"Ik had echt niet beter kunnen kiezen dan Anderlecht"

door

Bij Anderlecht vonden onlangs weer de nodige verschuivingen plaats, met als laatste in de rij de komst van Olivier Renard als nieuwe sportief directeur. Er werd afscheid genomen van CEO Sports Jesper Fredberg, die vooral de prijs betaalde voor een zwakke zomermercato.

Er werd de Deen verweten dat hij geen creatieve middenvelder haalde en dat verschillende zomeraanwinsten vooralsnog niet aan de verwachtingen voldoen. Onder meer Foket en Zanka konden nog maar weinig indruk maken. Maar andere transfers blijken tot dusver wel een succes.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Simic is heel gelukkig bij Anderlecht

Zo telde Anderlecht bijvoorbeeld 3 miljoen euro neer om Jan-Carlo Simic weg te halen bij AC Milan. De 19-jarige Serviër groeide meteen uit tot een vaste waarde in de defensie en maakte sinds zijn transfer ook zijn debuut bij het nationale elftal. Hij is zeer gelukkig bij Anderlecht.

"Ik voel me echt fantastisch bij Anderlecht", vertelt Simic in zijn thuisland aan Meridian Sport. "Ik had echt geen betere club kunnen kiezen voor mijn ontwikkeling. Ik ben hier nog maar een paar maanden en ik heb nu al bijna 20 wedstrijden gespeeld. Anderlecht heeft voor mij de deur naar de nationale ploeg geopend en ik zet enorme stappen voorwaarts."

Simic voelt zich belangrijk

Simic onthult ook dat zijn keuze voor Anderlecht meteen toegejuichd werd door Aleksandar Mitrovic, zelf uiteraard ook een bekende ex-speler van Paars-Wit. In het Lotto Park krijgt hij uitgebreid zijn kans, ook omdat er amper andere alternatieven zijn in de defensie.

Maar Simic looft vooral de cultuur binnen de club. "Ze geloven in mij en dat is als jonge speler enorm belangrijk", weet hij. "Ze hebben me tijdens de onderhandelingen een project voorgelegd en sindsdien hebben ze elke belofte ingelost. Dat zegt genoeg over hoeveel ze hun spelers respecteren. Ze waarderen en vertrouwen me en ze geven me de kans om op hoog niveau te spelen. Ze behandelen me als een belangrijke speler."

Is hij tot dusver een geslaagde transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

11
11
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

30
30
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

47
47
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

15
15
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

59
59
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

202
202
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

94
94
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

177
177
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

48
48
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

178
178
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

84
84
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

83
83
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

334
334
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

227
227
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

319
319
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

297
297
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

431
431
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

210
210
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

363
363
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

265
265

Meer sportnieuws