Ramos bood zichzelf aan bij Real en krijgt keihard antwoord

door
Ramos bood zichzelf aan bij Real en krijgt keihard antwoord

Maar liefst zes jaar lang deed Real Madrid geen enkele inkomende wintertransfer, maar daar lijkt in januari toch verandering in te gaan komen. De Koninklijke is bijna wel verplicht om zich te versterken, want hun verdediging werd de voorbije maanden volledig gedecimeerd.

De gebleseerden vallen bij Real immers als vliegen de laatste tijd. Dani Carvajal scheurde zijn kruisband en is voor de rest van het seizoen out, David Alaba is na een jaar afwezigheid nog altijd niet fit en ook Lucas Vazquez en Aurélien Tchouaméni zijn nog meer dan een maand uit. Vorig weekend liep tot overmaat van ramp ook Eder Militão nog een kruisbandblessure op.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Ramos wil terugkeren bij Real Madrid

Daardoor heeft Carlo Ancelotti momenteel amper vier fitte verdedigers over: linksachters Mendy en Fran Garcia en centrale verdedigers Rüdiger en Vallejo. Op die laatste wordt er echter helemaal niet gerekend. Vorig weekend verkoos Ancelotti zelfs eerder om jeugdproduct Raul Asencio voor de leeuwen te gooien.

Defensieve versterking is dus broodnodig. El Chiringuito weet dat Sergio Ramos zichzelf daarom aangeboden heeft bij Real. De 38-jarige is nog altijd vrij na zijn passage bij Sevilla vorig seizoen en wil graag terugkeren naar het Bernabeu. Hij nam daarom contact op met voorzitter Florentino Perez en CEO José Angel Sanchez.

Keihard njet van Florentino Perez

Die gunden Ramos ook een gesprek, maar waren daarna toch onverbiddelijk: Ramos zal niet terugkeren. Zijn beste jaren liggen al achter hem en Real lijkt niet eender wie te willen binnenhalen. Het is dus maar de vraag wie de personeelsproblemen van Real dan wél zal komen oplossen.

Oud-aanvoerder Nacho liet alvast zelf weten geen interesse te hebben in een terugkeer. Een andere naam die vaak geopperd wordt, is die van Aymeric Laporte. De Spaanse international, momenteel actief in Saudi-Arabië bij Al-Nassr, liet deze week in de Spaanse pers alvast weten dat hij zeker zou luisteren naar een voorstel van de Champions League-winnaar.

Zou Ramos Real dit seizoen uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

10
10
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

16
16
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

38
38
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

25
25
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

207
207
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

72
72
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

273
273
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

119
119
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

206
206
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

383
383
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

163
163
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

296
296
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

136
136
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

365
365
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

719
719
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

108
108
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

110
110
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

229
229
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

780
780
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

102
102
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

177
177
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

940
940

Meer sportnieuws