Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

door
Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

Donderdagavond staat de wedstrijd tegen Italië al op het programma en dus leggen de Rode Duivels woensdag de laatste hand aan hun voorbereiding. Op de training daags voor de wedstrijd kon Domenico Tedesco alvast rekenen op een uitgebreide groep.

De aanwezige pers zag immers dat woensdagvoormiddag 24 spelers op het trainingsveld verschenen. Dat betekent dat alle geselecteerde spelers dus gewoon mee de sessie af konden werken.

LEES OOK: Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

De Cuyper en Lavia trainen gewoon mee

Ook Maxim De Cuyper en Roméo Lavia trainden dus gewoon mee. Er stond de voorbije dagen nog een vraagtekentje achter hun naam, maar zij lijken dus gewoon klaar te zijn voor de match tegen Italië. Dat is een opsteker voor Tedesco, die de voorbije dagen al heel wat geblesseerden zag afhaken.

Maar 24 spelers, dat is ook één speler meer dan de bondscoach geselecteerd heeft. Er verscheen immers nog een verrassende extra naam op het trainingsveld. Lucas Stassin mocht immers ook meetrainen.

Stassin krijgt verrassende kans

De 19-jarige spits maakt deel uit van de selectie van de Jonge Duivels, maar mocht dus ook even komen proeven van de A-ploeg. Het zal wellicht bij die ene trainingssessie blijven, aangezien iedereen verder fit is. Bovendien hebben de beloften Stassin ook nodig voor de belangrijke barrages tegen Tsjechië.

In oktober scoorde Stassin nog twee keer voor de Jonge Duivels, waarmee hij hen een belangrijke zege in Schotland bezorgde. Op clubniveau is hij dit seizoen aan de slag bij Saint-Etienne, dat hem in augustus voor 10 miljoen euro wegplukte bij Westerlo. Scoren in de Ligue 1 lukte Stassin sindsdien nog niet, al was hij in acht wedstrijden wel al goed voor vier assists.

Zal Stassin op termijn Rode Duivel worden?

Meest recent

'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

7
7
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

165
165
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

149
149
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

46
46
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

41
41
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

549
549
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

130
130
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

329
329
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

286
286
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

53
53
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

175
175
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

65
65
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

140
140
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

151
151
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

253
253
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

352
352
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

185
185
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

258
258
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

354
354
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

121
121
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

451
451
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

244
244

Meer sportnieuws