Toptransfer door Broos: Club heeft nieuwe superster beet

door
Toptransfer door Broos: Club heeft nieuwe superster beet

Club Brugge heeft vorige zomer het Zuid-Afrikaanse toptalent Shandre Campbell binnengehaald van SuperSport United. Campbell, gezien als een van de grootste toekomstige sterren van Zuid-Afrika, werd aanbevolen door bondscoach Hugo Broos. Na een indrukwekkend debuut bij SuperSport heeft de technisch begaafde aanvaller, die zowel op de vleugels en als spits kan spelen, zich snel aangepast aan de Challenger Pro League. Zijn snelle ontwikkeling bij Club NXT, met 4 goals in 5 wedstrijden, doet vermoeden dat hij binnenkort doorstroomt naar de A-kern van Club Brugge.

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Zuid-Afrikaanse sensatie voor Club Brugge

Club Brugge heeft vorige zomer de felbegeerde handtekening van Shandre Campbell binnengehaald, de toen 18-jarige Zuid-Afrikaanse sensatie van SuperSport United. Hij was de eerste speler die rechtstreeks getransfereerd werd van SuperSport naar een Europese club.

Campbell maakte vorig seizoen een indrukwekkend debuut op het hoogste niveau in Zuid-Afrika en had zich in een mum van tijd ontpopt tot een sleutelspeler bij SuperSport. Hij is een technisch begaafde aanvaller met een werkethiek die elke coach waardeert.

Hoewel Campbell voornamelijk als linkeraanvaller speelt, kan hij ook op rechts of als tweede spits uit de voeten.

Campbell wordt één van Zuid Afrika's grootste sterren in het komende decennium

“Hij is een van de beste jonge spelers ter wereld", zei Stan Matthews, CEO van SuperSport United, vorig seizoen aan Soccer Laduma. Matthews geloofde dat Shandre Campbell de nieuwe referentie van het Zuid-Afrikaanse voetbal kan worden in de komende tien jaar.

“We zijn ervan overtuigd dat Shandre zal schitteren en een van Zuid-Afrika’s grootste sterren zal worden in het komende decennium. We hopen dat hij een katalysator zal worden voor jonge spelers die van onze club naar de grootste competities zullen gaan,” aldus Matthews. 

Benedict Vilakazi, ex-speler van Orlando Pirates, zei dat Campbell "the real deal" is.

Club Brugge als springplank naar grotere competitie

Roscoe Krieling, hoofd jeugdopleiding van SuperSport United, verwacht dat Shandre Campbell zich kan onderscheiden bij Club Brugge en later een stap zal maken naar een grotere competitie zoals Spanje, Duitsland of zelfs Engeland.

“Ik geloof dat Shandre een uitstekende toekomst voor zich heeft”, voegde hij eraan toe. Campbell kende een lastige start bij Club NXT dit seizoen, hij kende problemen met het weer, de voeding en de trainingsarbeid, maar stilaan begint hij zijn draai te vinden.

Hij zit momenteel aan 4 goals in 5 wedstrijden, waarvan twee prachtige goals in de Challenger Pro League, waarin hij bovendien slechts één keer startte.

Campbell moet straks doorstromen naar de A-kern

"Een blizstart van de ruwe diamant", schreef Het Laatste Nieuws over Shandre Campbell (19), die door Hugo Broos, bondscoach van Zuid-Afrika, was aanbevolen bij Club Brugge. De Standaard meent dat Campbell een van de volgende jongeren is die moet doorstromen naar de A-kern van Club Brugge.

Ook Alejandro Granados (Spanje), Tobias Lund Jensen (Denemarken), Bi Abdoul Kader Yameogo (Ivoorkust) en Benjamin Faraas (Noorwegen) moeten op termijn overstappen van Club NXT naar de eerste ploeg.

Campbell zal doorbreken bij Club Brugge

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

6
6
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

10
10
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

20
20
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

38
38
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

38
38
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

71
71
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

80
80
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

239
239
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

259
259
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

275
275
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws