Monstertransfer Haaland? Directeur doet verrassende uitspraak

327
Monstertransfer Haaland? Directeur doet verrassende uitspraak

FC Barcelona ging de interlandbreak in met een verrassende nederlaag op Real Sociedad, maar kan verder wel zeer tevreden zijn over het seizoen tot dusver. In La Liga staan ze op kop met zes punten voorsprong op Real Madrid, terwijl ze er in de Champions League ook goed voorstaan met een negen op twaalf.

De voorbije weken maakten de Catalanen vooral indruk met klinkende zeges tegen Bayern München in de Champions League (4-1) en in de Clasico in het Bernabeu, waar Real een 0-4 om de oren kreeg. Jonkies als Yamal, Cubarsi en Casado maken indruk, maar ook Robert Lewandowski is aan een straf seizoen bezig.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Barça weet niet of ze Haaland wel willen

Hij scoorde tot dusver maar liefst negentien keer in zeventien wedstrijden, maar desondanks weerklinken de laatste tijd alsmaar meer geruchten dat Barça aan het speuren zou zijn naar een vervanger. De Pool is intussen immers al 36 jaar oud en zal ook geen jaren meer meegaan.

In een interview met Mundo Deportivo sprak technisch directeur Deco zich uit over die zoektocht. "Ik denk dat het zeer moeilijk zal worden om een spits te vinden die gelijkwaardig is aan de Robert van vandaag. Ik denk dat er in de hele wereld maar één of twee van dat niveau zijn: Haaland en misschien nog een andere", oppert hij.

Op dit moment geen spits gezocht

De Noorse doelpuntenmachine werd de voorbije maanden alvast regelmatig aan Barça gelinkt. Deco verrast echter. "Eerst moeten we weten of Haaland wel is wat we willen voor onze toekomst. Vandaag zijn we daar nog niet uit", stelt hij immers. "Op dit moment maken we nog geen plannen om een nieuwe nummer negen aan te trekken, want we hebben Robert."

Dat betekent dat ook de geruchten over Viktor Gyökeres naar de prullenmand mogen. "Hij is een goede speler en scoort al een hele tijd vlot in Portugal. We kennen hem, net als vele anderen", zegt Deco daarover. "Maar vandaag is hij voor ons geen prioriteit. Want nogmaals: we zijn niet op zoek naar een nieuwe negen. We zijn tevreden met Robert en we hopen dat hij nog zeker een seizoen doorgaat."

Zou Barça toch maar beter al een opvolger voor Lewandowski zoeken?

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

76
76
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

30
30
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

54
54
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

36
36
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

92
92
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

173
173
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

89
89
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

80
80
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

725
725
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

137
137
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

88
88
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

36
36
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

370
370
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

400
400
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

204
204
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

385
385
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

380
380
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

352
352
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

119
119
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws