Dolberg geeft aan waarom hij plots scoort als een tierelier

door
Dolberg geeft aan waarom hij plots scoort als een tierelier

Voor Anderlecht komt de interlandbreak een beetje ongelegen, want Paars-Wit lijkt de laatste weken de smaak goed te pakken te hebben. Er was wel een Europese uitschuiver met een teleurstellend gelijkspel tegen Rigas FS, maar in drie van de vier laatste wedstrijden werden ruime zeges geboekt.

Tegen Tubize-Braine en KV Kortrijk haalde Anderlecht het telkens met 4-0, vorig weekend werd het op Cercle zelfs 0-5. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Kasper Dolberg, die in die drie wedstrijden samen maar liefst acht keer scoorde: hattricks tegen Tubize-Braine en Cercle en een tweeklapper tegen Kortrijk.

LEES OOK: 'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

Dolberg benoemt redenen voor bloedvorm

De 27-jarige Deen lijkt in de vorm van zijn leven te zitten en mag dat nu ook gaan tonen bij zijn nationale ploeg, want Dolberg werd opgeroepen voor de komende interlands tegen Spanje en Servië. Uiteraard willen ze in Denemarken graag weten waarom hij plots in bloedvorm zit.

"Ik denk dat het door verschillende factoren komt", zegt Dolberg daarover aan Tipsbladet. "Ik speel in een team dat een beetje beter draait. We hebben nu een reeksje van goede prestaties neergezet. Ik denk dat het ook mentaal en fysiek snor zit na een korte vakantie. Ik voel me goed en ik voel me fris."

Blij met Riemer als bondscoach

Naar het ontslag van Brian Riemer zal Dolberg uiteraard niet wijzen als een mogelijke factor. De ex-trainer van Paars-Wit is intussen immers aangesteld als Deens bondscoach. Daar is Dolberg echter zeer blij mee.

"Ik ken hem en ik weet waar hij voor staat. Dat is heel goed", vertelt hij. "We hebben een nauwe band omdat we al zo lang samengewerkt hebben. Hij heeft altijd in me geloofd en me vertrouwen gegeven. Ik heb het gevoel dat hij alles voor me zou doen. Zelfs als ik drie wedstrijden op rij slecht speel, zal hij nog geloven dat ik de vierde match goed zal zijn. Dat had ik in mijn carrière nog nooit meegemaakt."

Zal Dolberg ook bij Denemarken blijven scoren?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

0
0
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

14
14
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

177
177
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

204
204
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

120
120
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

161
161
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

48
48
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

454
454
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

171
171
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

342
342
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

499
499
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

199
199
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

356
356
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

177
177
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

142
142
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

143
143
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

71
71
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

241
241
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

65
65
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

314
314
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

222
222
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

436
436
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

518
518
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws