Paniek bij Kompany: 'FC Barcelona wil sterspeler wegplukken'

door
Paniek bij Kompany: 'FC Barcelona wil sterspeler wegplukken'

De wintertransferperiode komt eraan en de Europese grootmachten kijken al uit naar opportuniteiten. Ook FC Barcelona is op zoek naar versterkingen en de Spaanse topclub heeft weer een budget om te spenderen. Volgens Fichajes lonkt het echter naar een transfervrije sterspeler.

Het contract van Joshua Kimmich loopt aan het einde van het seizoen af bij Bayern München en Barça ligt alvast op vinkenslag. Kompany wil de middenvelder graag behouden, maar de situatie begint zorgwekkend te worden.

LEES OOK: Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Nog geen contract

Kimmich is ook onder Kompany een belangrijke pion van Bayern München. Het bestuur vreest echter een gratis vertrek in de zomer. Volgens clublegende Lothar Matthäus heeft Kompany de sfeer binnen het elftal verbeterd, maar moet er dringend werk worden gemaakt van de contractverlenging van Kimmich.

FC Barcelona heeft echter een troef achter de hand: Hansi Flick. De Duitser was in het verleden al de coach van Kimmich bij Bayern én de Duitse nationale ploeg en zou een goede band met de middenvelder hebben. Dat kan mogelijk de doorslag geven om een nieuwe uitdaging in Catalonië aan te gaan.

Opkomende talenten

FC Barcelona geeft kansen aan de eigen jeugd en ook de opkomst van Marc Casado is één om in de gaten te houden. Barça wil zijn ontwikkeling niet afremmen, maar om voor alle prijzen mee te strijden willen ze toch graag iemand met de ervaring van Kimmich binnenhalen.

Bij Bayern vrezen ze dan weer een David Alaba-scenario. De Oostenrijk verliet de club gratis voor Real Madrid. De rol van Kimmich op én naast het veld is onmisbaar voor Kompany. De komende weken worden cruciaal.

Voor welke club moet Kimmich kiezen?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

161
161
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

120
120
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

65
65
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

83
83
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

188
188
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

667
667
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

436
436
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

247
247
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

894
894
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

562
562
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws