Club Brugge-flop haalt uit naar Hayen: "Krijg niks terug"

1314 stemmen
Club Brugge-flop haalt uit naar Hayen:

Club Brugge moest afgelopen zomer voor het eerst zoónder Vincent Mannaert de transfermarkt op. Het rapport van zijn opvolger Dévy Rigaux oogt tot dusver vrij wisselvallig. Al is dit misschien ook wel deels de schuld van Nicky Hayen.

Zo lijken Christos Tzolis en Ardon Jashari voltreffers, terwijl ook Gustaf Nilsson voor zijn blessure een meerwaarde bleek. Enkele andere aanwinsten hebben echter meer moeite om zich door te zetten in Jan Breydel. Zaid Romero komt bijvoorbeeld amper aan de bak centraal achterin, al zijn de geringe speelminuten voor Hugo Siquet nog opvallender.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Siquet gefrustreerd

De 22-jarige rechtsachter werd voor een drietal miljoen overgenomen van Freiburg en moest een direct inzetbare versterking zijn, maar viel de afgelopen weken doorgaans naast de wedstrijdkern en ging zelfs al eens ritme opdoen bij Club NXT. Met een fraai doelpunt leek Siquet zichzelf daar toen ook terug in de kijker te spelen, maar zonder resultaat.

Integendeel: nadat hij tegen OHL en Aston Villa nog eens op de bank zat moest de eenmalige Rode Duivel ook tegen Beerschot plaatsnemen in de tribune. Behalve in de Croky Cup dateert zijn laatste optreden bij de Blauw-Zwarte hoofdmacht nu al van begin september. Stilaan lijken de frustraties dan ook de bovenhand te nemen bij de Jonge Duivel.

Sneer naar Hayen

"De situatie is moeilijk en op mentaal vlak is het erg lastig", wordt Siquet geciteerd door Het Nieuwsblad. "Ik probeer alles te geven voor de club en dat zal ik ook blijven doen tot het laatste moment, maar ik krijg er weinig voor in de plaats. Nochtans vind ik dat ik tijdens de laatste wedstrijden enkele mooie dingen heb laten zien", sneert hij richting Hayen.

"Ik heb de juiste mentaliteit, probeer met veel maturiteit te reageren en op het moment dat ik mijn kans krijg, zal ik klaar zijn en ze grijpen", luidt het tot slot. Door de blessure van Joaquin Seys zou het binnenkort wel eens zover kunnen zijn, al zou de schade best meevallen en heeft Hayen met onder andere Kyriani Sabbe nog alternatieven voorhanden.

Siquet verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

87
87
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

48
48
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

85
85
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

185
185
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

81
81
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

177
177
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

455
455
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

538
538
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

307
307
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

649
649
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

166
166
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

410
410
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

122
122
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

457
457
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

494
494
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

515
515
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

185
185
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws