Stijn Vreven moet weer op zoek naar nieuwe uitdaging

door
Stijn Vreven moet weer op zoek naar nieuwe uitdaging

De trainerscarrière van Stijn Vreven nam de voorbije jaren al enkele opmerkelijke kronkels. Zijn laatste Belgische opdracht eindigde een klein jaar geleden, toen hij in december 2023 vertrok bij KV Oostende. Daarna koos de ex-Rode Duivel voor een opmerkelijke uitdaging.

LEES OOK: Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

Vreven vertrekt na 6 maanden uit Litouwen

In mei ging Vreven immers aan de slag bij de Litouwse eersteklasser FK Panevezys. Die club had in 2023 nog de landstitel veroverd, maar stond op een degradatieplaats toen onze landgenoot na vijftien speeldagen instapte. Hij haalde in de zomer met Amine Benchaib (ex-Lokeren, -Charleroi en -Kortrijk) ook een oude bekende naar Litouwen.

Uiteindelijk is Vreven er wel in geslaagd om Panevezys naar het behoud te loodsen, zij het met zeer weinig overschot. Na een 0-0 tegen TransINVEST Vilnius vorig weekend eindigde zijn ploeg uiteindelijk als achtste op tien ploegen, amper twee punten boven de degradatiestreep.

Weer op zoek naar nieuwe uitdaging

Dat was niet voldoende om Panevezys te overtuigen om de samenwerking verder te zetten. Ondanks dat het contract van Vreven nog liep tot eind 2025, kondigde de club aan dat hij na amper zes maanden alweer vertrekt.

Vreven moet dus weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Hij was de voorbije jaren coach van Esperanza Neerpelt, Dessel Sport, Lommel, Waasland-Beveren, NAC Breda, Beerschot-Wilrijk, Lokeren, AS Trencin, opnieuw Dessel en KV Oostende. Als speler was hij aan de slag bij onder meer KV Mechelen, AA Gent, FC Utrecht, Kaiserslautern, Vitesse en STVV. Hij verzamelde ook twee caps voor de Rode Duivels. 

Moet Vreven nog een kans krijgen bij een Belgische profclub?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

37
37
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

15
15
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

44
44
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

118
118
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

32
32
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

78
78
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

31
31
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

35
35
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

128
128
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

67
67
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

244
244
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

63
63
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

68
68
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

81
81
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

72
72
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

105
105
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

478
478
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

35
35
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

83
83
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

252
252
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

44
44
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

66
66
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

310
310
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124

Meer sportnieuws