Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

2325 stemmen
Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan is nog steeds op zoek naar een nieuwe club, maar de voormalige Rode Duivel vond nog steeds geen nieuwe uitdaging. Hij sprak bij de mannen van Kool Cast over zijn toekomst. Gaat Nainggolan weldra de schoenen aan de haak hangen?

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Nainggolan zoekt Belgische club

"Ik denk dat het einde nabij is. Er is een tijd van komen en gaan. Smeken om te voetballen is mijn ding niet. Ik wil uiteraard nog voetballen en als ik het niveau zie, dan kan ik nog vier jaar voetballen", zegt hij. 

"Uiteraard ambieer ik Eerste Klasse A nog. Als je de spelers daar bekijkt, dan ben ik er zeker van dat ik dat niveau zeker nog aankan. Dat is zeker geen afbreuk naar de spelers die er zijn, want er spelen ook veel goede jonge spelers. Ik wil enkel nog in België spelen, want ik heb geen zin meer om te reizen en dergelijke. Het is België of niks meer", zegt hij nog.

Nainggolan ziet dat het voetbal heel erg is veranderd. Geld regeert. Prestaties zijn van minder groot belang geworden.

Jonge gasten bij de hand nemen

"Het voetbal is gewoon een business geworden. Jonge spelers halen om ze nadien te verkopen. De ploegen denken niet meer aan winnen, maar aan winst maken. Vroeger speelden spelers zes, zeven jaar bij een ploeg. Nu is het na twee jaar verkopen. Zo werkt het nu in het voetbal. Waarom komen die buitenlandse investeerders in het voetbal? De helft kent niks van voetbal", aldus de speler. 

Tot slot sprak hij over de rol die hij nog kan vertolken bij bepaalde ploegen. "Ik mis vooral de kleedkamer. Ik vraag ook niet om elke match in de ploeg te staan. Ik kan ook jonge spelers wat bijbrengen. Iemand als Arthur Vermeeren verklaarde na zijn transfer dat hij veel aan mij had gehad."

Moet een Belgische club Nainggolan een kans geven?

Meest recent

‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

4
4
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

7
7
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

100
100
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

115
115
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

497
497
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

10
10
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

71
71
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

121
121
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

299
299
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

71
71
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

43
43
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

737
737
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

260
260
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

419
419
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

696
696
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

281
281
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

424
424
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

401
401
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

122
122
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

123
123
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

160
160

Meer sportnieuws