Spijt van transfer naar Club Brugge? "Als ik het nog eens doe..."

1249 stemmen
Spijt van transfer naar Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een dure zomermercato van ongeveer 28 miljoen euro. Uiteraard zijn niet alle aanwinsten een succes. Zo komt Hugo Siquet niet aan spelen toe. Al is dat geen grote verrassing.

Siquet was afgelopen zomer een 'opportuniteit', zoals dat fraai wordt verpakt als er spelers op de radar komen via andere kanalen. Hij werd zelf aangeboden in Brugge en stond niet meteen hoog op het verlanglijstje. Club Brugge besliste om toch de gok te nemen. Het betaalde 3 miljoen euro, maar voorlopig is het geen succesverhaal.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Siquet baalt

Siquet is derde keuze achter Joaquin Seys en Kyriani Sabbe. De voormalige speler van Standard en Cercle Brugge had het zich allemaal toch anders voorgesteld. Heeft hij al spijt van zijn transfer naar Club Brugge?

"Nee, helemaal niet: als ik het nog een keer doe, doe ik hetzelfde opnieuw en teken ik onmiddellijk bij Club. Het is de grootste club van België, zowel qua kern, staf als qua infrastructuur. Ik ben heel goed geïntegreerd en ik kan goed overweg met iedereen", vertelt hij aan RTBF.

Harde werk bij Club

Hij hoopt dat hij ook een beloning krijgt. "Ik wacht gewoon tot ik mijn kans krijg. Ik heb de perfecte houding ten opzichte van deze situatie, dus ik verwacht ook een perfecte houding van de club. Ik heb ze al verteld dat het tijd is om terug te geven wat ik zelf al heb gegeven", aldus de rechtsachter.

Toch lijkt Siquet momenteel niet echt te moeten hopen, ook al viel Seys geblesseerd uit. Hij kwam al sinds 1 september niet meer in actie in de Jupiler Pro League. Nadien viel hij vijf keer uit de wedstrijdselectie en bleef de jonge Belg drie keer op de bank.

Moet Club hem uitlenen in januari?

Meest recent

Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

27
27
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

76
76
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

94
94
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

114
114
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

387
387
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

367
367
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

372
372
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

150
150
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

624
624
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

568
568
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

136
136
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

220
220
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

424
424
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

460
460
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

181
181
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

118
118
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

432
432
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

291
291
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

301
301
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

501
501
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

158
158
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

500
500

Meer sportnieuws