"Ik had echt niet beter kunnen kiezen dan Anderlecht"

598 stemmen

Bij Anderlecht vonden onlangs weer de nodige verschuivingen plaats, met als laatste in de rij de komst van Olivier Renard als nieuwe sportief directeur. Er werd afscheid genomen van CEO Sports Jesper Fredberg, die vooral de prijs betaalde voor een zwakke zomermercato.

Er werd de Deen verweten dat hij geen creatieve middenvelder haalde en dat verschillende zomeraanwinsten vooralsnog niet aan de verwachtingen voldoen. Onder meer Foket en Zanka konden nog maar weinig indruk maken. Maar andere transfers blijken tot dusver wel een succes.

LEES OOK: 'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Simic is heel gelukkig bij Anderlecht

Zo telde Anderlecht bijvoorbeeld 3 miljoen euro neer om Jan-Carlo Simic weg te halen bij AC Milan. De 19-jarige Serviër groeide meteen uit tot een vaste waarde in de defensie en maakte sinds zijn transfer ook zijn debuut bij het nationale elftal. Hij is zeer gelukkig bij Anderlecht.

"Ik voel me echt fantastisch bij Anderlecht", vertelt Simic in zijn thuisland aan Meridian Sport. "Ik had echt geen betere club kunnen kiezen voor mijn ontwikkeling. Ik ben hier nog maar een paar maanden en ik heb nu al bijna 20 wedstrijden gespeeld. Anderlecht heeft voor mij de deur naar de nationale ploeg geopend en ik zet enorme stappen voorwaarts."

Simic voelt zich belangrijk

Simic onthult ook dat zijn keuze voor Anderlecht meteen toegejuichd werd door Aleksandar Mitrovic, zelf uiteraard ook een bekende ex-speler van Paars-Wit. In het Lotto Park krijgt hij uitgebreid zijn kans, ook omdat er amper andere alternatieven zijn in de defensie.

Maar Simic looft vooral de cultuur binnen de club. "Ze geloven in mij en dat is als jonge speler enorm belangrijk", weet hij. "Ze hebben me tijdens de onderhandelingen een project voorgelegd en sindsdien hebben ze elke belofte ingelost. Dat zegt genoeg over hoeveel ze hun spelers respecteren. Ze waarderen en vertrouwen me en ze geven me de kans om op hoog niveau te spelen. Ze behandelen me als een belangrijke speler."

Is hij tot dusver een geslaagde transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

9
9
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

20
20
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

16
16
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

567
567
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

88
88
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

51
51
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

41
41
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

22
22
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

185
185
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

82
82
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

54
54
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

175
175
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

276
276
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

84
84
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

158
158
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

251
251
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

40
40
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

600
600
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

599
599
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

71
71
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

157
157

Meer sportnieuws