Stevige Duivelse opsteker én domper vlak voor Italië

door
Stevige Duivelse opsteker én domper vlak voor Italië

De Rode Duivels nemen het donderdagavond op tegen Italië namens de Nations League. De manschappen van bondscoach Domenico Tedesco hebben nog een waterkans op de volgende ronde, maar dan zal het wel moeten winnen. 

Vlak voor de clash tegen de Italianen horen de Duivels een opsteker én een domper. Het Koning Boudewijnstadion is volledig uitverkocht en de supporters komen België aldus massaal steunen. Het veld in Brussel ligt er echter mogelijk erbarmelijk bij.

LEES OOK: ‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

Veel wedstrijden

Union SG speelt haar Europese wedstrijden dit seizoen in het Koning Boudewijnstadion en in de Europa League-clash tegen AS Roma was het veld al moeilijk bespeelbaar. De Brusselse sportdienst probeerde in een week tijd herstellingswerken uit te voeren voor de match van de Belgen tegen Italië.

Dat lijkt ook te zijn gelukt al denkt Sporza dat de Rode Duivels zich toch mogen verwachten aan een 'moeilijk te bespelen veld'. "Voor ons is het veld uitstekend", sprak Pierre Clam de problemen tegen. "Natuurlijk werden hier wel wat wedstrijden gespeeld. Maar de toestand is gemonitord. Het veld is speelbaar en in goeie staat."

Niet uitwijken

Vorig jaar moesten de Rode Duivels zelfs naar Leuven uitwijken omdat het veld er zo slecht bijlag. Dat is dit keer niet het geval. "Na Union-Roma hebben we veel gewerkt met de onderhoudsploeg om het veld goed te krijgen. De weersomstandigheden zaten ook mee. De toestand is dus anders dan vorig jaar”, klonk het hoopvol vanuit Brussel.

Vind jij dat de stadions/velden in België een groot probleem?

Meest recent

Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

0
0
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

28
28
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

35
35
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

86
86
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

56
56
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

40
40
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

156
156
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

130
130
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

42
42
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

226
226
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

154
154
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

265
265
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

148
148
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

298
298
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

295
295
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

156
156
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

103
103
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

216
216
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

196
196
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

319
319
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

102
102
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

94
94
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

380
380

Meer sportnieuws