Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

222
Rode Duivels in barrages Nations League: dit is al bekend

Een vier op achttien is het magere eindrapport van de Rode Duivels in de groepsfase van de Nations League. Daarmee wisten ze zich uiteraard niet te plaatsen voor de kwartfinales, want Frankrijk en Italië bleken veel te sterk. Rechtstreekse degradatie werd ook maar net afgewend.

De Duivels eindigden uiteindelijk immers op gelijke hoogte met Israël, maar vermijden de laatste plaats in de groep op basis van een beter resultaat in de onderlinge duels. Ze sluiten de campagne dus af op de derde plaats, wat betekent dat ze in maart nog een barrage moeten spelen voor het behoud in Divisie A.

LEES OOK: Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

Rode Duivels kennen vrijdag tegenstander in barrages

Sudpresse weet dat ze ook snel hun tegenstander daarin zullen kennen. Volgende vrijdag om 12u wordt er immers al geloot voor de barrages. Daarin zullen de Rode Duivels één van de nummers twee uit Divisie B treffen. Enkele van hun mogelijke tegenstanders zijn ook al bekend.

Griekenland en Oostenrijk verzekerden zich zondagavond immers al van de tweede plaats in hun groep. De andere twee mogelijke tegenstanders moeten maandag- en dinsdagavond nog bepaald worden. In groep B1 ligt alles nog open en kunnen Tsjechië, Georgië, Albanië en Oekraïne nog allemaal op de tweede plaats eindigen.

In maart strijd om behoud

In groep B4 is ook nog veel mogelijk. Daar is Montenegro wel al zeker van degradatie, maar voor Turkije, Wales en IJsland is de tweede plaats nog een optie. Het wordt dus nog enkele dagen wachten op volledige duidelijkheid voor de Rode Duivels.

De barrages zelf worden afgewerkt op 20 en 25 maart in een heen- en terugwedstrijd. De winnaars mogen in de volgende Nations League dus aan de bak in Divisie A, de verliezers zullen vrede moeten nemen met Divisie B.

Zullen de Rode Duivels in maart het behoud afdwingen?

Meest recent

Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

14
14
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

15
15
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

57
57
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

168
168
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

326
326
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

204
204
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

219
219
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

51
51
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

271
271
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

118
118
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

40
40
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

40
40
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

36
36
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

111
111
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

56
56
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

57
57
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

285
285
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110

Meer sportnieuws