Domper Antwerp: nieuwe vertraging voor renovatie Bosuil

263 stemmen
Domper Antwerp: nieuwe vertraging voor renovatie Bosuil

Bij Antwerp werken ze dezer dagen hard om de club zelfbedruipend te maken en dus niet langer afhankelijk te zijn van de centen van mecenas Paul Gheysens. Een belangrijke stap daarin voor de lange termijn is om de renovatie van het Bosuilstadion eindelijk te voltooien.

Vooral het vernieuwen van tribune 2 bleek de voorbije jaren een horde die moeilijk te nemen was. Aanvankelijk struikelden ze bij Antwerp over het feit dat de grond waarop de tribune gebouwd staat, eigendom is van Tania Mintjens. Uiteindelijk besloten ze toch over te gaan tot de bouw zonder akkoord om de grond over te kopen.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Antwerp diende aanvraag voor nieuwe tribune toch niet in

Begin oktober kondigde de Great Old dan ook aan dat ze de vergunningsaanvraag ingediend hadden voor de bouw van de nieuwe tribune 2. Die hoopten ze klaar te hebben tegen eind maart, wanneer de play-offs van de start gaan. Maar Het Nieuwsblad weet nu dat die deadline al zeker niet gehaald zal worden.

De aanvraag blijkt immers toch nog niet gebeurd te zijn, omdat het dossier onvolledig was. Pas op het einde van november zou de aanvraag écht ingediend worden. Maar bij Antwerp panikeren ze nog niet.

Mikken op start volgend seizoen

"Dit is nu eenmaal inherent aan dit soort complexe dossiers", reageert CEO Sven Jaecques immers. "Voor ons is het belangrijkste dat we deze nieuwe tribune liefst tegen de start van volgend seizoen in gebruik zouden kunnen nemen. En we gaan er hard aan werken om dat ook te bereiken."

In de zomer hoopt Antwerp de nieuwe tribune dus eindelijk klaar te hebben. Dat zal een hele opluchting zijn, want tribune 2 blijft intussen al maar liefst vier jaar leeg. Met de nieuwbouw zouden er maar liefst 5.000 extra zitplaatsen bijkomen, waardoor de capaciteit van de Bosuil opgetrokken wordt tot 21.000 plaatsen.

🚀

Denk je dat de nieuwe deadline wél gehaald zal worden?

Meest recent

Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

3
3
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

81
81
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

66
66
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

22
22
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

37
37
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

243
243
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

34
34
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

109
109
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

137
137
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

50
50
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

126
126
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

205
205
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

116
116
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

91
91
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

191
191
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

482
482
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

237
237
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

361
361
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

50
50

Meer sportnieuws