Ramos bood zichzelf aan bij Real en krijgt keihard antwoord

door
Ramos bood zichzelf aan bij Real en krijgt keihard antwoord

Maar liefst zes jaar lang deed Real Madrid geen enkele inkomende wintertransfer, maar daar lijkt in januari toch verandering in te gaan komen. De Koninklijke is bijna wel verplicht om zich te versterken, want hun verdediging werd de voorbije maanden volledig gedecimeerd.

De gebleseerden vallen bij Real immers als vliegen de laatste tijd. Dani Carvajal scheurde zijn kruisband en is voor de rest van het seizoen out, David Alaba is na een jaar afwezigheid nog altijd niet fit en ook Lucas Vazquez en Aurélien Tchouaméni zijn nog meer dan een maand uit. Vorig weekend liep tot overmaat van ramp ook Eder Militão nog een kruisbandblessure op.

LEES OOK: Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

Ramos wil terugkeren bij Real Madrid

Daardoor heeft Carlo Ancelotti momenteel amper vier fitte verdedigers over: linksachters Mendy en Fran Garcia en centrale verdedigers Rüdiger en Vallejo. Op die laatste wordt er echter helemaal niet gerekend. Vorig weekend verkoos Ancelotti zelfs eerder om jeugdproduct Raul Asencio voor de leeuwen te gooien.

Defensieve versterking is dus broodnodig. El Chiringuito weet dat Sergio Ramos zichzelf daarom aangeboden heeft bij Real. De 38-jarige is nog altijd vrij na zijn passage bij Sevilla vorig seizoen en wil graag terugkeren naar het Bernabeu. Hij nam daarom contact op met voorzitter Florentino Perez en CEO José Angel Sanchez.

Keihard njet van Florentino Perez

Die gunden Ramos ook een gesprek, maar waren daarna toch onverbiddelijk: Ramos zal niet terugkeren. Zijn beste jaren liggen al achter hem en Real lijkt niet eender wie te willen binnenhalen. Het is dus maar de vraag wie de personeelsproblemen van Real dan wél zal komen oplossen.

Oud-aanvoerder Nacho liet alvast zelf weten geen interesse te hebben in een terugkeer. Een andere naam die vaak geopperd wordt, is die van Aymeric Laporte. De Spaanse international, momenteel actief in Saudi-Arabië bij Al-Nassr, liet deze week in de Spaanse pers alvast weten dat hij zeker zou luisteren naar een voorstel van de Champions League-winnaar.

🚀

Zou Ramos Real dit seizoen uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

1
1
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

8
8
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

25
25
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

131
131
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

215
215
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

37
37
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

128
128
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

109
109
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

66
66
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

259
259
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

44
44
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

218
218
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

283
283
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

270
270
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

641
641
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

520
520
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

224
224

Meer sportnieuws