'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

315 stemmen
'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de titel en om promotie weer bijzonder spannend te gaan worden, want na elf speeldagen ligt alles bovenin het klassement nog zeer dicht bij elkaar. Ook Lommel lijkt zich weer in de strijd te gaan mengen, ondanks een woelige zomer.

De Limburgers grepen vorig seizoen maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League, nadat ze in een dubbele barrage hun meerdere moesten erkennen in KV Kortrijk. Daarna volgde echter een woelige zomer, waarin opnieuw heel wat sterkhouders vertrokken. Onder meer De Busser, Talvitie, Vancsa en Arthur Sales zochten andere oorden op.

Lommel heeft volgende miljoenentransfer beet

In hun plaats kwamen weer heel wat piepjonge talenten uit binnen- en buitenland, met als uitschieters Jason van Duiven, die voor 3 miljoen euro overkwam van PSV, en het Noorse toptalent Faniel Tewelde, voor wie 2,5 miljoen euro neergeteld werd. Daarmee parkeerde Lommel zich voorlopig op een vijfde plaats, op vier punten van leider RWDM.

In de winter zouden ze in het Soevereinstadion alweer een nieuwe miljoenenaanwinst binnenhalen. Het Belang van Limburg weet dat een deal voor John Edwin Montaño al in kannen en kruiken zou zijn. Hij zou in januari voorgesteld worden.

Colombiaans talent komt in januari

Montaño is een 18-jarige rechtsbuiten, die al Colombiaans jeugdinternational was bij de U17 en U20. Hij kwam tot dusver in zijn thuisland uit voor Independiente Medellin, voor wie hij al twaalf wedstrijden in de hoofdmacht speelde. Daarin scoorde hij één keer.

Lommel zou nu 2,5 miljoen euro neertellen om Montaño naar België te halen. Hij zou na Jhon Banguera de tweede Colombiaan worden in de kern van Lommel, dat sinds de overname door City Football Group met de regelmaat van de klok dergelijke transfers realiseert.

Zal Lommel met deze strategie nog promoveren?

Meest recent

'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

0
0
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

94
94
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

13
13
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

70
70
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

47
47
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

190
190
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

96
96
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

45
45
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

477
477
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

202
202
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

100
100
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

118
118
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

167
167
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

483
483
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

137
137
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

148
148
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

190
190
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

240
240
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

254
254
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

200
200
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

447
447
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

555
555

Meer sportnieuws