Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

230 stemmen
Zeer verrassende naam op training Rode Duivels

Donderdagavond staat de wedstrijd tegen Italië al op het programma en dus leggen de Rode Duivels woensdag de laatste hand aan hun voorbereiding. Op de training daags voor de wedstrijd kon Domenico Tedesco alvast rekenen op een uitgebreide groep.

De aanwezige pers zag immers dat woensdagvoormiddag 24 spelers op het trainingsveld verschenen. Dat betekent dat alle geselecteerde spelers dus gewoon mee de sessie af konden werken.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

De Cuyper en Lavia trainen gewoon mee

Ook Maxim De Cuyper en Roméo Lavia trainden dus gewoon mee. Er stond de voorbije dagen nog een vraagtekentje achter hun naam, maar zij lijken dus gewoon klaar te zijn voor de match tegen Italië. Dat is een opsteker voor Tedesco, die de voorbije dagen al heel wat geblesseerden zag afhaken.

Maar 24 spelers, dat is ook één speler meer dan de bondscoach geselecteerd heeft. Er verscheen immers nog een verrassende extra naam op het trainingsveld. Lucas Stassin mocht immers ook meetrainen.

Stassin krijgt verrassende kans

De 19-jarige spits maakt deel uit van de selectie van de Jonge Duivels, maar mocht dus ook even komen proeven van de A-ploeg. Het zal wellicht bij die ene trainingssessie blijven, aangezien iedereen verder fit is. Bovendien hebben de beloften Stassin ook nodig voor de belangrijke barrages tegen Tsjechië.

In oktober scoorde Stassin nog twee keer voor de Jonge Duivels, waarmee hij hen een belangrijke zege in Schotland bezorgde. Op clubniveau is hij dit seizoen aan de slag bij Saint-Etienne, dat hem in augustus voor 10 miljoen euro wegplukte bij Westerlo. Scoren in de Ligue 1 lukte Stassin sindsdien nog niet, al was hij in acht wedstrijden wel al goed voor vier assists.

Zal Stassin op termijn Rode Duivel worden?

Meest recent

Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

13
13
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

30
30
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

284
284
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

35
35
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

145
145
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

60
60
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

63
63
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

40
40
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

31
31
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

345
345
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

37
37
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

181
181
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

80
80
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

339
339
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

437
437
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

478
478
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

58
58
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

78
78
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

121
121
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

100
100
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

409
409
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

310
310
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

65
65
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

554
554

Meer sportnieuws