"Ik had echt niet beter kunnen kiezen dan Anderlecht"

598 stemmen

Bij Anderlecht vonden onlangs weer de nodige verschuivingen plaats, met als laatste in de rij de komst van Olivier Renard als nieuwe sportief directeur. Er werd afscheid genomen van CEO Sports Jesper Fredberg, die vooral de prijs betaalde voor een zwakke zomermercato.

Er werd de Deen verweten dat hij geen creatieve middenvelder haalde en dat verschillende zomeraanwinsten vooralsnog niet aan de verwachtingen voldoen. Onder meer Foket en Zanka konden nog maar weinig indruk maken. Maar andere transfers blijken tot dusver wel een succes.

LEES OOK: ‘Anderlecht schiet raak: bekerheld voor stuntprijs’

Simic is heel gelukkig bij Anderlecht

Zo telde Anderlecht bijvoorbeeld 3 miljoen euro neer om Jan-Carlo Simic weg te halen bij AC Milan. De 19-jarige Serviër groeide meteen uit tot een vaste waarde in de defensie en maakte sinds zijn transfer ook zijn debuut bij het nationale elftal. Hij is zeer gelukkig bij Anderlecht.

"Ik voel me echt fantastisch bij Anderlecht", vertelt Simic in zijn thuisland aan Meridian Sport. "Ik had echt geen betere club kunnen kiezen voor mijn ontwikkeling. Ik ben hier nog maar een paar maanden en ik heb nu al bijna 20 wedstrijden gespeeld. Anderlecht heeft voor mij de deur naar de nationale ploeg geopend en ik zet enorme stappen voorwaarts."

Simic voelt zich belangrijk

Simic onthult ook dat zijn keuze voor Anderlecht meteen toegejuichd werd door Aleksandar Mitrovic, zelf uiteraard ook een bekende ex-speler van Paars-Wit. In het Lotto Park krijgt hij uitgebreid zijn kans, ook omdat er amper andere alternatieven zijn in de defensie.

Maar Simic looft vooral de cultuur binnen de club. "Ze geloven in mij en dat is als jonge speler enorm belangrijk", weet hij. "Ze hebben me tijdens de onderhandelingen een project voorgelegd en sindsdien hebben ze elke belofte ingelost. Dat zegt genoeg over hoeveel ze hun spelers respecteren. Ze waarderen en vertrouwen me en ze geven me de kans om op hoog niveau te spelen. Ze behandelen me als een belangrijke speler."

Is hij tot dusver een geslaagde transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

23
23
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

37
37
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

119
119
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

54
54
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

320
320
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

172
172
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

212
212
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

838
838
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

148
148
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

85
85
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

42
42
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

147
147
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

151
151
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

929
929
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

300
300
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

942
942
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

261
261
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

847
847
Lukaku weg bij Napoli: nu al terugkeer naar Anderlecht?

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku op vertrekken staat bij SSC Napoli. Waar zijn ...

651
651
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

310
310
Club op voorhand al kampioen? Boeckx ziet twéé valkuilen

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur. Het belooft een interessante ...

922
922
Charleroi vangt vette jackpot; Standard blokt Lazio af

Het aftellen tot de start van het seizoen in de Jupiler Pro League is nu ook echt begonnen. Maar de ...

144
144
Lukaku niet welkom: ‘We willen hem absoluut niet’

Romelu Lukaku wordt opnieuw gelinkt aan een bijzonder gevoelige transfer. De supporters van zijn ...

382
382
'Leko grijpt al in: drastische wissel in basiself Club'

Club Brugge krijgt als landskampioen de eer om het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang ...

892
892

Meer sportnieuws