Spalletti stuurt Rode Duivels stevige waarschuwing

96
Spalletti stuurt Rode Duivels stevige waarschuwing

De Rode Duivels hopen donderdagavond hun laatste strohalm te grijpen in de Nations League, maar makkelijk zal dat niet worden. Niet alleen zal de ploeg van Domenico Tedesco gehavend aan de aftrap komen, maar met Italië komt er ook een zeer sterke tegenstander op bezoek in het Koning Boudewijnstadion.

Dat de Squadra Azzurra een te duchten opponent is, bleek al in oktober. In Rome werden de Duivels toen 40 minuten lang van de mat gespeeld, tot een rode kaart voor Pellegrini kort voor rust de match deed kantelen. Met een man meer konden de Belgen toen nog een dubbele achterstand ophalen en een 2-2-gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: ‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Spalletti rekent op sterk Italië tegen Duivels

Italië pakte tot dusver al tien op twaalf in de Nations League en staat daarmee aan de leiding in groep A2. Met een punt in Brussel kunnen ze straks de kwalificatie voor de kwartfinales al helemaal veiligstellen.

Luciano Spalletti stuurt de Duivels alvast een stevige waarschuwing. "Ik verwacht hetzelfde Italië te zien als in het Olimpico", verklaart hij immers op de officiële kanalen van de Italiaanse voetbalbond. "Wat België zal brengen, weet ik niet. Maar als wij kunnen tonen wat ik zag op training en in de laatste matchen, dan zal dit Italië voor elk land een moeilijke tegenstander worden."

Terugkeer Barella en spitsen in bloedvorm

Italië zakt straks af naar Brussel zonder de geschorste Pellegrini en de geblesseerden Riccardo Calafiori en Samuele Ricci, maar verder kan Spalletti wel op een sterke kern rekenen. Op het middenveld kan hij opnieuw beschikken over Barella, terwijl voorin spitsen Kean en Retegui in grootse vorm verkeren.

Wel haalde Spalletti ook drie jonge nieuwkomers bij zijn groep. Verdedigers Pietro Comuzzo (19, Fiorentina) en Nicolo Savona (21, Juventus) en middenvelder Nicolo Rovella (22, Lazio) mochten zich deze week immers voor de eerste keer melden bij de Squadra.

De Rode Duivels zullen tegen Italië...

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

10
10
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

9
9
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

37
37
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

26
26
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

26
26
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

93
93
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

31
31
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

268
268
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

409
409
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

116
116
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

283
283
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

147
147
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

122
122
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

527
527
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

592
592
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

792
792
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

80
80
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

681
681

Meer sportnieuws