TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, pech voor Anderlecht'

249 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, pech voor Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge mogen ze alsnog hopen dat de kassa zal rinkelen voor Andreas Skov Olsen. In de zomer bleef een toptransfer nog uit voor de Deen, die sindsdien wisselvallig presteert. Hij zou desondanks echter nog steeds concrete interesse genieten van Tottenham, dat dus in één van de komende mercato's zou kunnen toeslaan.

Anderlecht wist in de zomer Samuel Edozie te strikken en de Engelse winger bleek tot dusver één van de lichtpunten bij Paars-Wit. Dat weet echter nu al dat zijn verblijf beperkt zal blijven tot slechts één seizoen. Bij Southampton geeft trainer Russell Martin immers aan dat Edozie een belangrijke pion is in zijn toekomstplannen en dat zijn evolutie zeer nauw opgevolgd wordt. Over een aankoopoptie beschikt Anderlecht ook niet.

Cercle Brugge is nu al druk in de weer voor de wintermercato. Zo lijkt de recordtransfer van Kevin Denkey naar FC Cincinnati slechts een kwestie van tijd te zijn. De spits zal zo'n 15 miljoen euro opleveren, al zal Cercle niet dat volledige bedrag mogen houden. Nîmes, de vorige club van Denkey, zou immers recht hebben op een percentage van de doorverkoop.

Daarnaast komt er mogelijk ook een eerste winteraanwinst aan bij Cercle. Met Carlos Galicia is er momenteel immers een 20-jarige middenvelder uit Mexico op proef in Brugge. De speler van Tijuana krijgt twee weken om zich te bewijzen en een contract te versieren.

Bij AA Gent zal de kassa in januari mogelijk ook rinkelen. Archie Brown zou hoog op het verlanglijstje van Fenerbahçe staan en de Turkse topclub zou ook een bod voorbereiden. De Buffalo's zouden 12 miljoen euro willen vangen voor hun linksachter.

Buitenland

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Leandro Trossard. De Rode Duivel werd gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië en ook West Ham zou interesse tonen. Maar het lijkt er toch op dat de aanvaller gewoon bij Arsenal zal blijven. De Gunners zouden al de gesprekken opgestart hebben om zijn tot 2026 lopende contract te verlengen.

José Mourinho maakt mogelijk een spectaculaire comeback in de Premier League. De Special One ligt na enkele pikante uitspraken onder vuur bij Fenerbahçe en zou alvast zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Engeland. Hij zou aan de slag willen bij Newcastle United als trainer Eddie Howe daar zou vertrekken.

Zal Club Brugge nog een mooi bedrag vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

2
2
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

10
10
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

9
9
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

51
51
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

85
85
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

62
62
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

199
199
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

50
50
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

368
368
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

338
338
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

276
276
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

138
138
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

613
613
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

72
72
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

197
197
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

176
176
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

93
93
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

707
707
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

208
208

Meer sportnieuws