TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, pech voor Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club kan cashen, pech voor Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge mogen ze alsnog hopen dat de kassa zal rinkelen voor Andreas Skov Olsen. In de zomer bleef een toptransfer nog uit voor de Deen, die sindsdien wisselvallig presteert. Hij zou desondanks echter nog steeds concrete interesse genieten van Tottenham, dat dus in één van de komende mercato's zou kunnen toeslaan.

Anderlecht wist in de zomer Samuel Edozie te strikken en de Engelse winger bleek tot dusver één van de lichtpunten bij Paars-Wit. Dat weet echter nu al dat zijn verblijf beperkt zal blijven tot slechts één seizoen. Bij Southampton geeft trainer Russell Martin immers aan dat Edozie een belangrijke pion is in zijn toekomstplannen en dat zijn evolutie zeer nauw opgevolgd wordt. Over een aankoopoptie beschikt Anderlecht ook niet.

Cercle Brugge is nu al druk in de weer voor de wintermercato. Zo lijkt de recordtransfer van Kevin Denkey naar FC Cincinnati slechts een kwestie van tijd te zijn. De spits zal zo'n 15 miljoen euro opleveren, al zal Cercle niet dat volledige bedrag mogen houden. Nîmes, de vorige club van Denkey, zou immers recht hebben op een percentage van de doorverkoop.

Daarnaast komt er mogelijk ook een eerste winteraanwinst aan bij Cercle. Met Carlos Galicia is er momenteel immers een 20-jarige middenvelder uit Mexico op proef in Brugge. De speler van Tijuana krijgt twee weken om zich te bewijzen en een contract te versieren.

Bij AA Gent zal de kassa in januari mogelijk ook rinkelen. Archie Brown zou hoog op het verlanglijstje van Fenerbahçe staan en de Turkse topclub zou ook een bod voorbereiden. De Buffalo's zouden 12 miljoen euro willen vangen voor hun linksachter.

Buitenland

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Leandro Trossard. De Rode Duivel werd gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië en ook West Ham zou interesse tonen. Maar het lijkt er toch op dat de aanvaller gewoon bij Arsenal zal blijven. De Gunners zouden al de gesprekken opgestart hebben om zijn tot 2026 lopende contract te verlengen.

José Mourinho maakt mogelijk een spectaculaire comeback in de Premier League. De Special One ligt na enkele pikante uitspraken onder vuur bij Fenerbahçe en zou alvast zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer naar Engeland. Hij zou aan de slag willen bij Newcastle United als trainer Eddie Howe daar zou vertrekken.

Zal Club Brugge nog een mooi bedrag vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

14
14
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

110
110
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

190
190
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

83
83
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

29
29
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

107
107
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

142
142
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

40
40
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

110
110
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

211
211
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

173
173
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

243
243
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

304
304
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

189
189
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

196
196
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

306
306
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

370
370
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

399
399
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

197
197
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

141
141
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76

Meer sportnieuws