Domper Antwerp: nieuwe vertraging voor renovatie Bosuil

door
Domper Antwerp: nieuwe vertraging voor renovatie Bosuil

Bij Antwerp werken ze dezer dagen hard om de club zelfbedruipend te maken en dus niet langer afhankelijk te zijn van de centen van mecenas Paul Gheysens. Een belangrijke stap daarin voor de lange termijn is om de renovatie van het Bosuilstadion eindelijk te voltooien.

Vooral het vernieuwen van tribune 2 bleek de voorbije jaren een horde die moeilijk te nemen was. Aanvankelijk struikelden ze bij Antwerp over het feit dat de grond waarop de tribune gebouwd staat, eigendom is van Tania Mintjens. Uiteindelijk besloten ze toch over te gaan tot de bouw zonder akkoord om de grond over te kopen.

LEES OOK: Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Antwerp diende aanvraag voor nieuwe tribune toch niet in

Begin oktober kondigde de Great Old dan ook aan dat ze de vergunningsaanvraag ingediend hadden voor de bouw van de nieuwe tribune 2. Die hoopten ze klaar te hebben tegen eind maart, wanneer de play-offs van de start gaan. Maar Het Nieuwsblad weet nu dat die deadline al zeker niet gehaald zal worden.

De aanvraag blijkt immers toch nog niet gebeurd te zijn, omdat het dossier onvolledig was. Pas op het einde van november zou de aanvraag écht ingediend worden. Maar bij Antwerp panikeren ze nog niet.

Mikken op start volgend seizoen

"Dit is nu eenmaal inherent aan dit soort complexe dossiers", reageert CEO Sven Jaecques immers. "Voor ons is het belangrijkste dat we deze nieuwe tribune liefst tegen de start van volgend seizoen in gebruik zouden kunnen nemen. En we gaan er hard aan werken om dat ook te bereiken."

In de zomer hoopt Antwerp de nieuwe tribune dus eindelijk klaar te hebben. Dat zal een hele opluchting zijn, want tribune 2 blijft intussen al maar liefst vier jaar leeg. Met de nieuwbouw zouden er maar liefst 5.000 extra zitplaatsen bijkomen, waardoor de capaciteit van de Bosuil opgetrokken wordt tot 21.000 plaatsen.

Denk je dat de nieuwe deadline wél gehaald zal worden?

Meest recent

Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

2
2
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

109
109
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

70
70
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

11
11
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

168
168
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

356
356
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

143
143
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

179
179
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

75
75
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

127
127
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

304
304
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

553
553
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

205
205
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

93
93
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

210
210
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

119
119
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

95
95
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

147
147
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

296
296
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

255
255
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

76
76
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

180
180
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

60
60
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0

Meer sportnieuws