Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

door
Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

Donderdagavond staat de wedstrijd tegen Italië al op het programma en dus leggen de Rode Duivels woensdag de laatste hand aan hun voorbereiding. Op de training daags voor de wedstrijd kon Domenico Tedesco alvast rekenen op een uitgebreide groep.

De aanwezige pers zag immers dat woensdagvoormiddag 24 spelers op het trainingsveld verschenen. Dat betekent dat alle geselecteerde spelers dus gewoon mee de sessie af konden werken.

LEES OOK: 'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

De Cuyper en Lavia trainen gewoon mee

Ook Maxim De Cuyper en Roméo Lavia trainden dus gewoon mee. Er stond de voorbije dagen nog een vraagtekentje achter hun naam, maar zij lijken dus gewoon klaar te zijn voor de match tegen Italië. Dat is een opsteker voor Tedesco, die de voorbije dagen al heel wat geblesseerden zag afhaken.

Maar 24 spelers, dat is ook één speler meer dan de bondscoach geselecteerd heeft. Er verscheen immers nog een verrassende extra naam op het trainingsveld. Lucas Stassin mocht immers ook meetrainen.

Stassin krijgt verrassende kans

De 19-jarige spits maakt deel uit van de selectie van de Jonge Duivels, maar mocht dus ook even komen proeven van de A-ploeg. Het zal wellicht bij die ene trainingssessie blijven, aangezien iedereen verder fit is. Bovendien hebben de beloften Stassin ook nodig voor de belangrijke barrages tegen Tsjechië.

In oktober scoorde Stassin nog twee keer voor de Jonge Duivels, waarmee hij hen een belangrijke zege in Schotland bezorgde. Op clubniveau is hij dit seizoen aan de slag bij Saint-Etienne, dat hem in augustus voor 10 miljoen euro wegplukte bij Westerlo. Scoren in de Ligue 1 lukte Stassin sindsdien nog niet, al was hij in acht wedstrijden wel al goed voor vier assists.

Zal Stassin op termijn Rode Duivel worden?

Meest recent

'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

17
17
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

165
165
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

47
47
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

60
60
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

72
72
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

285
285
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

28
28
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

110
110
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

82
82
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

104
104
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

58
58
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

289
289
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

266
266
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

56
56
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

207
207
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

374
374
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

461
461
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

924
924
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

132
132
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

570
570
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

838
838
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

294
294
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

205
205
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

81
81
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

187
187

Meer sportnieuws