Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

door
Nainggolan terug in de Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan is nog steeds op zoek naar een nieuwe club, maar de voormalige Rode Duivel vond nog steeds geen nieuwe uitdaging. Hij sprak bij de mannen van Kool Cast over zijn toekomst. Gaat Nainggolan weldra de schoenen aan de haak hangen?

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Nainggolan zoekt Belgische club

"Ik denk dat het einde nabij is. Er is een tijd van komen en gaan. Smeken om te voetballen is mijn ding niet. Ik wil uiteraard nog voetballen en als ik het niveau zie, dan kan ik nog vier jaar voetballen", zegt hij. 

"Uiteraard ambieer ik Eerste Klasse A nog. Als je de spelers daar bekijkt, dan ben ik er zeker van dat ik dat niveau zeker nog aankan. Dat is zeker geen afbreuk naar de spelers die er zijn, want er spelen ook veel goede jonge spelers. Ik wil enkel nog in België spelen, want ik heb geen zin meer om te reizen en dergelijke. Het is België of niks meer", zegt hij nog.

Nainggolan ziet dat het voetbal heel erg is veranderd. Geld regeert. Prestaties zijn van minder groot belang geworden.

Jonge gasten bij de hand nemen

"Het voetbal is gewoon een business geworden. Jonge spelers halen om ze nadien te verkopen. De ploegen denken niet meer aan winnen, maar aan winst maken. Vroeger speelden spelers zes, zeven jaar bij een ploeg. Nu is het na twee jaar verkopen. Zo werkt het nu in het voetbal. Waarom komen die buitenlandse investeerders in het voetbal? De helft kent niks van voetbal", aldus de speler. 

Tot slot sprak hij over de rol die hij nog kan vertolken bij bepaalde ploegen. "Ik mis vooral de kleedkamer. Ik vraag ook niet om elke match in de ploeg te staan. Ik kan ook jonge spelers wat bijbrengen. Iemand als Arthur Vermeeren verklaarde na zijn transfer dat hij veel aan mij had gehad."

Moet een Belgische club Nainggolan een kans geven?

Meest recent

Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

22
22
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

162
162
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

9
9
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

112
112
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

241
241
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

134
134
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

41
41
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

225
225
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

63
63
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

83
83
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

220
220
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

354
354
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

99
99
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

83
83
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

147
147
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

236
236
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1073
1073
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

189
189
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

302
302
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

166
166
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

186
186
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

509
509
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

241
241
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

319
319

Meer sportnieuws