Ramos bood zichzelf aan bij Real en krijgt keihard antwoord

418 stemmen
Ramos bood zichzelf aan bij Real en krijgt keihard antwoord

Maar liefst zes jaar lang deed Real Madrid geen enkele inkomende wintertransfer, maar daar lijkt in januari toch verandering in te gaan komen. De Koninklijke is bijna wel verplicht om zich te versterken, want hun verdediging werd de voorbije maanden volledig gedecimeerd.

De gebleseerden vallen bij Real immers als vliegen de laatste tijd. Dani Carvajal scheurde zijn kruisband en is voor de rest van het seizoen out, David Alaba is na een jaar afwezigheid nog altijd niet fit en ook Lucas Vazquez en Aurélien Tchouaméni zijn nog meer dan een maand uit. Vorig weekend liep tot overmaat van ramp ook Eder Militão nog een kruisbandblessure op.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Ramos wil terugkeren bij Real Madrid

Daardoor heeft Carlo Ancelotti momenteel amper vier fitte verdedigers over: linksachters Mendy en Fran Garcia en centrale verdedigers Rüdiger en Vallejo. Op die laatste wordt er echter helemaal niet gerekend. Vorig weekend verkoos Ancelotti zelfs eerder om jeugdproduct Raul Asencio voor de leeuwen te gooien.

Defensieve versterking is dus broodnodig. El Chiringuito weet dat Sergio Ramos zichzelf daarom aangeboden heeft bij Real. De 38-jarige is nog altijd vrij na zijn passage bij Sevilla vorig seizoen en wil graag terugkeren naar het Bernabeu. Hij nam daarom contact op met voorzitter Florentino Perez en CEO José Angel Sanchez.

Keihard njet van Florentino Perez

Die gunden Ramos ook een gesprek, maar waren daarna toch onverbiddelijk: Ramos zal niet terugkeren. Zijn beste jaren liggen al achter hem en Real lijkt niet eender wie te willen binnenhalen. Het is dus maar de vraag wie de personeelsproblemen van Real dan wél zal komen oplossen.

Oud-aanvoerder Nacho liet alvast zelf weten geen interesse te hebben in een terugkeer. Een andere naam die vaak geopperd wordt, is die van Aymeric Laporte. De Spaanse international, momenteel actief in Saudi-Arabië bij Al-Nassr, liet deze week in de Spaanse pers alvast weten dat hij zeker zou luisteren naar een voorstel van de Champions League-winnaar.

Zou Ramos Real dit seizoen uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

0
0
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

12
12
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

19
19
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

155
155
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

45
45
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

57
57
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

56
56
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

52
52
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

92
92
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

167
167
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

193
193
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

617
617
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

302
302
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

156
156
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

164
164
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

132
132
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

164
164
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

58
58
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

431
431
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

237
237
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

265
265
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

409
409

Meer sportnieuws