"Ik had echt niet beter kunnen kiezen dan Anderlecht"

598 stemmen

Bij Anderlecht vonden onlangs weer de nodige verschuivingen plaats, met als laatste in de rij de komst van Olivier Renard als nieuwe sportief directeur. Er werd afscheid genomen van CEO Sports Jesper Fredberg, die vooral de prijs betaalde voor een zwakke zomermercato.

Er werd de Deen verweten dat hij geen creatieve middenvelder haalde en dat verschillende zomeraanwinsten vooralsnog niet aan de verwachtingen voldoen. Onder meer Foket en Zanka konden nog maar weinig indruk maken. Maar andere transfers blijken tot dusver wel een succes.

LEES OOK: Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

Simic is heel gelukkig bij Anderlecht

Zo telde Anderlecht bijvoorbeeld 3 miljoen euro neer om Jan-Carlo Simic weg te halen bij AC Milan. De 19-jarige Serviër groeide meteen uit tot een vaste waarde in de defensie en maakte sinds zijn transfer ook zijn debuut bij het nationale elftal. Hij is zeer gelukkig bij Anderlecht.

"Ik voel me echt fantastisch bij Anderlecht", vertelt Simic in zijn thuisland aan Meridian Sport. "Ik had echt geen betere club kunnen kiezen voor mijn ontwikkeling. Ik ben hier nog maar een paar maanden en ik heb nu al bijna 20 wedstrijden gespeeld. Anderlecht heeft voor mij de deur naar de nationale ploeg geopend en ik zet enorme stappen voorwaarts."

Simic voelt zich belangrijk

Simic onthult ook dat zijn keuze voor Anderlecht meteen toegejuichd werd door Aleksandar Mitrovic, zelf uiteraard ook een bekende ex-speler van Paars-Wit. In het Lotto Park krijgt hij uitgebreid zijn kans, ook omdat er amper andere alternatieven zijn in de defensie.

Maar Simic looft vooral de cultuur binnen de club. "Ze geloven in mij en dat is als jonge speler enorm belangrijk", weet hij. "Ze hebben me tijdens de onderhandelingen een project voorgelegd en sindsdien hebben ze elke belofte ingelost. Dat zegt genoeg over hoeveel ze hun spelers respecteren. Ze waarderen en vertrouwen me en ze geven me de kans om op hoog niveau te spelen. Ze behandelen me als een belangrijke speler."

Is hij tot dusver een geslaagde transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

5
5
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

70
70
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

44
44
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

45
45
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

422
422
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

130
130
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

54
54
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

84
84
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

315
315
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

471
471
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

301
301
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

597
597
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

216
216
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

306
306
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

108
108
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

457
457
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

230
230
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

285
285
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

138
138
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

175
175
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

504
504
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

300
300

Meer sportnieuws