Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

door
Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan is nog steeds op zoek naar een nieuwe club, maar de voormalige Rode Duivel vond nog steeds geen nieuwe uitdaging. Hij sprak bij de mannen van Kool Cast over zijn toekomst. Gaat Nainggolan weldra de schoenen aan de haak hangen?

LEES OOK: Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Nainggolan zoekt Belgische club

"Ik denk dat het einde nabij is. Er is een tijd van komen en gaan. Smeken om te voetballen is mijn ding niet. Ik wil uiteraard nog voetballen en als ik het niveau zie, dan kan ik nog vier jaar voetballen", zegt hij. 

"Uiteraard ambieer ik Eerste Klasse A nog. Als je de spelers daar bekijkt, dan ben ik er zeker van dat ik dat niveau zeker nog aankan. Dat is zeker geen afbreuk naar de spelers die er zijn, want er spelen ook veel goede jonge spelers. Ik wil enkel nog in België spelen, want ik heb geen zin meer om te reizen en dergelijke. Het is België of niks meer", zegt hij nog.

Nainggolan ziet dat het voetbal heel erg is veranderd. Geld regeert. Prestaties zijn van minder groot belang geworden.

Jonge gasten bij de hand nemen

"Het voetbal is gewoon een business geworden. Jonge spelers halen om ze nadien te verkopen. De ploegen denken niet meer aan winnen, maar aan winst maken. Vroeger speelden spelers zes, zeven jaar bij een ploeg. Nu is het na twee jaar verkopen. Zo werkt het nu in het voetbal. Waarom komen die buitenlandse investeerders in het voetbal? De helft kent niks van voetbal", aldus de speler. 

Tot slot sprak hij over de rol die hij nog kan vertolken bij bepaalde ploegen. "Ik mis vooral de kleedkamer. Ik vraag ook niet om elke match in de ploeg te staan. Ik kan ook jonge spelers wat bijbrengen. Iemand als Arthur Vermeeren verklaarde na zijn transfer dat hij veel aan mij had gehad."

Moet een Belgische club Nainggolan een kans geven?

Meest recent

'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

13
13
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

14
14
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

27
27
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

134
134
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

21
21
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

255
255
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

33
33
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

725
725
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

411
411
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

203
203
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

168
168
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

108
108
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

225
225
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

72
72
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

484
484
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

524
524
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

142
142
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

190
190
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

136
136
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

334
334
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

135
135
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

293
293
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

967
967
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

276
276

Meer sportnieuws