Stijn Vreven moet weer op zoek naar nieuwe uitdaging

door
Stijn Vreven moet weer op zoek naar nieuwe uitdaging

De trainerscarrière van Stijn Vreven nam de voorbije jaren al enkele opmerkelijke kronkels. Zijn laatste Belgische opdracht eindigde een klein jaar geleden, toen hij in december 2023 vertrok bij KV Oostende. Daarna koos de ex-Rode Duivel voor een opmerkelijke uitdaging.

Vreven vertrekt na 6 maanden uit Litouwen

In mei ging Vreven immers aan de slag bij de Litouwse eersteklasser FK Panevezys. Die club had in 2023 nog de landstitel veroverd, maar stond op een degradatieplaats toen onze landgenoot na vijftien speeldagen instapte. Hij haalde in de zomer met Amine Benchaib (ex-Lokeren, -Charleroi en -Kortrijk) ook een oude bekende naar Litouwen.

Uiteindelijk is Vreven er wel in geslaagd om Panevezys naar het behoud te loodsen, zij het met zeer weinig overschot. Na een 0-0 tegen TransINVEST Vilnius vorig weekend eindigde zijn ploeg uiteindelijk als achtste op tien ploegen, amper twee punten boven de degradatiestreep.

Weer op zoek naar nieuwe uitdaging

Dat was niet voldoende om Panevezys te overtuigen om de samenwerking verder te zetten. Ondanks dat het contract van Vreven nog liep tot eind 2025, kondigde de club aan dat hij na amper zes maanden alweer vertrekt.

Vreven moet dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was de voorbije jaren coach van Esperanza Neerpelt, Dessel Sport, Lommel, Waasland-Beveren, NAC Breda, Beerschot-Wilrijk, Lokeren, AS Trencin, opnieuw Dessel en KV Oostende. Als speler was hij aan de slag bij onder meer KV Mechelen, AA Gent, FC Utrecht, Kaiserslautern, Vitesse en STVV. Hij verzamelde ook twee caps voor de Rode Duivels. 

Moet Vreven nog een kans krijgen bij een Belgische profclub?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

33
33
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

34
34
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

25
25
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

20
20
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

118
118
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

40
40
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

112
112
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

334
334
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

113
113
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

170
170
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

579
579
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

586
586
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

382
382
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

179
179
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

213
213
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

239
239
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

474
474
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

621
621
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws