandag- en dinsdagavond nog bepaald worden. In groep B1 ligt alles nog open en kunnen Tsjechië, Georgië, Albanië en Oekraïne nog allemaal op de tweede plaats eindigen.

In maart strijd om behoud

In groep B4 is ook nog veel mogelijk. Daar is Montenegro wel al zeker van degradatie, maar voor Turkije, Wales en IJsland is de tweede plaats nog een optie. Het wordt dus nog enkele dagen wachten op volledige duidelijkheid voor de Rode Duivels.

De barrages zelf worden afgewerkt op 20 en 25 maart in een heen- en terugwedstrijd. De winnaars mogen in de volgende Nations League dus aan de bak in Divisie A, de verliezers zullen vrede moeten nemen met Divisie B.

Zullen de Rode Duivels in maart het behoud afdwingen?

Meest recent

'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

20
20
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

50
50
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

177
177
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

107
107
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

408
408
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

330
330
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

110
110
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

29
29
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

186
186
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

33
33
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

639
639
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

178
178
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

124
124
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

266
266
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

340
340
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

205
205
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

583
583
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

130
130
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

269
269
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

438
438
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

229
229
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

76
76

Meer sportnieuws