Spijt van transfer naar Club Brugge? "Als ik het nog eens doe..."

1249 stemmen
Spijt van transfer naar Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een dure zomermercato van ongeveer 28 miljoen euro. Uiteraard zijn niet alle aanwinsten een succes. Zo komt Hugo Siquet niet aan spelen toe. Al is dat geen grote verrassing.

Siquet was afgelopen zomer een 'opportuniteit', zoals dat fraai wordt verpakt als er spelers op de radar komen via andere kanalen. Hij werd zelf aangeboden in Brugge en stond niet meteen hoog op het verlanglijstje. Club Brugge besliste om toch de gok te nemen. Het betaalde 3 miljoen euro, maar voorlopig is het geen succesverhaal.

LEES OOK: 'Strijd om Onyedika is los: dit beslist Club voorlopig'

Siquet baalt

Siquet is derde keuze achter Joaquin Seys en Kyriani Sabbe. De voormalige speler van Standard en Cercle Brugge had het zich allemaal toch anders voorgesteld. Heeft hij al spijt van zijn transfer naar Club Brugge?

"Nee, helemaal niet: als ik het nog een keer doe, doe ik hetzelfde opnieuw en teken ik onmiddellijk bij Club. Het is de grootste club van België, zowel qua kern, staf als qua infrastructuur. Ik ben heel goed geïntegreerd en ik kan goed overweg met iedereen", vertelt hij aan RTBF.

Harde werk bij Club

Hij hoopt dat hij ook een beloning krijgt. "Ik wacht gewoon tot ik mijn kans krijg. Ik heb de perfecte houding ten opzichte van deze situatie, dus ik verwacht ook een perfecte houding van de club. Ik heb ze al verteld dat het tijd is om terug te geven wat ik zelf al heb gegeven", aldus de rechtsachter.

Toch lijkt Siquet momenteel niet echt te moeten hopen, ook al viel Seys geblesseerd uit. Hij kwam al sinds 1 september niet meer in actie in de Jupiler Pro League. Nadien viel hij vijf keer uit de wedstrijdselectie en bleef de jonge Belg drie keer op de bank.

Moet Club hem uitlenen in januari?

Meest recent

'Strijd om Onyedika is los: dit beslist Club voorlopig'

Club Brugge is deze week op stage vertrokken naar Frankrijk, waar het tegen Stade Rennes zijn ...

0
0
'Openda krijgt zin: transferakkoord in de maak'

Loïs Openda was één van de voornaamste afwezigen in de WK-selectie van de Rode ...

17
17
Club Brugge pakt uit met fraai nieuw uitshirt

Club Brugge heeft nog een dikke week voor zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe ...

72
72
Sterkhouder bezorgt Union opsteker: "Ik wil blijven"

Union heeft zich deze zomer al fors versterkt, want het wou anticiperen op nog maar eens een ...

29
29
'Ingrijpende aankondiging over toekomst Doku op komst'

De verwachting was dat Jérémy Doku één van de sterren van het WK zou ...

93
93
Essevee weet gegeerde jeugdinternational te strikken

Zulte Waregem heeft deze zomer al goed geboerd op de transfermarkt. Het wist al 5,5 miljoen euro te ...

39
39
Thorup niet tevreden na pandoering: tijd voor actie

Racing Genk verloor kansloos met 4-0 van AZ. Dat moet toch beter en dat weer de nieuwe coach Jess ...

363
363
Bruno maakt keuze: dure vogel kind van de rekening

RSC Anderlecht geeft om 19u Hammarby partij. Het wordt interessant om te zien wie Vitor Bruno aan de ...

285
285
De Mil geeft transferplannen van AA Gent prijs

AA Gent moet Europees aan de bak, maar trainer Rik De Mil weet ook dat zijn team nog niet klaar is. ...

149
149
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen enorm heuglijk nieuws

Na een lange periode vol hoop, verdriet en opnieuw hoop is het geluk eindelijk compleet. Lize Feryn ...

30
30
'Anderlecht wil ervaren WK-ganger naar Lotto Park halen'

Anderlecht heeft nog nood aan heel wat versterking. Ook achteraan moet er nog een kwaliteitsinjectie ...

470
470
Club Brugge gaat voor straffe stunt: zelfs 12M volstaat niet

Club Brugge heeft een opvallende transfer in het vizier. Eerder lag er al 12 miljoen euro op tafel ...

876
876
‘Leegloop Union SG: miljoenenbod op David’

Union SG gaat deze mercato weer een resem spelers verliezen. Christian Burgess is al naar AA Gent, ...

89
89
Anderlecht deelt gigantisch goed nieuws mee

RSC Anderlecht is een gigantisch grote club in België, maar de laatste jaren draait het ...

561
561
JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Union SG kwam de afgelopen jaren er als extra topclub bij, al moesten AA Gent en Royal Antwerp FC ...

358
358
Plots weelde voor Bruno: wie wint het pleit?

RSC Anderlecht neemt het om 19u op tegen Hammarby. De Brusselaars staan onder stevige druk, want ...

290
290
'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

372
372
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

245
245
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

395
395
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

638
638
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

428
428
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

74
74
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

877
877
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

410
410
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

61
61

Meer sportnieuws