Domper Antwerp: nieuwe vertraging voor renovatie Bosuil

door
Domper Antwerp: nieuwe vertraging voor renovatie Bosuil

Bij Antwerp werken ze dezer dagen hard om de club zelfbedruipend te maken en dus niet langer afhankelijk te zijn van de centen van mecenas Paul Gheysens. Een belangrijke stap daarin voor de lange termijn is om de renovatie van het Bosuilstadion eindelijk te voltooien.

Vooral het vernieuwen van tribune 2 bleek de voorbije jaren een horde die moeilijk te nemen was. Aanvankelijk struikelden ze bij Antwerp over het feit dat de grond waarop de tribune gebouwd staat, eigendom is van Tania Mintjens. Uiteindelijk besloten ze toch over te gaan tot de bouw zonder akkoord om de grond over te kopen.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Antwerp diende aanvraag voor nieuwe tribune toch niet in

Begin oktober kondigde de Great Old dan ook aan dat ze de vergunningsaanvraag ingediend hadden voor de bouw van de nieuwe tribune 2. Die hoopten ze klaar te hebben tegen eind maart, wanneer de play-offs van de start gaan. Maar Het Nieuwsblad weet nu dat die deadline al zeker niet gehaald zal worden.

De aanvraag blijkt immers toch nog niet gebeurd te zijn, omdat het dossier onvolledig was. Pas op het einde van november zou de aanvraag écht ingediend worden. Maar bij Antwerp panikeren ze nog niet.

Mikken op start volgend seizoen

"Dit is nu eenmaal inherent aan dit soort complexe dossiers", reageert CEO Sven Jaecques immers. "Voor ons is het belangrijkste dat we deze nieuwe tribune liefst tegen de start van volgend seizoen in gebruik zouden kunnen nemen. En we gaan er hard aan werken om dat ook te bereiken."

In de zomer hoopt Antwerp de nieuwe tribune dus eindelijk klaar te hebben. Dat zal een hele opluchting zijn, want tribune 2 blijft intussen al maar liefst vier jaar leeg. Met de nieuwbouw zouden er maar liefst 5.000 extra zitplaatsen bijkomen, waardoor de capaciteit van de Bosuil opgetrokken wordt tot 21.000 plaatsen.

Denk je dat de nieuwe deadline wél gehaald zal worden?

Meest recent

Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

19
19
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

47
47
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

53
53
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

178
178
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

191
191
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

99
99
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

607
607
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

323
323
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

105
105
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

282
282
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

52
52
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

58
58
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

402
402
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

75
75
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

487
487
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

262
262
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

447
447
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

368
368
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

344
344
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1432
1432
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

450
450
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

754
754
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

328
328
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

416
416
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1144
1144

Meer sportnieuws