'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

door
'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de titel en om promotie weer bijzonder spannend te gaan worden, want na elf speeldagen ligt alles bovenin het klassement nog zeer dicht bij elkaar. Ook Lommel lijkt zich weer in de strijd te gaan mengen, ondanks een woelige zomer.

De Limburgers grepen vorig seizoen maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League, nadat ze in een dubbele barrage hun meerdere moesten erkennen in KV Kortrijk. Daarna volgde echter een woelige zomer, waarin opnieuw heel wat sterkhouders vertrokken. Onder meer De Busser, Talvitie, Vancsa en Arthur Sales zochten andere oorden op.

LEES OOK: Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

Lommel heeft volgende miljoenentransfer beet

In hun plaats kwamen weer heel wat piepjonge talenten uit binnen- en buitenland, met als uitschieters Jason van Duiven, die voor 3 miljoen euro overkwam van PSV, en het Noorse toptalent Faniel Tewelde, voor wie 2,5 miljoen euro neergeteld werd. Daarmee parkeerde Lommel zich voorlopig op een vijfde plaats, op vier punten van leider RWDM.

In de winter zouden ze in het Soevereinstadion alweer een nieuwe miljoenenaanwinst binnenhalen. Het Belang van Limburg weet dat een deal voor John Edwin Montaño al in kannen en kruiken zou zijn. Hij zou in januari voorgesteld worden.

Colombiaans talent komt in januari

Montaño is een 18-jarige rechtsbuiten, die al Colombiaans jeugdinternational was bij de U17 en U20. Hij kwam tot dusver in zijn thuisland uit voor Independiente Medellin, voor wie hij al twaalf wedstrijden in de hoofdmacht speelde. Daarin scoorde hij één keer.

Lommel zou nu 2,5 miljoen euro neertellen om Montaño naar België te halen. Hij zou na Jhon Banguera de tweede Colombiaan worden in de kern van Lommel, dat sinds de overname door City Football Group met de regelmaat van de klok dergelijke transfers realiseert.

Zal Lommel met deze strategie nog promoveren?

Meest recent

Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

4
4
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

11
11
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

67
67
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

69
69
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

115
115
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

56
56
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

71
71
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

50
50
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

281
281
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

62
62
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

40
40
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

230
230
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

77
77
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

62
62
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

167
167
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

212
212
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

585
585
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

137
137
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

99
99
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

454
454
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

129
129
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

170
170
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

518
518

Meer sportnieuws