Stevige Duivelse opsteker én domper vlak voor Italië

160
Stevige Duivelse opsteker én domper vlak voor Italië

De Rode Duivels nemen het donderdagavond op tegen Italië namens de Nations League. De manschappen van bondscoach Domenico Tedesco hebben nog een waterkans op de volgende ronde, maar dan zal het wel moeten winnen. 

Vlak voor de clash tegen de Italianen horen de Duivels een opsteker én een domper. Het Koning Boudewijnstadion is volledig uitverkocht en de supporters komen België aldus massaal steunen. Het veld in Brussel ligt er echter mogelijk erbarmelijk bij.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Veel wedstrijden

Union SG speelt haar Europese wedstrijden dit seizoen in het Koning Boudewijnstadion en in de Europa League-clash tegen AS Roma was het veld al moeilijk bespeelbaar. De Brusselse sportdienst probeerde in een week tijd herstellingswerken uit te voeren voor de match van de Belgen tegen Italië.

Dat lijkt ook te zijn gelukt al denkt Sporza dat de Rode Duivels zich toch mogen verwachten aan een 'moeilijk te bespelen veld'. "Voor ons is het veld uitstekend", sprak Pierre Clam de problemen tegen. "Natuurlijk werden hier wel wat wedstrijden gespeeld. Maar de toestand is gemonitord. Het veld is speelbaar en in goeie staat."

Niet uitwijken

Vorig jaar moesten de Rode Duivels zelfs naar Leuven uitwijken omdat het veld er zo slecht bijlag. Dat is dit keer niet het geval. "Na Union-Roma hebben we veel gewerkt met de onderhoudsploeg om het veld goed te krijgen. De weersomstandigheden zaten ook mee. De toestand is dus anders dan vorig jaar”, klonk het hoopvol vanuit Brussel.

Vind jij dat de stadions/velden in België een groot probleem?

Meest recent

Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

18
18
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

42
42
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

31
31
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

43
43
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

60
60
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

70
70
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

57
57
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

29
29
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

151
151
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

95
95
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

51
51
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

247
247
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

99
99
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

339
339
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

359
359
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

311
311

Meer sportnieuws