Stijn Vreven moet weer op zoek naar nieuwe uitdaging

142 stemmen
Stijn Vreven moet weer op zoek naar nieuwe uitdaging

De trainerscarrière van Stijn Vreven nam de voorbije jaren al enkele opmerkelijke kronkels. Zijn laatste Belgische opdracht eindigde een klein jaar geleden, toen hij in december 2023 vertrok bij KV Oostende. Daarna koos de ex-Rode Duivel voor een opmerkelijke uitdaging.

Vreven vertrekt na 6 maanden uit Litouwen

In mei ging Vreven immers aan de slag bij de Litouwse eersteklasser FK Panevezys. Die club had in 2023 nog de landstitel veroverd, maar stond op een degradatieplaats toen onze landgenoot na vijftien speeldagen instapte. Hij haalde in de zomer met Amine Benchaib (ex-Lokeren, -Charleroi en -Kortrijk) ook een oude bekende naar Litouwen.

Uiteindelijk is Vreven er wel in geslaagd om Panevezys naar het behoud te loodsen, zij het met zeer weinig overschot. Na een 0-0 tegen TransINVEST Vilnius vorig weekend eindigde zijn ploeg uiteindelijk als achtste op tien ploegen, amper twee punten boven de degradatiestreep.

Weer op zoek naar nieuwe uitdaging

Dat was niet voldoende om Panevezys te overtuigen om de samenwerking verder te zetten. Ondanks dat het contract van Vreven nog liep tot eind 2025, kondigde de club aan dat hij na amper zes maanden alweer vertrekt.

Vreven moet dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was de voorbije jaren coach van Esperanza Neerpelt, Dessel Sport, Lommel, Waasland-Beveren, NAC Breda, Beerschot-Wilrijk, Lokeren, AS Trencin, opnieuw Dessel en KV Oostende. Als speler was hij aan de slag bij onder meer KV Mechelen, AA Gent, FC Utrecht, Kaiserslautern, Vitesse en STVV. Hij verzamelde ook twee caps voor de Rode Duivels. 

Moet Vreven nog een kans krijgen bij een Belgische profclub?

Meest recent

The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

7
7
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

7
7
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

73
73
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

64
64
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

43
43
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

41
41
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

56
56
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

449
449
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

499
499
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

121
121
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

353
353
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

171
171
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

270
270
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

212
212
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1141
1141
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

85
85
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

457
457
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

303
303
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

691
691
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

807
807
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

87
87
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

176
176
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

836
836
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

76
76

Meer sportnieuws