'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

door
'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de titel en om promotie weer bijzonder spannend te gaan worden, want na elf speeldagen ligt alles bovenin het klassement nog zeer dicht bij elkaar. Ook Lommel lijkt zich weer in de strijd te gaan mengen, ondanks een woelige zomer.

De Limburgers grepen vorig seizoen maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League, nadat ze in een dubbele barrage hun meerdere moesten erkennen in KV Kortrijk. Daarna volgde echter een woelige zomer, waarin opnieuw heel wat sterkhouders vertrokken. Onder meer De Busser, Talvitie, Vancsa en Arthur Sales zochten andere oorden op.

LEES OOK: Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

Lommel heeft volgende miljoenentransfer beet

In hun plaats kwamen weer heel wat piepjonge talenten uit binnen- en buitenland, met als uitschieters Jason van Duiven, die voor 3 miljoen euro overkwam van PSV, en het Noorse toptalent Faniel Tewelde, voor wie 2,5 miljoen euro neergeteld werd. Daarmee parkeerde Lommel zich voorlopig op een vijfde plaats, op vier punten van leider RWDM.

In de winter zouden ze in het Soevereinstadion alweer een nieuwe miljoenenaanwinst binnenhalen. Het Belang van Limburg weet dat een deal voor John Edwin Montaño al in kannen en kruiken zou zijn. Hij zou in januari voorgesteld worden.

Colombiaans talent komt in januari

Montaño is een 18-jarige rechtsbuiten, die al Colombiaans jeugdinternational was bij de U17 en U20. Hij kwam tot dusver in zijn thuisland uit voor Independiente Medellin, voor wie hij al twaalf wedstrijden in de hoofdmacht speelde. Daarin scoorde hij één keer.

Lommel zou nu 2,5 miljoen euro neertellen om Montaño naar België te halen. Hij zou na Jhon Banguera de tweede Colombiaan worden in de kern van Lommel, dat sinds de overname door City Football Group met de regelmaat van de klok dergelijke transfers realiseert.

Zal Lommel met deze strategie nog promoveren?

Meest recent

"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

7
7
“Aanstellerij of spijt?”: BV fileert snoeihard Tom Waes

Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar meermaals het ...

3
3
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

62
62
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

10
10
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

37
37
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

42
42
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

45
45
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

671
671
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

132
132
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

40
40
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

34
34
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

78
78
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

322
322
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

46
46
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

213
213
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

67
67
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

69
69
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

294
294
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

467
467
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

438
438
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

122
122
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

408
408
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

60
60
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

159
159

Meer sportnieuws