'Anderlecht krijgt update over mogelijke sensatietransfer'

448 stemmen
'Anderlecht krijgt update over mogelijke sensatietransfer'

RSC Anderlecht heeft met Olivier Renard een nieuwe sportieve baas aangesteld. De opvolger van Jesper Fredberg lijkt ook meteen de wintermercato op te gaan. Een naam die blijft opduiken is Christian Eriksen.

Fredberg had zijn landgenoot afgelopen zomer als toptarget geïdentificeerd, maar uiteindelijk haalde Anderlecht Leander Dendoncker binnen. De Deen zit met een aflopend contract bij Man Utd en blijft een interessant doelwit voor geïnteresseerde clubs.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

Duidelijke taal

Eriksen stond op het lijstje van Fredberg en het is nog maar de vraag of de Deen ook nog bij Renard een doelwit is. Onder meer ex-club Ajax werd ook nadrukkelijk genoemd. Op een persconferentie sprak Eriksen duidelijke taal over zijn toekomst. "Ik ben er nog niet mee bezig geweest en heb ook nog niks van de club gehoord.” Man Utd zelf zou alvast openstaan voor een winters vertrek.

Eriksen speelt dit seizoen meer dan verwacht, maar met Ruben Amorim komt er weer een nieuwe T1 bij Man Utd. Dit seizoen zit de Deense international aan vier doelpunten en drie assists in dertien wedstrijden. Eriksen is aldus zeker nog niet versleten. "Het was geweldig. Als voetballer wil je zoveel mogelijk spelen en beslissend zijn. Het is goed om te voelen dat ik mijn bijdrage kan leveren."

Wintertransfer

Eriksen sluit een wintertransfer alvast niet uit. Anderlecht maakt aldus nog een kans. "Op dit moment focus ik me op het voetbal. In januari gaan we kijken hoe het ervoor staat met mijn aflopende contract. Als voetballer moet je het gewoon laten zien op de training en dan is het aan de trainer om te bepalen wie er speelt in het weekend. Ik heb geen hoop of verwachtingen. Dit hoort bij het voetbal."

Moet Anderlecht in januari weer proberen Eriksen binnen te halen?

Meest recent

AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

56
56
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

42
42
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

30
30
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

49
49
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

230
230
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

143
143
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

218
218
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

237
237
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

73
73
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

825
825
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

280
280
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

314
314
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

418
418
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

132
132
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

98
98
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

165
165
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

259
259
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

353
353
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

225
225
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

42
42
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

44
44
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

290
290
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

82
82

Meer sportnieuws