Spijt van transfer naar Club Brugge? "Als ik het nog eens doe..."

1249 stemmen
Spijt van transfer naar Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een dure zomermercato van ongeveer 28 miljoen euro. Uiteraard zijn niet alle aanwinsten een succes. Zo komt Hugo Siquet niet aan spelen toe. Al is dat geen grote verrassing.

Siquet was afgelopen zomer een 'opportuniteit', zoals dat fraai wordt verpakt als er spelers op de radar komen via andere kanalen. Hij werd zelf aangeboden in Brugge en stond niet meteen hoog op het verlanglijstje. Club Brugge besliste om toch de gok te nemen. Het betaalde 3 miljoen euro, maar voorlopig is het geen succesverhaal.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Siquet baalt

Siquet is derde keuze achter Joaquin Seys en Kyriani Sabbe. De voormalige speler van Standard en Cercle Brugge had het zich allemaal toch anders voorgesteld. Heeft hij al spijt van zijn transfer naar Club Brugge?

"Nee, helemaal niet: als ik het nog een keer doe, doe ik hetzelfde opnieuw en teken ik onmiddellijk bij Club. Het is de grootste club van België, zowel qua kern, staf als qua infrastructuur. Ik ben heel goed geïntegreerd en ik kan goed overweg met iedereen", vertelt hij aan RTBF.

Harde werk bij Club

Hij hoopt dat hij ook een beloning krijgt. "Ik wacht gewoon tot ik mijn kans krijg. Ik heb de perfecte houding ten opzichte van deze situatie, dus ik verwacht ook een perfecte houding van de club. Ik heb ze al verteld dat het tijd is om terug te geven wat ik zelf al heb gegeven", aldus de rechtsachter.

Toch lijkt Siquet momenteel niet echt te moeten hopen, ook al viel Seys geblesseerd uit. Hij kwam al sinds 1 september niet meer in actie in de Jupiler Pro League. Nadien viel hij vijf keer uit de wedstrijdselectie en bleef de jonge Belg drie keer op de bank.

Moet Club hem uitlenen in januari?

Meest recent

Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

5
5
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

6
6
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

20
20
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

20
20
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

51
51
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

168
168
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

153
153
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

89
89
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

514
514
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

295
295
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

478
478
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

64
64
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

364
364
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

164
164
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

103
103
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

548
548
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

84
84
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

645
645
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

946
946
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

334
334
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

1007
1007
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

641
641
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

159
159
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

1056
1056

Meer sportnieuws