Paniek bij Kompany: 'FC Barcelona wil sterspeler wegplukken'

door
Paniek bij Kompany: 'FC Barcelona wil sterspeler wegplukken'

De wintertransferperiode komt eraan en de Europese grootmachten kijken al uit naar opportuniteiten. Ook FC Barcelona is op zoek naar versterkingen en de Spaanse topclub heeft weer een budget om te spenderen. Volgens Fichajes lonkt het echter naar een transfervrije sterspeler.

Het contract van Joshua Kimmich loopt aan het einde van het seizoen af bij Bayern München en Barça ligt alvast op vinkenslag. Kompany wil de middenvelder graag behouden, maar de situatie begint zorgwekkend te worden.

LEES OOK: Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

Nog geen contract

Kimmich is ook onder Kompany een belangrijke pion van Bayern München. Het bestuur vreest echter een gratis vertrek in de zomer. Volgens clublegende Lothar Matthäus heeft Kompany de sfeer binnen het elftal verbeterd, maar moet er dringend werk worden gemaakt van de contractverlenging van Kimmich.

FC Barcelona heeft echter een troef achter de hand: Hansi Flick. De Duitser was in het verleden al de coach van Kimmich bij Bayern én de Duitse nationale ploeg en zou een goede band met de middenvelder hebben. Dat kan mogelijk de doorslag geven om een nieuwe uitdaging in Catalonië aan te gaan.

Opkomende talenten

FC Barcelona geeft kansen aan de eigen jeugd en ook de opkomst van Marc Casado is één om in de gaten te houden. Barça wil zijn ontwikkeling niet afremmen, maar om voor alle prijzen mee te strijden willen ze toch graag iemand met de ervaring van Kimmich binnenhalen.

Bij Bayern vrezen ze dan weer een David Alaba-scenario. De Oostenrijk verliet de club gratis voor Real Madrid. De rol van Kimmich op én naast het veld is onmisbaar voor Kompany. De komende weken worden cruciaal.

Voor welke club moet Kimmich kiezen?

Meest recent

Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

42
42
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

14
14
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

32
32
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

287
287
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

32
32
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

265
265
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

151
151
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

249
249
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

207
207
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

340
340
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

350
350
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

286
286
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

227
227
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

104
104
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

166
166
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

242
242
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

127
127
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1085
1085
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

84
84
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

101
101
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

134
134
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

44
44
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

454
454

Meer sportnieuws