Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

230 stemmen
Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

Donderdagavond staat de wedstrijd tegen Italië al op het programma en dus leggen de Rode Duivels woensdag de laatste hand aan hun voorbereiding. Op de training daags voor de wedstrijd kon Domenico Tedesco alvast rekenen op een uitgebreide groep.

De aanwezige pers zag immers dat woensdagvoormiddag 24 spelers op het trainingsveld verschenen. Dat betekent dat alle geselecteerde spelers dus gewoon mee de sessie af konden werken.

LEES OOK: Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De Cuyper en Lavia trainen gewoon mee

Ook Maxim De Cuyper en Roméo Lavia trainden dus gewoon mee. Er stond de voorbije dagen nog een vraagtekentje achter hun naam, maar zij lijken dus gewoon klaar te zijn voor de match tegen Italië. Dat is een opsteker voor Tedesco, die de voorbije dagen al heel wat geblesseerden zag afhaken.

Maar 24 spelers, dat is ook één speler meer dan de bondscoach geselecteerd heeft. Er verscheen immers nog een verrassende extra naam op het trainingsveld. Lucas Stassin mocht immers ook meetrainen.

Stassin krijgt verrassende kans

De 19-jarige spits maakt deel uit van de selectie van de Jonge Duivels, maar mocht dus ook even komen proeven van de A-ploeg. Het zal wellicht bij die ene trainingssessie blijven, aangezien iedereen verder fit is. Bovendien hebben de beloften Stassin ook nodig voor de belangrijke barrages tegen Tsjechië.

In oktober scoorde Stassin nog twee keer voor de Jonge Duivels, waarmee hij hen een belangrijke zege in Schotland bezorgde. Op clubniveau is hij dit seizoen aan de slag bij Saint-Etienne, dat hem in augustus voor 10 miljoen euro wegplukte bij Westerlo. Scoren in de Ligue 1 lukte Stassin sindsdien nog niet, al was hij in acht wedstrijden wel al goed voor vier assists.

Zal Stassin op termijn Rode Duivel worden?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

49
49
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

40
40
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

24
24
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

126
126
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

24
24
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

33
33
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

169
169
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

527
527
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

162
162
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

67
67
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

430
430
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

200
200
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

527
527
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

500
500
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

478
478
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

353
353
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

188
188
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

587
587
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

266
266
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1022
1022
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

324
324
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

665
665
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

473
473
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

151
151

Meer sportnieuws