Paniek bij Albert over Rode Duivels: "Hopelijk heb ik ongelijk"

door
Paniek bij Albert over Rode Duivels:

De Rode Duivels nemen het straks om 20u45 op tegen Italië. Het wordt hun laatste kans om zich nog te plaatsen voor de kwartfinales van de Nations League, anders wachten in het beste geval de barrages voor het behoud in de A-liga. Makkelijk zal het echter niet worden.

Niet alleen is Italië een stevige tegenstander, maar de Duivels staan zelf ook niet op hun sterkst. Het lijstje met afwezige spelers is zeer lang, met Kevin De Bruyne, Youri Tielemans, Jérémy Doku en Charles De Ketelaere als grootste namen die om verschillende redenen afhaakten.

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Albert weinig optimistisch over Duivels post-Lukaku

Daardoor blijft enkel nog Romelu Lukaku over van de oude garde. Bij de Duivels zijn ze uiteraard in de wolken met de terugkeer van de topschutter aller tijden, die er voor de eerste keer sinds het EK opnieuw bij is. Anders zou de kern wel zéér jong en onervaren geweest zijn.

Philippe Albert maakt zich dan ook zorgen over de toekomst van de Rode Duivels. "Ik hoop dat ik ongelijk zal krijgen, maar ik ben absoluut niet optimistisch over het tijdperk post-Lukaku", geeft de analist aan bij Sudpresse.

Goals en leiderschap

Eens Lukaku een streep trekt onder de Rode Duivels, zal vooral zijn onwaarschijnlijke doelpuntenproductie gemist worden. Met Loïs Openda beschikt ons land in principe wel over nog een vlot scorende spits, maar hij kan zijn uitstekende vorm van bij RB Leipzig vooralsnog niet doortrekken bij de nationale ploeg.

Daarnaast is Lukaku ook als leider van groot belang voor de groep. Daarin zullen nieuwe voortrekkers moeten opstaan, al lijkt dat stilaan wel te gebeuren. De voorbije maanden toonde Amadou Onana zich bijvoorbeeld één van de roergangers van de nieuwe generatie.

Deel je zijn pessimisme?

Meest recent

Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

24
24
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

186
186
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

43
43
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

162
162
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

362
362
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

84
84
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

80
80
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

136
136
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

180
180
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

620
620
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

73
73
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

278
278
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

86
86
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

143
143
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

858
858
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

110
110
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

242
242
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

527
527
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

145
145
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

459
459
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

85
85
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

454
454
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

986
986
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

248
248
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

880
880

Meer sportnieuws