Spijt van transfer naar Club Brugge? "Als ik het nog eens doe..."

door
Spijt van transfer naar Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een dure zomermercato van ongeveer 28 miljoen euro. Uiteraard zijn niet alle aanwinsten een succes. Zo komt Hugo Siquet niet aan spelen toe. Al is dat geen grote verrassing.

Siquet was afgelopen zomer een 'opportuniteit', zoals dat fraai wordt verpakt als er spelers op de radar komen via andere kanalen. Hij werd zelf aangeboden in Brugge en stond niet meteen hoog op het verlanglijstje. Club Brugge besliste om toch de gok te nemen. Het betaalde 3 miljoen euro, maar voorlopig is het geen succesverhaal.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Siquet baalt

Siquet is derde keuze achter Joaquin Seys en Kyriani Sabbe. De voormalige speler van Standard en Cercle Brugge had het zich allemaal toch anders voorgesteld. Heeft hij al spijt van zijn transfer naar Club Brugge?

"Nee, helemaal niet: als ik het nog een keer doe, doe ik hetzelfde opnieuw en teken ik onmiddellijk bij Club. Het is de grootste club van België, zowel qua kern, staf als qua infrastructuur. Ik ben heel goed geïntegreerd en ik kan goed overweg met iedereen", vertelt hij aan RTBF.

Harde werk bij Club

Hij hoopt dat hij ook een beloning krijgt. "Ik wacht gewoon tot ik mijn kans krijg. Ik heb de perfecte houding ten opzichte van deze situatie, dus ik verwacht ook een perfecte houding van de club. Ik heb ze al verteld dat het tijd is om terug te geven wat ik zelf al heb gegeven", aldus de rechtsachter.

Toch lijkt Siquet momenteel niet echt te moeten hopen, ook al viel Seys geblesseerd uit. Hij kwam al sinds 1 september niet meer in actie in de Jupiler Pro League. Nadien viel hij vijf keer uit de wedstrijdselectie en bleef de jonge Belg drie keer op de bank.

Moet Club hem uitlenen in januari?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

34
34
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

24
24
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

192
192
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

57
57
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

155
155
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

157
157
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

63
63
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

160
160
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

567
567
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

543
543
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

438
438
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

154
154
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

125
125
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

411
411
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

397
397

Meer sportnieuws