'Anderlecht krijgt update over mogelijke sensatietransfer'

door
'Anderlecht krijgt update over mogelijke sensatietransfer'

RSC Anderlecht heeft met Olivier Renard een nieuwe sportieve baas aangesteld. De opvolger van Jesper Fredberg lijkt ook meteen de wintermercato op te gaan. Een naam die blijft opduiken is Christian Eriksen.

Fredberg had zijn landgenoot afgelopen zomer als toptarget geïdentificeerd, maar uiteindelijk haalde Anderlecht Leander Dendoncker binnen. De Deen zit met een aflopend contract bij Man Utd en blijft een interessant doelwit voor geïnteresseerde clubs.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

Duidelijke taal

Eriksen stond op het lijstje van Fredberg en het is nog maar de vraag of de Deen ook nog bij Renard een doelwit is. Onder meer ex-club Ajax werd ook nadrukkelijk genoemd. Op een persconferentie sprak Eriksen duidelijke taal over zijn toekomst. "Ik ben er nog niet mee bezig geweest en heb ook nog niks van de club gehoord.” Man Utd zelf zou alvast openstaan voor een winters vertrek.

Eriksen speelt dit seizoen meer dan verwacht, maar met Ruben Amorim komt er weer een nieuwe T1 bij Man Utd. Dit seizoen zit de Deense international aan vier doelpunten en drie assists in dertien wedstrijden. Eriksen is aldus zeker nog niet versleten. "Het was geweldig. Als voetballer wil je zoveel mogelijk spelen en beslissend zijn. Het is goed om te voelen dat ik mijn bijdrage kan leveren."

Wintertransfer

Eriksen sluit een wintertransfer alvast niet uit. Anderlecht maakt aldus nog een kans. "Op dit moment focus ik me op het voetbal. In januari gaan we kijken hoe het ervoor staat met mijn aflopende contract. Als voetballer moet je het gewoon laten zien op de training en dan is het aan de trainer om te bepalen wie er speelt in het weekend. Ik heb geen hoop of verwachtingen. Dit hoort bij het voetbal."

Moet Anderlecht in januari weer proberen Eriksen binnen te halen?

Meest recent

Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

9
9
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

18
18
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

7
7
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

92
92
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

96
96
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

84
84
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

66
66
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

15
15
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

206
206
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

37
37
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

50
50
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

66
66
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

102
102
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

220
220
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

462
462
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

210
210
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

367
367
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

233
233
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

375
375
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

610
610
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

244
244
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

291
291
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

117
117
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

174
174

Meer sportnieuws