TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, pech voor Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, pech voor Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge mogen ze alsnog hopen dat de kassa zal rinkelen voor Andreas Skov Olsen. In de zomer bleef een toptransfer nog uit voor de Deen, die sindsdien wisselvallig presteert. Hij zou desondanks echter nog steeds concrete interesse genieten van Tottenham, dat dus in één van de komende mercato's zou kunnen toeslaan.

Anderlecht wist in de zomer Samuel Edozie te strikken en de Engelse winger bleek tot dusver één van de lichtpunten bij Paars-Wit. Dat weet echter nu al dat zijn verblijf beperkt zal blijven tot slechts één seizoen. Bij Southampton geeft trainer Russell Martin immers aan dat Edozie een belangrijke pion is in zijn toekomstplannen en dat zijn evolutie zeer nauw opgevolgd wordt. Over een aankoopoptie beschikt Anderlecht ook niet.

Cercle Brugge is nu al druk in de weer voor de wintermercato. Zo lijkt de recordtransfer van Kevin Denkey naar FC Cincinnati slechts een kwestie van tijd te zijn. De spits zal zo'n 15 miljoen euro opleveren, al zal Cercle niet dat volledige bedrag mogen houden. Nîmes, de vorige club van Denkey, zou immers recht hebben op een percentage van de doorverkoop.

Daarnaast komt er mogelijk ook een eerste winteraanwinst aan bij Cercle. Met Carlos Galicia is er momenteel immers een 20-jarige middenvelder uit Mexico op proef in Brugge. De speler van Tijuana krijgt twee weken om zich te bewijzen en een contract te versieren.

Bij AA Gent zal de kassa in januari mogelijk ook rinkelen. Archie Brown zou hoog op het verlanglijstje van Fenerbahçe staan en de Turkse topclub zou ook een bod voorbereiden. De Buffalo's zouden 12 miljoen euro willen vangen voor hun linksachter.

Buitenland

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Leandro Trossard. De Rode Duivel werd gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië en ook West Ham zou interesse tonen. Maar het lijkt er toch op dat de aanvaller gewoon bij Arsenal zal blijven. De Gunners zouden al de gesprekken opgestart hebben om zijn tot 2026 lopende contract te verlengen.

José Mourinho maakt mogelijk een spectaculaire comeback in de Premier League. De Special One ligt na enkele pikante uitspraken onder vuur bij Fenerbahçe en zou alvast zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Engeland. Hij zou aan de slag willen bij Newcastle United als trainer Eddie Howe daar zou vertrekken.

Zal Club Brugge nog een mooi bedrag vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

46
46
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

45
45
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

110
110
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

83
83
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

28
28
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

80
80
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

140
140
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

102
102
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

140
140
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

214
214
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

211
211
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

740
740
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

163
163
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

91
91
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

141
141
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

181
181
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

331
331
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

449
449
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

230
230
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

588
588

Meer sportnieuws