'Anderlecht krijgt update over mogelijke sensatietransfer'

448 stemmen
'Anderlecht krijgt update over mogelijke sensatietransfer'

RSC Anderlecht heeft met Olivier Renard een nieuwe sportieve baas aangesteld. De opvolger van Jesper Fredberg lijkt ook meteen de wintermercato op te gaan. Een naam die blijft opduiken is Christian Eriksen.

Fredberg had zijn landgenoot afgelopen zomer als toptarget geïdentificeerd, maar uiteindelijk haalde Anderlecht Leander Dendoncker binnen. De Deen zit met een aflopend contract bij Man Utd en blijft een interessant doelwit voor geïnteresseerde clubs.

LEES OOK: Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Duidelijke taal

Eriksen stond op het lijstje van Fredberg en het is nog maar de vraag of de Deen ook nog bij Renard een doelwit is. Onder meer ex-club Ajax werd ook nadrukkelijk genoemd. Op een persconferentie sprak Eriksen duidelijke taal over zijn toekomst. "Ik ben er nog niet mee bezig geweest en heb ook nog niks van de club gehoord.” Man Utd zelf zou alvast openstaan voor een winters vertrek.

Eriksen speelt dit seizoen meer dan verwacht, maar met Ruben Amorim komt er weer een nieuwe T1 bij Man Utd. Dit seizoen zit de Deense international aan vier doelpunten en drie assists in dertien wedstrijden. Eriksen is aldus zeker nog niet versleten. "Het was geweldig. Als voetballer wil je zoveel mogelijk spelen en beslissend zijn. Het is goed om te voelen dat ik mijn bijdrage kan leveren."

Wintertransfer

Eriksen sluit een wintertransfer alvast niet uit. Anderlecht maakt aldus nog een kans. "Op dit moment focus ik me op het voetbal. In januari gaan we kijken hoe het ervoor staat met mijn aflopende contract. Als voetballer moet je het gewoon laten zien op de training en dan is het aan de trainer om te bepalen wie er speelt in het weekend. Ik heb geen hoop of verwachtingen. Dit hoort bij het voetbal."

Moet Anderlecht in januari weer proberen Eriksen binnen te halen?

Meest recent

Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

16
16
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

68
68
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

48
48
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

15
15
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

117
117
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

101
101
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

81
81
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

63
63
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

294
294
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

237
237
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

114
114
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

102
102
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

76
76
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

26
26
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

139
139
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

175
175
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

117
117
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

338
338
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

374
374
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

242
242
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

73
73
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

155
155
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

288
288

Meer sportnieuws