Paniek bij Kompany: 'FC Barcelona wil sterspeler wegplukken'

79 stemmen
Paniek bij Kompany: 'FC Barcelona wil sterspeler wegplukken'

De wintertransferperiode komt eraan en de Europese grootmachten kijken al uit naar opportuniteiten. Ook FC Barcelona is op zoek naar versterkingen en de Spaanse topclub heeft weer een budget om te spenderen. Volgens Fichajes lonkt het echter naar een transfervrije sterspeler.

Het contract van Joshua Kimmich loopt aan het einde van het seizoen af bij Bayern München en Barça ligt alvast op vinkenslag. Kompany wil de middenvelder graag behouden, maar de situatie begint zorgwekkend te worden.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Nog geen contract

Kimmich is ook onder Kompany een belangrijke pion van Bayern München. Het bestuur vreest echter een gratis vertrek in de zomer. Volgens clublegende Lothar Matthäus heeft Kompany de sfeer binnen het elftal verbeterd, maar moet er dringend werk worden gemaakt van de contractverlenging van Kimmich.

FC Barcelona heeft echter een troef achter de hand: Hansi Flick. De Duitser was in het verleden al de coach van Kimmich bij Bayern én de Duitse nationale ploeg en zou een goede band met de middenvelder hebben. Dat kan mogelijk de doorslag geven om een nieuwe uitdaging in Catalonië aan te gaan.

Opkomende talenten

FC Barcelona geeft kansen aan de eigen jeugd en ook de opkomst van Marc Casado is één om in de gaten te houden. Barça wil zijn ontwikkeling niet afremmen, maar om voor alle prijzen mee te strijden willen ze toch graag iemand met de ervaring van Kimmich binnenhalen.

Bij Bayern vrezen ze dan weer een David Alaba-scenario. De Oostenrijk verliet de club gratis voor Real Madrid. De rol van Kimmich op én naast het veld is onmisbaar voor Kompany. De komende weken worden cruciaal.

🚀

Voor welke club moet Kimmich kiezen?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

34
34
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

13
13
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

36
36
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

34
34
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

258
258
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

133
133
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

89
89
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

116
116
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

146
146
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

178
178
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

155
155
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

137
137
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

465
465
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

543
543
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

849
849
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

250
250
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

204
204
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

542
542
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

187
187
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

316
316
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1047
1047
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

174
174

Meer sportnieuws