TRANSFERUURTJE: 'Antwerp houdt smaakmaker, knaltransfer Fofana'

348
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp houdt smaakmaker, knaltransfer Fofana'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Jupiler Pro League

Bij Antwerp kunnen ze hopen op een verlengd verblijf van één van hun smaakmakers. Tjaronn Chery liet al zeer mooie dingen zien sinds zijn komst en de Surinaamse Nederlander wil graag op de Bosuil blijven. De 36-jarige ligt nog anderhalf jaar onder contract, maar geeft aan dat hij graag zou bijtekenen.

Anderlecht zag de voorbije weken dan weer Kasper Dolberg in bloedvorm verkeren. Na acht goals in vier matchen zal de buitenlandse interesse in de Deense spits ongetwijfeld toenemen, maar desondanks lijkt een wintertransfer niet aan de orde. Dolberg vertelt immers nogmaals hoe gelukkig hij is in Brussel, zowel op als naast het veld.

Radja Nainggolan is nog altijd op zoek naar een nieuwe club. De ex-Rode Duivel geeft nu aan dat hij enkel nog in België aan de slag wil, uiteraard het liefst in de Jupiler Pro League. Als hij in de nabije toekomst geen nieuwe club in ons land vindt, dan lijkt hij zijn schoenen aan de haak te hangen.

Buitenland

Het zou zomaar kunnen dat Malick Fofana in de nabije toekomst een knaltransfer gaat maken. Olympique Lyon kampt met financiële problemen en moet spelers verkopen om de clubkas te spijzen. De nog altijd piepjonge Rode Duivel is één van de spelers met wie geleurd zou worden. Gezien zijn sterke recente prestaties zal er ongetwijfeld de nodige interesse zijn.

Joshua Zirkzee kon zich bij Manchester United nog niet doorzetten. De Nederlander zou na amper een halfjaar Old Trafford alweer kunnen verlaten. Juventus zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op zijn komst. Bij de Oude Dame zou Zirkzee herenigd worden met Thiago Motta, de coach onder wie hij vorig seizoen bij Bologna hoge ogen gooide. Er wordt gesproken over een huurdeal.

Is Fofana al klaar voor een nieuwe stap hogerop?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

7
7
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

13
13
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

74
74
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws