Weghorst afgemaakt na bizarre actie: "Daar krijg ik buikpijn van"

door
Weghorst afgemaakt na bizarre actie:

Het is zaterdag een bizarre avond geworden in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Daar won Nederland wel vlotjes met 4-0 van Hongarije, waardoor het zich plaatste voor de kwartfinales van de Nations League. Dat werd echter overschaduwd door het angstaanjagende incident in het begin van de wedstrijd.

In de achtste minuut van de partij werd de Hongaarse assistent Adam Szalai onwel op de bank en moest de wedstrijd stilgelegd worden. Dat zorgde voor grote paniek in het stadion, maar uiteindelijk kon na iets meer dan tien minuten Szalai naar het ziekenhuis afgevoerd worden en werd de match verdergezet.

LEES OOK: Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Buikpijn door ongepaste viering Weghorst 

Daarbij kreeg Oranje meteen een strafschop, die vervolgens door Wout Weghorst omgezet werd. De Ajax-spits ging zijn doelpunt vervolgens zeer uitgebried vieren, onder meer door op de knieën te glijden en een leeuw te imiteren. Dat vonden velen enorm ongepast gezien de paniek die er enkele minuten daarvoor nog was.

Onder meer Rafael van der Vaart en Pierre van Hooijdonk waren bij NOS zeer hard. "Daar krijg ik buikpijn van", zei Van der Vaart over de viering. "Je ziet de andere spelers ook kijken. Het had wat minder gemogen. De Hongaren overleggen en gaan door, dat valt te prijzen. Dan maken wij gelijk een penalty en dan gaat-ie juichen alsof hij de winnende in de WK-finale maakt."

Ingetogenheid op zijn plaats

Van Hooijdonk was het eens met die kritiek. "Een beetje ingetogen juichen was op z’n plaats geweest. Nee, dit was niet gepast. Wij vonden dit allebei verschrikkelijk", opperde hij.

Ook op sociale media werd Weghorst hard aangepakt omwille van zijn ongepaste viering. Al is de belangrijkste vaststelling toch dat het gelukkig wel goed lijkt te gaan met Szalai, die volgens de Hongaarse voetbalbond al snel weer bij bewustzijn en stabiel was.

Ben je het eens met hen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

43
43
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

40
40
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

67
67
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

65
65
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

72
72
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

61
61
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

286
286
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

65
65
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

270
270
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

105
105
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

639
639
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

402
402
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

105
105
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

502
502
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

594
594
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

911
911
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

159
159
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

115
115
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

138
138
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

173
173
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

205
205
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

78
78
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

257
257
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

105
105

Meer sportnieuws