Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

door
Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

Donderdagavond staat de wedstrijd tegen Italië al op het programma en dus leggen de Rode Duivels woensdag de laatste hand aan hun voorbereiding. Op de training daags voor de wedstrijd kon Domenico Tedesco alvast rekenen op een uitgebreide groep.

De aanwezige pers zag immers dat woensdagvoormiddag 24 spelers op het trainingsveld verschenen. Dat betekent dat alle geselecteerde spelers dus gewoon mee de sessie af konden werken.

LEES OOK: 'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

De Cuyper en Lavia trainen gewoon mee

Ook Maxim De Cuyper en Roméo Lavia trainden dus gewoon mee. Er stond de voorbije dagen nog een vraagtekentje achter hun naam, maar zij lijken dus gewoon klaar te zijn voor de match tegen Italië. Dat is een opsteker voor Tedesco, die de voorbije dagen al heel wat geblesseerden zag afhaken.

Maar 24 spelers, dat is ook één speler meer dan de bondscoach geselecteerd heeft. Er verscheen immers nog een verrassende extra naam op het trainingsveld. Lucas Stassin mocht immers ook meetrainen.

Stassin krijgt verrassende kans

De 19-jarige spits maakt deel uit van de selectie van de Jonge Duivels, maar mocht dus ook even komen proeven van de A-ploeg. Het zal wellicht bij die ene trainingssessie blijven, aangezien iedereen verder fit is. Bovendien hebben de beloften Stassin ook nodig voor de belangrijke barrages tegen Tsjechië.

In oktober scoorde Stassin nog twee keer voor de Jonge Duivels, waarmee hij hen een belangrijke zege in Schotland bezorgde. Op clubniveau is hij dit seizoen aan de slag bij Saint-Etienne, dat hem in augustus voor 10 miljoen euro wegplukte bij Westerlo. Scoren in de Ligue 1 lukte Stassin sindsdien nog niet, al was hij in acht wedstrijden wel al goed voor vier assists.

Zal Stassin op termijn Rode Duivel worden?

Meest recent

Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

10
10
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

47
47
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

160
160
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

16
16
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

67
67
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

77
77
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

21
21
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

65
65
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

161
161
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

164
164
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

131
131
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

210
210
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

54
54
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

106
106
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

49
49
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

215
215
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

159
159
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

200
200
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

78
78
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

94
94
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

633
633
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

473
473
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

638
638
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

445
445
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

333
333

Meer sportnieuws