Spijt van transfer naar Club Brugge? "Als ik het nog eens doe..."

door
Spijt van transfer naar Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een dure zomermercato van ongeveer 28 miljoen euro. Uiteraard zijn niet alle aanwinsten een succes. Zo komt Hugo Siquet niet aan spelen toe. Al is dat geen grote verrassing.

Siquet was afgelopen zomer een 'opportuniteit', zoals dat fraai wordt verpakt als er spelers op de radar komen via andere kanalen. Hij werd zelf aangeboden in Brugge en stond niet meteen hoog op het verlanglijstje. Club Brugge besliste om toch de gok te nemen. Het betaalde 3 miljoen euro, maar voorlopig is het geen succesverhaal.

LEES OOK: TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

Siquet baalt

Siquet is derde keuze achter Joaquin Seys en Kyriani Sabbe. De voormalige speler van Standard en Cercle Brugge had het zich allemaal toch anders voorgesteld. Heeft hij al spijt van zijn transfer naar Club Brugge?

"Nee, helemaal niet: als ik het nog een keer doe, doe ik hetzelfde opnieuw en teken ik onmiddellijk bij Club. Het is de grootste club van België, zowel qua kern, staf als qua infrastructuur. Ik ben heel goed geïntegreerd en ik kan goed overweg met iedereen", vertelt hij aan RTBF.

Harde werk bij Club

Hij hoopt dat hij ook een beloning krijgt. "Ik wacht gewoon tot ik mijn kans krijg. Ik heb de perfecte houding ten opzichte van deze situatie, dus ik verwacht ook een perfecte houding van de club. Ik heb ze al verteld dat het tijd is om terug te geven wat ik zelf al heb gegeven", aldus de rechtsachter.

Toch lijkt Siquet momenteel niet echt te moeten hopen, ook al viel Seys geblesseerd uit. Hij kwam al sinds 1 september niet meer in actie in de Jupiler Pro League. Nadien viel hij vijf keer uit de wedstrijdselectie en bleef de jonge Belg drie keer op de bank.

Moet Club hem uitlenen in januari?

Meest recent

TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

64
64
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

78
78
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

70
70
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

210
210
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

56
56
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

55
55
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

477
477
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

525
525
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

77
77
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

75
75
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

111
111
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1526
1526
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

154
154
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

218
218
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

49
49
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1255
1255
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

501
501
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

143
143
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

107
107
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

234
234

Meer sportnieuws