Stevige Duivelse opsteker én domper vlak voor Italië

door
Stevige Duivelse opsteker én domper vlak voor Italië

De Rode Duivels nemen het donderdagavond op tegen Italië namens de Nations League. De manschappen van bondscoach Domenico Tedesco hebben nog een waterkans op de volgende ronde, maar dan zal het wel moeten winnen. 

Vlak voor de clash tegen de Italianen horen de Duivels een opsteker én een domper. Het Koning Boudewijnstadion is volledig uitverkocht en de supporters komen België aldus massaal steunen. Het veld in Brussel ligt er echter mogelijk erbarmelijk bij.

LEES OOK: De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Veel wedstrijden

Union SG speelt haar Europese wedstrijden dit seizoen in het Koning Boudewijnstadion en in de Europa League-clash tegen AS Roma was het veld al moeilijk bespeelbaar. De Brusselse sportdienst probeerde in een week tijd herstellingswerken uit te voeren voor de match van de Belgen tegen Italië.

Dat lijkt ook te zijn gelukt al denkt Sporza dat de Rode Duivels zich toch mogen verwachten aan een 'moeilijk te bespelen veld'. "Voor ons is het veld uitstekend", sprak Pierre Clam de problemen tegen. "Natuurlijk werden hier wel wat wedstrijden gespeeld. Maar de toestand is gemonitord. Het veld is speelbaar en in goeie staat."

Niet uitwijken

Vorig jaar moesten de Rode Duivels zelfs naar Leuven uitwijken omdat het veld er zo slecht bijlag. Dat is dit keer niet het geval. "Na Union-Roma hebben we veel gewerkt met de onderhoudsploeg om het veld goed te krijgen. De weersomstandigheden zaten ook mee. De toestand is dus anders dan vorig jaar”, klonk het hoopvol vanuit Brussel.

Vind jij dat de stadions/velden in België een groot probleem?

Meest recent

Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

4
4
Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

13
13
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

56
56
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

74
74
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

152
152
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

137
137
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

156
156
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

95
95
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

50
50
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

57
57
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

494
494
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

179
179
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

271
271
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

210
210
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

258
258
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

42
42
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

248
248
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

278
278
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

164
164
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

238
238
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

163
163
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

440
440
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

79
79
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

251
251

Meer sportnieuws