TRANSFERUURTJE: 'Antwerp houdt smaakmaker, knaltransfer Fofana'

348
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp houdt smaakmaker, knaltransfer Fofana'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Jupiler Pro League

Bij Antwerp kunnen ze hopen op een verlengd verblijf van één van hun smaakmakers. Tjaronn Chery liet al zeer mooie dingen zien sinds zijn komst en de Surinaamse Nederlander wil graag op de Bosuil blijven. De 36-jarige ligt nog anderhalf jaar onder contract, maar geeft aan dat hij graag zou bijtekenen.

Anderlecht zag de voorbije weken dan weer Kasper Dolberg in bloedvorm verkeren. Na acht goals in vier matchen zal de buitenlandse interesse in de Deense spits ongetwijfeld toenemen, maar desondanks lijkt een wintertransfer niet aan de orde. Dolberg vertelt immers nogmaals hoe gelukkig hij is in Brussel, zowel op als naast het veld.

Radja Nainggolan is nog altijd op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel geeft nu aan dat hij enkel nog in België aan de slag wil, uiteraard het liefst in de Jupiler Pro League. Als hij in de nabije toekomst geen nieuwe club in ons land vindt, dan lijkt hij zijn schoenen aan de haak te hangen.

Buitenland

Het zou zomaar kunnen dat Malick Fofana in de nabije toekomst een knaltransfer gaat maken. Olympique Lyon kampt met financiële problemen en moet spelers verkopen om de clubkas te spijzen. De nog altijd piepjonge Rode Duivel is één van de spelers met wie geleurd zou worden. Gezien zijn sterke recente prestaties zal er ongetwijfeld de nodige interesse zijn.

Joshua Zirkzee kon zich bij Manchester United nog niet doorzetten. De Nederlander zou na amper een halfjaar Old Trafford alweer kunnen verlaten. Juventus zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op zijn komst. Bij de Oude Dame zou Zirkzee herenigd worden met Thiago Motta, de coach onder wie hij vorig seizoen bij Bologna hoge ogen gooide. Er wordt gesproken over een huurdeal.

Is Fofana al klaar voor een nieuwe stap hogerop?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

9
9
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

51
51
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

44
44
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

57
57
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

22
22
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

120
120
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

115
115
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

148
148
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

188
188
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

78
78
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

44
44
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

198
198
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

98
98
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

173
173
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

78
78
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

418
418
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

275
275
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

243
243
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1023
1023
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

418
418
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws