'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

door
'Lommel rondt volgende miljoenentransfer af'

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de titel en om promotie weer bijzonder spannend te gaan worden, want na elf speeldagen ligt alles bovenin het klassement nog zeer dicht bij elkaar. Ook Lommel lijkt zich weer in de strijd te gaan mengen, ondanks een woelige zomer.

De Limburgers grepen vorig seizoen maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League, nadat ze in een dubbele barrage hun meerdere moesten erkennen in KV Kortrijk. Daarna volgde echter een woelige zomer, waarin opnieuw heel wat sterkhouders vertrokken. Onder meer De Busser, Talvitie, Vancsa en Arthur Sales zochten andere oorden op.

LEES OOK: Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Lommel heeft volgende miljoenentransfer beet

In hun plaats kwamen weer heel wat piepjonge talenten uit binnen- en buitenland, met als uitschieters Jason van Duiven, die voor 3 miljoen euro overkwam van PSV, en het Noorse toptalent Faniel Tewelde, voor wie 2,5 miljoen euro neergeteld werd. Daarmee parkeerde Lommel zich voorlopig op een vijfde plaats, op vier punten van leider RWDM.

In de winter zouden ze in het Soevereinstadion alweer een nieuwe miljoenenaanwinst binnenhalen. Het Belang van Limburg weet dat een deal voor John Edwin Montaño al in kannen en kruiken zou zijn. Hij zou in januari voorgesteld worden.

Colombiaans talent komt in januari

Montaño is een 18-jarige rechtsbuiten, die al Colombiaans jeugdinternational was bij de U17 en U20. Hij kwam tot dusver in zijn thuisland uit voor Independiente Medellin, voor wie hij al twaalf wedstrijden in de hoofdmacht speelde. Daarin scoorde hij één keer.

Lommel zou nu 2,5 miljoen euro neertellen om Montaño naar België te halen. Hij zou na Jhon Banguera de tweede Colombiaan worden in de kern van Lommel, dat sinds de overname door City Football Group met de regelmaat van de klok dergelijke transfers realiseert.

Zal Lommel met deze strategie nog promoveren?

Meest recent

"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

56
56
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

23
23
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

74
74
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

366
366
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

385
385
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

139
139
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

515
515
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

74
74
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

13
13
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

464
464
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

426
426
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

98
98
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

57
57
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

95
95
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

280
280
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

129
129
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

128
128
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

318
318
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

161
161
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

615
615
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

631
631
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

537
537
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

281
281
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

476
476

Meer sportnieuws