Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

2325 stemmen
Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan is nog steeds op zoek naar een nieuwe club, maar de voormalige Rode Duivel vond nog steeds geen nieuwe uitdaging. Hij sprak bij de mannen van Kool Cast over zijn toekomst. Gaat Nainggolan weldra de schoenen aan de haak hangen?

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Nainggolan zoekt Belgische club

"Ik denk dat het einde nabij is. Er is een tijd van komen en gaan. Smeken om te voetballen is mijn ding niet. Ik wil uiteraard nog voetballen en als ik het niveau zie, dan kan ik nog vier jaar voetballen", zegt hij. 

"Uiteraard ambieer ik Eerste Klasse A nog. Als je de spelers daar bekijkt, dan ben ik er zeker van dat ik dat niveau zeker nog aankan. Dat is zeker geen afbreuk naar de spelers die er zijn, want er spelen ook veel goede jonge spelers. Ik wil enkel nog in België spelen, want ik heb geen zin meer om te reizen en dergelijke. Het is België of niks meer", zegt hij nog.

Nainggolan ziet dat het voetbal heel erg is veranderd. Geld regeert. Prestaties zijn van minder groot belang geworden.

Jonge gasten bij de hand nemen

"Het voetbal is gewoon een business geworden. Jonge spelers halen om ze nadien te verkopen. De ploegen denken niet meer aan winnen, maar aan winst maken. Vroeger speelden spelers zes, zeven jaar bij een ploeg. Nu is het na twee jaar verkopen. Zo werkt het nu in het voetbal. Waarom komen die buitenlandse investeerders in het voetbal? De helft kent niks van voetbal", aldus de speler. 

Tot slot sprak hij over de rol die hij nog kan vertolken bij bepaalde ploegen. "Ik mis vooral de kleedkamer. Ik vraag ook niet om elke match in de ploeg te staan. Ik kan ook jonge spelers wat bijbrengen. Iemand als Arthur Vermeeren verklaarde na zijn transfer dat hij veel aan mij had gehad."

🚀

Moet een Belgische club Nainggolan een kans geven?

Meest recent

Zwaait Courtois te vroeg af? "Als je dat bij elkaar legt..."

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

3
3
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

2
2
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

12
12
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

80
80
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

372
372
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

424
424
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

131
131
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

76
76
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

73
73
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

155
155
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

68
68
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

109
109
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

389
389
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

185
185
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

107
107
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

325
325
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

169
169
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

73
73
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

847
847
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

125
125
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

150
150

Meer sportnieuws