Monstertransfer Haaland? Directeur doet verrassende uitspraak

door
Monstertransfer Haaland? Directeur doet verrassende uitspraak

FC Barcelona ging de interlandbreak in met een verrassende nederlaag op Real Sociedad, maar kan verder wel zeer tevreden zijn over het seizoen tot dusver. In La Liga staan ze op kop met zes punten voorsprong op Real Madrid, terwijl ze er in de Champions League ook goed voorstaan met een negen op twaalf.

De voorbije weken maakten de Catalanen vooral indruk met klinkende zeges tegen Bayern München in de Champions League (4-1) en in de Clasico in het Bernabeu, waar Real een 0-4 om de oren kreeg. Jonkies als Yamal, Cubarsi en Casado maken indruk, maar ook Robert Lewandowski is aan een straf seizoen bezig.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Barça weet niet of ze Haaland wel willen

Hij scoorde tot dusver maar liefst negentien keer in zeventien wedstrijden, maar desondanks weerklinken de laatste tijd alsmaar meer geruchten dat Barça aan het speuren zou zijn naar een vervanger. De Pool is intussen immers al 36 jaar oud en zal ook geen jaren meer meegaan.

In een interview met Mundo Deportivo sprak technisch directeur Deco zich uit over die zoektocht. "Ik denk dat het zeer moeilijk zal worden om een spits te vinden die gelijkwaardig is aan de Robert van vandaag. Ik denk dat er in de hele wereld maar één of twee van dat niveau zijn: Haaland en misschien nog een andere", oppert hij.

Op dit moment geen spits gezocht

De Noorse doelpuntenmachine werd de voorbije maanden alvast regelmatig aan Barça gelinkt. Deco verrast echter. "Eerst moeten we weten of Haaland wel is wat we willen voor onze toekomst. Vandaag zijn we daar nog niet uit", stelt hij immers. "Op dit moment maken we nog geen plannen om een nieuwe nummer negen aan te trekken, want we hebben Robert."

Dat betekent dat ook de geruchten over Viktor Gyökeres naar de prullenmand mogen. "Hij is een goede speler en scoort al een hele tijd vlot in Portugal. We kennen hem, net als vele anderen", zegt Deco daarover. "Maar vandaag is hij voor ons geen prioriteit. Want nogmaals: we zijn niet op zoek naar een nieuwe negen. We zijn tevreden met Robert en we hopen dat hij nog zeker een seizoen doorgaat."

🚀

Zou Barça toch maar beter al een opvolger voor Lewandowski zoeken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

17
17
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

56
56
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

140
140
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

140
140
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

194
194
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

127
127
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

327
327
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

493
493
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

773
773
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

124
124
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

130
130
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

518
518
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

320
320
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws